Inauguracja B-klasy
Dodane przez filippo dnia 04. September 2011 01:48
Już w niedzielę 4go września drużyna Światowid II Łobez zainauguruje rozgrywki B-klasy sezonu 2011/2012. Podopieczni trenera Skrobińskiego zmierzą się w Łobzie z ekipą Vitkowii Witkowo. Łobeska drużyna przeszła swoistą rewolucję i postawiła sobie ambitne cele na startujący właśnie sezon. Mamy nadzieję, że warto będzie na mecze rezerw przychodzić a by się o tym przekonać wystarczy przyjść w niedzielne popołudnie na łobeski stadion.

Światowid Łobez - Vitkowia Witkowo; Stadion Miejski w Łobzie przy ul. Siewnej; Niedziela 4go września; godzina 16:00


O godzinie 13:00 swój mecz rozegrają również młodzi piłkarze Światowida Łobez występujący w I klasie juniorów, będzie to ich drugi mecz w tym sezonie rozgrywkowym. Rywalem podopiecznych Stanisława Przybylaka będą juniorzy Sparty Gryfice. Łobescy chłopcy tryumfowali w zeszłorocznych rozgrywkach I Klasy Juniorów i awansowali do najwyższej juniorskiej klasy rozgrywkowej jednak przez niespełnione obietnice łobeskich pseudo-polityków niemożliwy był ich start. Dlatego więc mimo awansu, kolejny sezon grają oni w obecnej klasie rozgrywkowej. Przykre to ale niestety chyba tylko w Łobzie zwycięstwo nagradza się w tak "specyficzny" sposób. Jeśli taki przykład młodzieży dają dorośli to z obawą należy patrzeć w przyszłość tak jednych jak i drugich.

Światowid Łobez - Sparta Gryfice; (I Klasa Juniorów Szczecin) Stadion Miejski w Łobzie przy ul. Siewnej; Niedziela 4go września; godzina 13:00

Zapraszamy wszystkich łobeskich kibiców na oba mecze w nadziei, że może Juniorzy i Rezerwiści osłodzą gorycz sobotniej porażki pierwszej drużyny w Dolicach.


Rozszerzona zawartość newsa