Jak trenować skoro płyta główna to owoc zakazany ?
Dodane przez eazy dnia 27. July 2007 13:40
Zgadnijcie ile razy zespół seniorów trenował w okresie przygotowawczym na płycie ? -Zero. Jedynie dzięki sparingom nasi zawodnicy mają kontakt z warunkami godnymi do trenowania. Jak trener ma opracować jakiekolwiek warianty taktyczne w obronie , ataku lub przy stałych fragmentachv gry ? Jedynie chyba teoretycznie.
Myślę , że ludzie zawiadujący stadionem działają bardzo destrukcyjnie na rozwój piłki w naszym klubie. Co prawda organizują wszelkiego rodzaju turnieje ale tak naprawdę niczemu konkretnemu(szkoleniu) one nie służą. Sekcje trampkarzy, juniorów i wcześniej wspomnianych seniorów nie maja kompletnie żadnych warunków do podnoszenia swoich umiejętności technicznych i nie tylko. Wkurza mnie to , ze Ci ludzie utrzymujący się z podatków mieszkańców gminy, maja tak mało wyobraźni. Teraz , rozpoczęto renowację boiska bocznego , szkoda , że nikt nie wpadł na ten pomysł w marcu , bo od tego miesiąca boisko stało już bezużyteczne. Czekając na sztuczną nawierzchnię możemy doczekać się jedynie ogólnej degrengolady.
Żal patrzeć jak młodzi chłopcy walczą na skrawku trawy przy płocie , gdzie zwykłemu prowadzeniu piłki przeszkadza dziura na dziurze. Pytam się dlaczego , przy tak sprzyjających warunkach atmosferycznych obecnego lata , zrobiono tak niewiele?. Ktoś powinien za to odpowiedzieć? Może Burmistrz Ryszard Sola w końcu odwiedziłby obiekt i wziął się za jego odnowę , bo poza płytą główną to reszta przedstawia obraz nędzy i rozpaczy . Tyle mówi sie o walce z patologią i organizacją czasu wolnego młodzieży, nic się nie zrobi jeżeli nie będzie po temu bazy sportowej.

Korty - tragedia, boisko do koszykówki jest lepsze od tarki do ścierania warzyw, płot wokół płyty to już atrapa . I jeszcze ten idiotyczny zakaz zamykania stadionu po 20.30. Kto ma ochotę napić się i demolować stadion to i tak wejdzie i to zrobi, ale część ludzi , ma ochotę pobiegać wieczorem bo wtedy ma na to czas.

Ciekaw jestem waszegio zdania na ten temat.

Rozszerzona zawartość newsa