Strona G堯wna · Artyku造 · Newsy · Forum 24. Sierpie 2017 12:33:59
安iatowid na fejsie
安iatowid υbez

I dru篡na
Sk豉d
Tabela ligi
Terminarz ligi
Puchar Polski
Klub
Zarz康
Sztab szkoleniowy
Informacje o klubie
Historia klubu
Juniorzy (I KJ gr. 1.)
Sk豉d
Terminarz i wyniki
Tabela
II dru篡na
Sk豉d
Tabela
Terminarz ligi
Strzelcy
Juniorzy (III KJ gr. 1.)
Sk豉d
Terminarz i wyniki
Tabela
Oldboje
Sk豉d
Terminarz i wyniki
Tabela
Nawigacja
Portal
  Strona G堯wna
  Artyku造
  Forum
  Newsy
  Kontakt
  Szukaj
  Linki
  Galeria
  Regulamin

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
GuraalCFC

Punktacja:
Og鏊ne: 531
Bonusy:
Kary: 0

2) mati86slo (290 pkt.)
3) rosomak (257 pkt.)
4) bucz1988 (188 pkt.)
5) Czesiek (183 pkt.)
6) Swiatowidfans (175 pkt.)

U篡tkownik闚 Online
Go軼i Online: 3
Brak U篡tkownik闚 Online

Zarejestrowanych U篡tkownik闚: 254
Nieaktywowany U篡tkownik: 56145
Najnowszy U篡tkownik: darik
Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

filippo
DATA: 31.03.2014 20:03
No we嬈ie co r鏏cie. Bo B璠ziecie u Pani wink

MLKSLobez
DATA: 07.09.2013 14:01
Zg這szony: Karol Adam闚

stivo
DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

stivo
DATA: 03.08.2013 22:52
Niebawem pewne usprawnienia wink

MLKSLobez
DATA: 24.06.2013 15:20
Pa鎥a 2, Nied德iecki 1

MLKSLobez
DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

stivo
DATA: 12.06.2013 23:37
Dzi瞡

MLKSLobez
DATA: 12.06.2013 11:49
te dwie bramki z ?? to Komar

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

stivo
DATA: 30.10.2012 18:49
No to chyba SpamBoty mamy z g這wy happy

stivo
DATA: 25.10.2012 21:17
Nie mam si造 ju na te SpamBoty..

GuraalCFC
DATA: 14.10.2012 11:56
Doda貫m newsa, rusza si biggrin Ju powinien by na stronce biggrin

rosomak
DATA: 08.09.2012 23:29
wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

Reklama

AQQ

Nowoczesne przegl康arki

Opera

Firefox

Antyspam

Foobar

Zobacz Temat
MLKS 安iatowid υbez | Forum MLKS | Kibice
Autor Forum 篡je :)
mati86slo
U篡tkownik

Dodane dnia 03-06-2010 15:32
Ej co cisza grobowa ostatnio tutaj.. wi璚 zak豉dam
temat o wszystkim i o niczym happy
Wszelkie komentarze przed meczem, po meczu,
o klubie, zawodnikach i zupie pomidorowej biggrin
Jedzie kto do Szczecina teraz na Jeziorak?
gra kto w ultrasonline? Nowi zawodnicy zostan
na nast瘼ny sezon?

s.sfwgifs.com/img/upld/joker-hospital.gif
10078163 www.swiatowid.ofens.pl Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Autor RE: Forum 篡je :)
Swiatowidfans
U篡tkownik

Dodane dnia 03-06-2010 19:33
S造szalem , 瞠 ㄆkasz Petera i Micha Niedzwiecki odchodz po sezonie ale to jest info nie potwierdzone mam jednak nadzieje, 瞠 przystapimy z tymi zawodnikami w przysz造m sezonie

SwiatowidFans
979001 Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
maniek92_92
U篡tkownik

Dodane dnia 05-06-2010 00:20
te obi這 mi si o uszy 瞠 majom odej軼 ci dwaj zawodnicy na koniec sezonu ,ale mam tag瞠 pewn informacje 瞠 Pan Artur Samal odchodzi do Sparty W璕orzyno po sezonie

maniekhappy
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
mati86slo
U篡tkownik

Dodane dnia 05-06-2010 07:53
Ja p鏦i co wierz w ten zarz康 i mam nadziej, 瞠 przekonaj wszystkich pi趾arzy, 瞠by zostali i wywalczyli awans dla 安iatowida. A my郵i, 瞠 odejdzie trzech zawodnik闚 stanowi帷ych dzisiaj o sile klubu to nie dopuszczam nawet Tu trzeba jeszcze sprowadzi z 1-2 ogarni皻ych zawodnik闚. Je瞠li Artur rzeczywi軼ie odejdzie do W璕orzyna, to na pewno zas逝篡 sobie jak ma這 kto w 安iatowidzie na szacunek i nie chc nawet jednego z貫go s這wa kurwa na jego temat us造sze z tego powodu!

matti93
U篡tkownik

Dodane dnia 05-06-2010 20:54
ja petera i niedzwiedzki odejd to kolejny sezon zaczniemy tak jak ka盥y czyli od do逝 w g鏎e i zakonczy sie minimalnie lepiej , bo z roku na rok jest coraz lepiej razz
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
filippo
Administrator

Dodane dnia 09-06-2010 00:04
Ostatnio cz窷ciej mnie nie ma w kraju ni jestem wi璚 nie mam do ko鎍a sprawdzonych informacji dlatego napisz co my郵 a nie jak b璠zie.

Artur Samal - jako nie chce mi si absolutnie wierzy w t informacj o jego odej軼iu do Sparty. W Klubie tym panuje w tej chwili absolutna degrengolada spowodowana walk na linii zarz康-rada miejska, co nie pozostaje oczywi軼ie bez wp造wu na zawodnik闚. W璕orzyno samo w sobie jest bardzo specyficznym miejscem. Mam tam sporo znajomych i ka盥a jedna to potwierdza. Nie wierz w to, 瞠 Sparta b璠zie w ci庵u najbli窺zych kilku lat walczy豉 o jakiekolwiek ambitniejsze cele, raczej wraca tam sk康 wysz豉. Dlatego te przej軼ie do Sparty to mimo tego, 瞠 b璠ziemy w tej samej lidze, moim zdaniem by豉by dla Artura degradacja pod wzgl璠em sportowym. Je郵i jednak tak si z jakich powod闚 stanie - podzielam zdanie Matiego - za to co robi dla 安iatowida, nale篡 mu si pe貫n szacunek. Ci kt鏎zy byli na ostatnim derby okr璕闚ki w W璕orzynie pami皻aj co Artur zrobi przed meczem i po nim wi璚 na pewno sobie zas逝篡.

Micha Nied德iedzki - trafi do nas niejako z przypadku, nie b璠 si wdawa w szczeg馧y bo mnie do tego nie upowa積i. Jego umiej皻no軼i s zdecydowanie wy窺ze od Ligi Okr璕owej i z tego co mi wiadomo s jednymi z jego g堯wnych 廝鏚e utrzymania. Niestety 安iatowid nie jest w stanie w pe軟i spe軟i jego oczekiwa finansowych i nie ma opcji zatrzymywania go kosztem innych zawodnik闚. Nie ma co si oszukiwa, 瞠 Micha ma r闚nie ambicje grania w klubach wy窺zych lig. Ma do tego pe軟e prawo i zabroni mu tego absolutnie nie mo積a. Fajnie, 瞠 si znalaz w 安iatowidzie, wygl康a na to, 瞠 gr w nim traktowa w pe軟i profesjonalnie i na serio oraz, 瞠 pom鏬 w walce o jak najwy窺z lokat na koniec za co nale膨 mu si podzi瘯owania. Nigdy jednak nie deklarowa, 瞠 wi捫e si z naszym Klubem na sta貫 dlatego jego odej軼ie niech nikogo nie zdziwi.

ㄆkasz Petera - sytuacja do嗆 podobna do opisanej wy瞠j jednak wiem, 瞠 ma on usi捷 do rozm闚 z zarz康em dotycz帷ych jego gry w 安iatowidzie w kolejnym sezonie. Jaki b璠zie ich efekt - trudno w tej chwili wyrokowa. Do takich rozm闚 ma r闚nie si捷 Tomasz Skibi雟ki oraz kilku rodowitych υbeziak闚.

安iatowid υbez w za這瞠niu ma by klubem opartym na wychowankach i tak musi pozosta. Dlatego te niedopuszczalna by豉by sytuacja z jak mieli鄉y do czynienia kilka lat temu kiedy awans do IV ligi wywalczyli wychowankowie wspomo瞠ni wybitnymi pi趾arzami z okolicznych klub闚 (wtedy gra w 安iatowidzie by豉 dla ka盥ego z nich awansem i presti瞠m) a spada豉 z niej dru篡na w kt鏎ej by這 zaledwie dw鏂h wychowank闚 a reszta tzw. stranieri'ch.

Nie ma absolutnie sensu zarzynanie si i wydawanie du篡ch sum na zawodnik闚 obcych, cho熲y wybitnych. Polityka taka nigdzie si nie sprawdzi豉 i zawsze prowadzi豉 do punktu wyj軼ia o ile nie ni瞠j (Zorza Dobrzany, Radowia Radowo, Sparta W璕orzyno czy w豉郾ie 安iatowid kilka lat temu). W chwili obecnej do嗆 zaawansowane s ju poszukiwania warto軼iowych zawodnik闚 na kilka pozycji ale takich kt鏎zy na pewno nie b璠 mieli wyg鏎owanych wymaga finansowych gdy Klubu na nie nie sta, tym bardziej, 瞠 nie tylko "zaci篹ni" s wynagradzani ale tak瞠 cz窷 zawodnik闚 這beskich.
Zg豉szaj si r闚nie zawodnicy ch皻ni do grania - ka盥y z nich na pewno zostanie sprawdzony.

Awansowa b璠ziemy wtedy kiedy poziom wyszkolenia naszych zawodnik闚 b璠zie do tego odpowiedni - oczywi軼ie mo瞠my si wspom鏂 dwoma, trzema zawodnikami z zewn徠rz ale przesadza nie mo積a, bo nie o to chodzi. Nie da si ukry, 瞠 wzorem jest w chwili obecnej Sarmata Dobra kt鏎y awansowa od okr璕闚ki do IV ligi rok po roku i zaliczy naprawd fenomenalny sezon w IV lidze a w kt鏎ego ca貫j kadrze (nie wyj軼iowej 11) jest zdaje si tylko czterech zawodnik闚 wyszkolonych przez inne kluby.
Jeszcze trzy mecze przed nami a potem przygotowania do nast瘼nego sezonu, mam nadziej udanego.

[color=blue]www.swiatowid.ovh.org[/color]

Po nas przyjd m這dsi...

Edytowane przez filippo dnia 09-06-2010 00:13
7415311 Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Swiatowidfans
U篡tkownik

Dodane dnia 13-06-2010 11:04
W wczorajszym meczu by這 wida jak wa積 postaci jest ㄆkasz Petera. Wiele wa積ych przechwyt闚 zaliczy w tym meczu, dobrze kierowal obrone nie pamietam w kt鏎ej to by這 minucie ale spodoba豉 mi sie interwencja w polu karnym gdy wszed wslizgiem czysto i odebra pi趾e napastnikowi D帳roVi. Je郵i ㄆkasz pozostanie w 安iatowidzie to b璠zie to zapewne bardzo dobre wzmocnienie! pozdrawiam..

SwiatowidFans
matti93
U篡tkownik

Dodane dnia 14-06-2010 16:32
A jak wychowankowie beda tacy dobrzy jak petera i niedzwiedzki to tez maj odejsc do wyzszych lig bo s za dobrzy ? a swiatowid ma sie kisic w okr璕闚ce do ko鎍a 鈍iata bo nie mamy w tej chwili gwiazd ? Nie , niezgadzam si z tym co mowisz filippo o peterze i niedzwiedzkim .
Naprawde to szkoda ze Petera i Niedzwiedzki maj odejsc bo bez nich to gra b璠zie zupe軟ie inna
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
filippo
Administrator

Dodane dnia 14-06-2010 20:09
matti93 napisa/a:
A jak wychowankowie beda tacy dobrzy jak petera i niedzwiedzki to tez maj odejsc do wyzszych lig bo s za dobrzy ? a swiatowid ma sie kisic w okr璕闚ce do ko鎍a 鈍iata bo nie mamy w tej chwili gwiazd ? Nie , niezgadzam si z tym co mowisz filippo o peterze i niedzwiedzkim .
Naprawde to szkoda ze Petera i Niedzwiedzki maj odejsc bo bez nich to gra b璠zie zupe軟ie inna

Przepraszam a jak Ty to sobie inaczej wyobra瘸sz??? Wychowanek to wychowanek a nie niewolnik. 安iatowid ma gra w wy窺zej lidze ale takiej w kt鏎ej poradzi sobie og馧 jego zawodnik闚.

Taki Ireneusz Jele przeszed z A-klasowego Piasta Cieszyn kt鏎ego jest wychowankiem do IV-ligowego Beskidu Skocz闚 a stamt康 do Wis造 P這ck i dalej do AJ Auxerre - mieli go trzyma w A-Klasie???

Bez ㄆkasza i Micha豉 gra b璠zie inna je郵i odejd - fakt, ale jak m闚i trafili do nas po cz窷ci za spraw szcz窷liwych dla nas zbieg闚 okoliczno軼i. Sprawa jest ci庵le otwarta cho jak wspomnia貫m szanse na ich zatrzymanie s niewielkie. Poszukiwani s jednak inni warto軼iowi zawodnicy przy kt鏎ych b璠zie w stanie wykszta販i je郵i nie gwiazdy to chocia dobrych ligowc闚.

[color=blue]www.swiatowid.ovh.org[/color]

Po nas przyjd m這dsi...
7415311 Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
mati86slo
U篡tkownik

Dodane dnia 18-06-2010 17:45
Je瞠li odejdzie Samal, Petera i Nied德iecki to b璠zie walka o utrzymanie, a ja po raz kolejny b璠 musia powiedzie "a nie m闚i貫m" real sad Trzeba i嗆 za ciosem, a nie robi krok do przodu i dwa do ty逝. Trzeba znale潭 sponsor闚, 瞠by zatrzyma chocia Petere i Artura. 疾by my郵e w nast瘼nym sezonie zesp馧 trzeba wzmocni, a nie pozbywa si czterech zawodnik闚 na kt鏎ych opiera si ca豉 gra.

Swiatowidfans
U篡tkownik

Dodane dnia 02-07-2010 20:03
doszly mnie sluchy ze doszedl nowy bramkarz z Nowogardu Filip mozesz cos wiecej napisac w tej kwestii?

SwiatowidFans
mati86slo
U篡tkownik

Dodane dnia 31-07-2010 00:59
Ja s造sza貫m ze z i雟ka, hehe, jak kto ma jakie info na temat transfer闚 to pisa. acha i jeszcze wnioskuje o z zwi瘯szenie ilosci emot mad
i46.tinypic.com/5k3l0j.jpg

Kilka projekt闚 vlepek zrobi貫m i szukam kogo kto chcia豚y si zrzuci na ich produkcje. 4000 vlepek 6x6cm (po 500 ka盥ego wzoru+500 jednego) kosztuje ok. 145zl. wi璚 jak kto chcia豚y vlepy sprzedawa mo瞠 na tym jeszcze dobry interes zrobi
i32.tinypic.com/2jy53r.png

[size=12][color=red]link do vlepek w du瞠j rozdzielczo軼i [/color][/size]
http://i25.tinypi...huh7o1.png

rosomak
U篡tkownik

Dodane dnia 03-08-2010 15:57
Na dzie dzisiejszy sk豉d 安iatowida jest bez zmian,Petera,Niedzwiedzki,Skibi雟ki i Ernest graj z nami dalejbiggrin do陰czy tylko jeszcze drugi bramkarz- Micha TCHURZ (wcze郾iej bramkarz RADOWI)

ZAPRASZAMY NA 鈔odowe spotkanie sparingowe tj. 04.08.2010r z IV ligow IN GOLENI紟

υbez - godz 18.00
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
stivo
Super Administrator

Dodane dnia 04-08-2010 18:52
To chyba najlepsza wiadomo嗆.

MLKS najlepszy jest!
seba_1 5071594 http://swiatowid.ovh.org Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
rosomak
U篡tkownik

Dodane dnia 08-08-2010 13:03
Spewno軼i)))Napewno b璠ziemy walczy o swoje)) Dzi by這 wida 瞠 nie straszna nam IV-liga INA ledwo wywalczy豉 remisbiggrin

Najprawdopodobniej do zespo逝 安iatowida do陰czy nowy bramkarz) zawodnik Hutnika Szczecin(Grzegorz.W) wyst徙i ju w meczu z Reskiem)
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Dec123
U篡tkownik

Dodane dnia 21-05-2013 20:26
halo jest kto tu ????confused
Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
stivo
Super Administrator

Dodane dnia 12-06-2013 23:21
Zapa si chyba sko鎍zy i coraz mniej odwiedzin.

MLKS najlepszy jest!
seba_1 5071594 http://swiatowid.ovh.org Wy郵ij Prywatn Wiadomo嗆
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Zapami皻aj mnie

Nast瘼ny mecz
18. czerwca 2011, g. 17:00
Stara D帳rovia
D、ROVIA
-