MLKS Światowid Łobez vs DKS Jantar Dziwnów
Dodane przez filippo dnia 15. September 2007 11:11
Już w najbliższą sobotę 15 września łobeski Światowid zmierzy się z beniaminkiem Ligii Okręgowej Jantarem z nadmorskiego Dziwnowa. Będzie to drugi mecz z rzędu rozgrywany przez Światowida na własnym obiekcie.
Drużyna Jantara awansowała w poprzednim sezonie z A klasy z przewagą jednego punktu nad rezerwami Floty Świnoujście. Niebiesko- żółci zajmują obecnie szósta pozycję w tabeli mając dwa punkty przewagi nad Światowidem oraz trzy porażki, jeden remis i trzy zwycięstwa na koncie. W ostatniej kolejce ekipa Jantara uległa vice liderowi z Dobrej Szczecińskiej w stosunku 0:5. W środowym meczu pucharowym podopieczni trenera Jancewicza ulegli A klasowemu Zniczowi Wysoka Kamieńska w stosunku 0:3. Wypada odnotować, że zwycięska drużyna Znicza zajmuje ostatnie miejsce w tabeli A klasy z zerowym dorobkiem punktowym. Jak wiemy puchar rządzi się swoimi prawami a trener Jancewicza dał odpocząć zawodnikom z pierwszego składu więc nie należy się spodziewać, że mecz będzie widowiskiem jednostronnym.
Będzie to chyba pierwsze spotkanie rozgrywkowe w historii obu klubów więc warte dobrego widowiska.
MLKS Światowid Łobez z ośmioma punktami zajmuje 10 pozycję w tabeli Ligi Okręgowej. Podopieczni trenera Poniewiery ponieśli porażkę w pucharowym meczu z V ligową Polonią Płoty(0:2) po dość zaciętym meczu zaś w ostatniej kolejce wysoką wygraną 4:0 z Zorzą Dobrzany. Miejmy nadzieję, że drużyna jest w odpowiednim rytmie by odnieść kolejne zwycięstwo i dać kolejny krok w górę tabeli.

Zapraszamy wszystkich chętnych do Łobza na stadion przy ulicy Siewnej w sobotę o godzinie 13:30 na przedmecz juniorów obu drużyn - młodzi piłkarze Światowida są liderem w swojej lidze.
Mecz drużyn seniorskich rozpocznie się o godzinie 16:00.

www.swiatowid.ovh.org
Rozszerzona zawartość newsa