Błękitni
Dodane przez filippo dnia 06. April 2014 21:22
Niestety nie udało się piłkarzom MLKS Światowid Łobez powtórzyć wyniku z jesiennej potyczki ze Spartą Węgorzyno i w ostatni weekend to właśnie podopieczni trenera Chyły schodzili z łobeskiego boiska jako zwycięzcy. Jednym słowem Spartanie wzięli rewanż za wcześniejszą porażkę i to w dokładnie takim samym wymiarze bo 0:1. Cieszy postawa łobeskiej drużyny która zagrała solidny mecz ale niestety nie ustrzegła się chwili dekoncentracji a ta spowodowała, że XIX kolejka zakończyła się bez zdobyczy punktowych. Brak kolejnych punktów spowodował automatycznie powrót Światowida na ósmą pozycję w ligowej tabeli. Mecz do przeanalizowania, wyciągnięcia wniosków i czas na koncentrację przed kolejną kolejką.

W następną niedzielę MLKS Światowid Łobez zmierzy się na wyjeździe z rezerwami drugoligowych Błękitnych Stargard Szczeciński. Rywale w ostatniej kolejce wygrali na wyjeździe z ekipą Promienia Mosty. Ich ligowa pozycja to czwarte miejsce z 37 punktami na koncie. Za każdym razem drużyna jakichkolwiek rezerw jest zawsze wielką niewiadomą bo może być wsparta zawodnikami "ligowymi" jak i wystąpić w zupełnie okrojonym składzie. Stąd też wynik spotkania i jego przebieg nie jest łatwy do przewidzenia. Miejmy jednak nadzieję, że nasi piłkarze po przegranej ze Spartą będą odpowiednio zmotywowani by tego meczu nie przegrać.

Odległość pomiędzy Łobzem a Stargardem jest nie za duża a i pogoda co raz przyjemniejsza, więc zapraszamy do wspierania naszych piłkarzy w Stargardzie.

Zapraszamy do wspierania naszych piłkarzy w każdym meczu, bez względu na odległość.
Rozszerzona zawartość newsa