Z Odrzanką Radziszewo
Dodane przez filippo dnia 25. August 2011 16:13
Drużyna MLKS Światowid Łobez prowadzona przez trenera Ryszarda Jamrożego w swoim drugim meczu w Wojewódzkiej Lidze Okręgowej odniosła przekonujące zwycięstwo nad dobrze znanym rywalem z poprzednich lat wygrywając Ehrle Dobra Szczecińska 4:0 po bramkach Chodyny, Białeckiego, Kęsego i szczególnej urody autorstwa kapitana drużyny Artura Samala.

Kłopoty klubu z głównym sponsorem czyli Urzędem Miejskim w Łobzie nie przeszkadzają piłkarzom w walce o ligowe punkty. Postarali się oni i dotrzymali danego słowa Burmistrzowi Ryszardowi Soli i awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej. Radzą sobie jak dotąd w niej całkiem nieźle, jednak póki co burmistrz swojego słowa nie dotrzymał! Skutek tego jest taki, że w Klubie rozwiązano dwie sekcje a wywalczony przez juniorów awans do najwyższej klasy rozgrywkowej poszedł na marne bo bez obiecanych pieniędzy niemożliwy jest w nich ich udział.

W najbliższą sobotę 27 sierpnia drużyna MLKS Światowid Łobez uda się do podszczecińskiego Daleszewa by rozegrać swój pierwszy mecz wyjazdowy tego sezonu z drużyną Odrzanki Radziszewo. Podopieczni trenera Marka Minkwitza rozpoczęli sezon równie dobrze co Światowid bo od dwóch zwycięstw (1:0 nad Piastem Chociwel i 3:1 nad Stalą Lipiany) co na pewno wpływa na nich pozytywnie. Jako, że mamy za sobą dopiero dwa mecze, trudno wyrokować kto będzie faworytem tego spotkania lecz można z całą pewnością spodziewać się ciekawego meczu. Zapraszamy więc wszystkich kibiców na ten mecz.

Odrzanka Radziszewo - Światowid Łobez; 27.08.2011; Godzina 17:00; Stadion przy ulicy Sportowej w Daleszewie.
Rozszerzona zawartość newsa