Drawa- Światowid 2:1
Dodane przez eazy dnia 26. July 2007 10:15
W Drawsku a nie w Łobzie jak miało być pierwotnie odbył sie sparing naszej drużyny. Mecz zacząłem ogladać od 10 min. zespoły grały szybko i agresywnie operując dobrze piłką. Akcje były dość szybko przerywane dletego do 15 min. nie było klarownych sytuacji. Po tym okresie jedna z akcji przyniosła gospodarzom bramkę. Po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne Krystosiaka piłka trafiła w rękę zaskoczonego Zycha i sędzia podykytował rzut karny , który na bramkę zamienił bramkarz miejscowych notabene najlepszy zawodnik meczu. Później niezrażeni wynikiem ruszyli do przodu nasi . w 25 min. na indywidualną akcje zdecydował się Kacprzak minął stopera i został sfaulowany przez drugiego obrońcę ( moim zdaniem w polu karnym) ale sędzia po konsultacji w bocznym , ustawił piłkę przed linią 16-tki. Strzelał Rokosz ale metr nad poprzeczką. W chwilę później szalejący Peny stanął oko w oko z bramkarzem i przegrał pojedynek a Grzywaczowi zbrakło zdecydowania przy dobitce. Następna akcja przyniosła rzut karny dla Światowida. po zagraniu piłki z środka boiska do Penego ten wbiegł w pole karne tu niestety zgubił piłkę , którą przejął Zielonka . Nie utrzymał sie przy niej bo powalił go obrońca. Tym razem sędzia nie miał wątpilwości. Do piłki podszedł Peny i strzelił w lewy róg bramki ( patrząc od strony bramkarza) gdzie już był dobrze tego dnia dysponowany Piłat. Tuż przed końcem I połowy Koba wypuścił w bój Zielonkę , któremu zabrakło przy strzale precyzji.

II połowa zaczęła się fatalnie , obrońcy próbowali łapać na spalony w efekcie zawodnik gospodarzy wyszedł sam na sam z Krystosiakiem i strzelił nie do obrony. Od 60 min. w zespołach nastapiło kilka zmian . Weszli młodzi zawodnicy i gra stała sie chaotyczna. Z tego chaosu lepiej wyszli nasi , którzy stworzyli dwie dogodne sytuacje . Najpierw obrońcom gospodarzy uciekł Wielgus i trafił w słupek a dobitki nie wykorzystało jeszcze dwóch naszych graczy. Ukoronowanie lekkiej przewagi była bramka ( chyba swojak). Z rzutu wolnego z prawej strony wrzucał Grzywacz, do piłki wyskoczyło dwóch obrońców i Iwachniuk , co ciekawe wszyscy odwróceni plecami do bramki Drawy w efekcie piłka trafiła w plecy prawdopodobnie obrońcę i wpadła do bramki. Do konca meczu trwała walka naszego zespołu o poprawę niekorzystnego wyniku niestety nie ulagł on już zmianie.
skład Światowida : Krystosiak ( od 70min Marczak) - Osiński ( od 70 min. Sygnowski), Brona , Zych M ( od 46 min. Łań), Koba, Kacprzak, Grzywacz , Rokosz (od 60 min.Borejszo), Ostaszewski( od 60 min. Momot), Iwachniuk, Zielonka ( od 60 min. Wielgus)
Rozszerzona zawartość newsa