Mecz z rywalem z okręgówki
Dodane przez filippo dnia 18. August 2011 12:55
Po nadzwyczaj udanej inauguracji z Sokołem Pyrzyce, borykający się z poważnymi kłopotami finansowymi MLKS Światowid Łobez rozegra w sobotnie popołudnie kolejny mecz na boisku Urzędu Miejskiego w Łobzie. Rywalem łobezian będzie dobrze im znana drużyna Ehrle Dobra Szczecińska, która to tak jak Światowid awansowała do Wojewódzkiej Ligi Okręgowej w poprzednim sezonie.

Światowid mocno zaznaczył swoją obecność w lidze wygrywając w pierwszym meczu drużynę Sokoła Pyrzyce zdobywając pięć bramek a nie tracąc ani jednej. Wynik ten pozwolił objąć fotel pierwszego lidera Wojewódzkiej Ligi Okręgowej w tym sezonie. Mamy nadzieję, że nie jest to jedynie szczęście początkującego a zwiastun solidnego przygotowania do boju w wyższej lidze. Wartym odnotowania jest też fakt, że Dawid Dudek strzelił też najszybszą bramkę w meczach inauguracyjnych bo już w drugiej minucie meczu - niestety nie pierwszą bo kilka meczów zaczęło się o wcześniejszych godzinach. Humory w ekipie dopisują, kontuzji póki co brak więc mamy nadzieję, że mecz ten przyniesie kolejne punkty.

Drużyna Ehrle Dobra Szczecińska rozpoczęła swój debiut w lidze od porażki 2:1 z solidnym średniakiem tej ligi jakim od kilku sezonów jest Stal Lipiany.

Zapraszamy serdecznie na ten mecz i apelujemy wszystkich przebywających na stadion Urzędu Miejskiego by nie migali się od płacenia za wstęp gdyż każdy grosz dla Klubu jest w jego sytuacji na wagę złota.

MLKS Światowid Łobez - GOK Ehrle Dobra Szczecińska; Sobota 20 Sierpnia 2011; Stadion Urzędu Miejskiego w Łobzie, godzina 17:45
Rozszerzona zawartość newsa