Obici i kulawi ale ruszamy.
Dodane przez filippo dnia 20. March 2012 11:02
MLKS Światowid Łobez na dzień 20 marca 2012.

Nie wnikając w nic co się wokół Klubu dzieje od kilku miesięcy, przedstawiamy informacje o tym jak wygląda nasza sytuacja na dzień dzisiejszy.

Z Klubu odeszli:
- Michał Białecki do Świtu Skolwin
- Artur Samal do Sparty Węgorzyno
- Michał Niedźwiecki do Hutnika Szczecin
- Kacper Chodyna, Paweł Wojciechowski, Dawid Dudek do Mewy Resko
- Piotr Deuter, Bartosz Kędzierski do Spójni Świdwin
- Rafał Zielonka, Łukasz Brona do Radowii Radowo Małe.

Nie wnikając w powody dziękujemy wszystkim wymienionym zawodnikom za grę w barwach MLKS Światowid Łobez.


Klub nie pozyskał żadnego zawodnika.

Klub nie otrzymał dotacji gminnej, w związku z czym jego działalność oparta jest tylko i wyłącznie o pieniądze zdobyte od sponsorów, kibiców oraz wpływy z biletów. Środki finansowe na mecze wyjazdowe zapewniła Pani Grażyna Karłowska, za co jesteśmy jej wszyscy bardzo wdzięczni. Trenerzy oraz gospodarz Klubu zdecydowali się na pracę bez wynagrodzenia.

Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o wpłacanie dowolnych kwot na działalność bieżącą Klubu jak również zachęcamy do opłacenia składki członkowskiej i wstąpienia do MLKS'u. Wysokość opłaty członkowskiej oraz informacje formalne można uzyskać u skarbnika klubu Mateusza Ostaszewskiego lub u prezesów którzy są zazwyczaj obecni w budynku klubowym zawsze w terminach odbywania treningów.

Zawodnikom przypominamy iż treningi obu zespołów odbywają się wspólnie, na stadionie, w następujących dniach:

- Wtorki 17:00
- Czwartki 17:00


PS: Światowid miał nie przystąpić do rozgrywek w ogóle a odejście Michała Niedźwieckiego odbyło się dosłownie kilka godzin przed decyzją o tym by jednak przystąpić. Niestety Hutnik dobrze wiedział kogo bierze i sprawy nie udało się już odkręcić. Szkoda.
Rozszerzona zawartość newsa