Rozstrzygnięcie komisarza.
Dodane przez filippo dnia 11. May 2015 09:16
W wyborczą niedzielę 10go maja komisarz Maria Pokomeda zorganizowała nadzwyczajne zebranie członków MLKS Światowid Łobez.

Pomijając kwestie formalne pragniemy jedynie poinformować, że po analizie wszystkich klubowych dokumentów orzeczono, że ostatnio sprawujący władzę członkowie zarządu w osobach Marcina Pietrzyka i Artura Andrusieczko działali zgodnie z prawem i wszelkie zarzuty o niegospodarność i oszustwa nie znalazły potwierdzenia w analizowanych dokumentach.

Nowym członkiem MLKS Światowid Łobez został były zawodnik i trener Pan Wojciech Krakus. Pani Grażyna Karłowska została wykluczona z członkostwa w Klubie w związku z nie opłaceniem składek członkowskich.

Na zebraniu obecni byli Burmistrz Łobza Piotr Ćwikła oraz przewodniczący Rady Miejskiej Pan Bogdan Górecki.

W ciągu najbliższych kilku dni członkowie MLKS-u zbiorą się ponownie celem wybrania nowego zarządu oraz określenia zadań na najbliższe miesiące.

Wartym odnotowania jest fakt, iż kilku zawodników Klubu po tym rozstrzygnięciu sporu postawiło pewne warunki przyszłym członkom zarządu. Nie wiemy jakie to warunki więc nie będziemy tego komentować.

Na zebraniu nie pojawił się praktycznie nikt z grupy byłych członków Klubu którzy deklarowali wcześniej chęć jego ratowania.


Mamy nadzieję, że wszystko co wczoraj się wydarzyło zakończy definitywnie wszystkie spory i pozwoli drużynie dograć spokojnie do końca rundy z zapewnieniem utrzymania w lidze.

MLKS Światowid Łobez - Od Zawsze Na Przekór Tym Co Nie Wierzą

Rozszerzona zawartość newsa