Koniec lata
Dodane przez filippo dnia 11. August 2011 21:19
Już w najbliższą sobotę 13go sierpnia MLKS Światowid Łobez zainauguruje rozgrywki Wojewódzkiej Ligi Okręgowej (dawna Vliga) jako gospodarz. Nie piszemy celowo "na własnym boisku" gdyż mamy w Łobzie do czynienia z kuriozalną sytuacją w której władze miejskie zabraniają drużynie MLKS korzystania z boiska na stadionie miejskim. O dodatkowych problemach Światowida z "miastem" napiszemy obszerniej już wkrótce.

Pierwszym rywalem podopiecznych trenera Jamrożego będzie ekipa Sokoła Pyrzyce która, jak donosi Ligowiec.net przeszła dość spore zmiany kadrowe i rozpoczyna sezon z nowymi nadziejami.
W Światowidzie nastąpiły jedynie niewielkie zmiany. Jak już informowaliśmy wcześniej do Tanovii Tanowo odszedł Tomasz Skibiński którego być może zastąpi Michał Białecki - ostatnio zawodnik Iny Ińsko ale wychowanek Hutnika Szczecin z którym jednak od jakiegoś czasu nie może porozumieć się w sprawie gry w Światowidzie. Zabraknie również w drużynie Mateusza Ostaszewskiego który wyjechał za granicę ale powrócił do nas ze Spójni Świdwin Denis Chodyna.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców Światowida na otwarcie sezonu w Łobzie

MLKS Światowid Łobez - MLKS Sokół Pyrzyce.
Stadion Miejski w Łobzie przy ulicy Siewnej; Sobota 13 Sierpnia 2011; godzina 17:45

PS: Przed meczem piłkarze Światowida odwiedzą łobeski cmentarz by zapalić znicze przy grobie zmarłego niedawno wiernego kibica MLKS'u Mateusza Kościukiewicza a mecz będzie poprzedzony minutą ciszy ku jego pamięci.
Rozszerzona zawartość newsa