Co nowego
Dodane przez filippo dnia 30. March 2014 01:31
Od czego by tu zacząć?
Wypadałoby chyba na początku przeprosić za to, że od kilku ładnych miesięcy nie pojawiły się na stronie żadne nowe wiadomości. Tyle tylko, że to każdy z Was może tworzyć tę stronę. Każdy może dbać o jej aktualność i atrakcyjność. Nie ma żadnych przeciwwskazań by grono twórców się powiększało. Zachęcam więc do pisania zapowiedzi, relacji, analiz, statystyk, robienia fotek. Osobiście nie jestem w stanie wiele zrobić bo nie ma mnie w Łobzie ani nie ma stałego dostępu do internetu więc mogę jedynie służyć dobrą radą i ewentualnym ogarnięciem stylistyki czy ortografii nadesłanych materiałów wtedy gdy dostęp do internetu mam.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły. Myślcie, twórzcie, działajcie.

Drużyna MLKS Światowid nie ogląda się na martwą stronę i po prostu robi swoje. Przerwę zimową przepracowała niezmiennie pod wodzą Darka Kęsego. Nowy rok 2014 rozpoczęła od tradycyjnego meczu 1go Stycznia w którym zmierzyli się kawalerowie na żonatych. Kawalerowie musieli uznać wyższość żonatych przegrywając 7:3.Mecze kontrolne rozegrała zaledwie cztery z czego jeden przegrała a trzy wygrała pewnie i wysoko. Poza meczami przygotowywano się na własnych obiektach i okolicach Łobza. Drużyna wzięła także udział w kilku turniejach halowych m.in. Memoriale im. Jurka Machońskiego w Łobzie jak i u naszych Przyjaciół w Dobrej na memoriale im. Mieczysława Koły.

Sparingi:

Orzeł Pęzino - Światowid Łobez 6 : 4
Orzeł Łożnica - Światowid Łobez 0 : 6
Światowid Łobez - Sparta Gryfice 6 : 1
Światowid Łobez - Jastrząb Łosośnica 9 : 1

Jeśli chodzi o transfery to za najważniejsze uznać należy powrót z Sarmaty Dobra naszego wychowanka Damiana Mosiądza oraz pozyskanie Grzegorza Pawłowskiego (ex. Energetyk Gryfino, Pogoń Świebodzin)


W rozpoczętej niedawno rundzie wiosennej MLKS Światowid Łobez meczu jeszcze nie przegrał, bo dwa zremisował (z Wichrem Brojce i Tanowią Tanowo po 1:1) a ostatni wygrał.
Wyjazdowa wygrana z Kastą Majowe Szczecin pozwoliła na awans na szóstą pozycję ligowej tabeli a strata do trzeciej drużyny to zaledwie pięć punktów. Założenia na ten sezon raczej nie przewidują walki o awans ale każde miejsce bliżej czołówki będzie na pewno przyjęte z radością.

Jeśli wiesz coś ciekawego o drużynie, klubie meczach - napisz do nas lub sam stwórz newsa.
PS: Słaby mam dostęp do informacji więc wybaczcie jeśli coś jest nie tak - piszcie to poprawimy.
Rozszerzona zawartość newsa