Mamy Lidera.
Dodane przez filippo dnia 17. October 2016 08:56
W niedzielne popołudnie 16go października ekipa MLKS Światowid Łobez rozegrała swój ostatni mecz w rundzie jesiennej (w ostatniej kolejce pauzujemy ze względu na nieparzystą liczbę drużyn w grupie). Naszym rywalem był Lotnik Czarne który podejmował nas na boisku ze sztuczną murawą w Płotach.

Mecz w pierwszej połowie nie układał się do końca po naszej myśli (jak to w niedzielę często bywa) bo gra była momentami wyrównana a jeśli uwidaczniała się nasza przewaga to ciężko było zamienić ją na gole. Nie było jednak aż tak źle by nie strzelić żadnego gdyż trafiliśmy do bramki rywali dwukrotnie. Druga połowa zaczęła się dość podobnie ale bez wątpienia najlepsze czy wręcz zabójcze okazało się ostatnie 15 minut w których strzeliliśmy aż cztery gole a nasz bramkarz, pomiędzy trzecią a czwartą bramką, obronił rzut karny - podyktowany jak najbardziej słusznie.

Koniec końców zwyciężyliśmy 6:0 a komentarza kapitana Oskara Szostaka - "Dobrze, że nie przegraliśmy"*hilarious* - nie należy na pewno odnosić do ostatnich piętnastu minut meczu. Sprawdziła się stara piłkarska maksyma o tym że "gra się do końca"

Bardzo żałujemy, że nie wiedzieliśmy o tym wcześniej ale dzięki www.lobez24.pl - podczas ostatnich 35 minut meczu prowadzona była na żywo relacja video. Gdybyśmy wiedzieli na pewno wrzucilibyśmy link do niej.
Można jednak ją odtworzyć na profilu lobez24.pl - Relacja LIVE

Lotnik Czarne - MLKS Światowid Łobez 0:6

Bramki strzelali:
0:1 - Tomasz Rokosz
0:2 - Patryk Włóka
0:3 - Bartek Szymański
0:4 - Bartek Szymański
0:5 - Patryk Włóka
0:6 - Artur Kołodzieżny

W ciągu kilku najbliższych dni powinno się pojawić krótkie podsumowanie tej rundy.

Czekamy na wiosnę w fotelu lidera, jednak nie odpuszczamy ani na moment. Walczymy o lepszą przyszłość MLKS Światowid Łobez - Od Zawsze Na Przekór Tym Co Nie Wierzą.
Rozszerzona zawartość newsa