Strona Główna · Artykuły · Newsy · Forum 30. Maj 2017 11:07:35
Klub
Zarząd
Sztab szkoleniowy
Informacje o klubie
Historia klubu
I drużyna
Skład
Tabela ligi
Terminarz ligi
Puchar Polski
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Forum
  Newsy
  Kontakt
  Szukaj
  Linki
  Galeria
  Regulamin

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
GuraalCFC
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 531
Bonusy:
Kary: 0

2) mati86slo (290 pkt.)
3) rosomak (257 pkt.)
4) bucz1988 (188 pkt.)
5) Czesiek (183 pkt.)
6) Swiatowidfans (175 pkt.)

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 254
Nieaktywowany Użytkownik: 3177
Najnowszy Użytkownik: darik
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

filippo
DATA: 31.03.2014 20:03
No weźcie coś róbcie. Bo Będziecie u Pani wink

MLKSLobez
DATA: 07.09.2013 14:01
Zgłoszony: Karol Adamów

stivo
DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

stivo
DATA: 03.08.2013 22:52
Niebawem pewne usprawnienia wink

MLKSLobez
DATA: 24.06.2013 15:20
Pańka 2, Niedźwiecki 1

MLKSLobez
DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

stivo
DATA: 12.06.2013 23:37
Dzięx

MLKSLobez
DATA: 12.06.2013 11:49
te dwie bramki z ?? to Komar

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

stivo
DATA: 30.10.2012 18:49
No to chyba SpamBoty mamy z głowy happy

stivo
DATA: 25.10.2012 21:17
Nie mam siły już na te SpamBoty..

GuraalCFC
DATA: 14.10.2012 11:56
Dodałem newsa, ruszać się biggrin Już powinien być na stronce biggrin

rosomak
DATA: 08.09.2012 23:29
widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Terminarz ligi
1 kolejka
15 sierpnia, 17:00
Sparta Gryfice       Iskra Golczewo
Sparta Gryfice 0 : 1 Iskra Golczewo
16 sierpnia
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Victoria 95 Przecław
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 Victoria 95 Przecław
16 sierpnia
Tanowia Tanowo       GKS Mierzyn
Tanowia Tanowo 3 : 2 GKS Mierzyn
16 sierpnia
Światowid Łobez       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Światowid Łobez 2 : 0 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Petera, Komar
16 sierpnia
Promień Mosty       Kasta Szczecin-Majowe
Promień Mosty 2 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
16 sierpnia
Mewa Resko       Intermarche - Rega Trzebiatów
Mewa Resko 1 : 1 Intermarche - Rega Trzebiatów
16 sierpnia, 16:00
Masovia Maszewo       Ehrle Dobra Szczecińska
Masovia Maszewo 3 : 0 Ehrle Dobra Szczecińska
17 sierpnia, 17:00
Fagus Kołbacz       Wicher Brojce
Fagus Kołbacz 2 : 1 Wicher Brojce
2 kolejka
23 sierpnia, 11:00
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Sparta Gryfice
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 : 0 Sparta Gryfice
23 sierpnia, 13:30
Ehrle Dobra Szczecińska       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
23 sierpnia, 16:00
Kasta Szczecin-Majowe       Mewa Resko
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 Mewa Resko
23 sierpnia, 17:00
Iskra Golczewo       Promień Mosty
Iskra Golczewo 4 : 1 Promień Mosty
23 sierpnia, 17:00
Victoria 95 Przecław       Tanowia Tanowo
Victoria 95 Przecław 0 : 3 Tanowia Tanowo
24 sierpnia, 17:00
Fagus Kołbacz       Masovia Maszewo
Fagus Kołbacz 4 : 1 Masovia Maszewo
26 sierpnia, 18:00
GKS Mierzyn       Światowid Łobez
GKS Mierzyn 5 : 3 Światowid Łobez
Petera, Bodys, Koba
27 sierpnia, 18:00
Wicher Brojce       Intermarche - Rega Trzebiatów
Wicher Brojce 0 : 5 Intermarche - Rega Trzebiatów
3 kolejka
30 sierpnia
Masovia Maszewo       Wicher Brojce
Masovia Maszewo 0 : 1 Wicher Brojce
30 sierpnia
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Fagus Kołbacz
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 0 Fagus Kołbacz
30 sierpnia
Tanowia Tanowo       Ehrle Dobra Szczecińska
Tanowia Tanowo 2 : 1 Ehrle Dobra Szczecińska
30 sierpnia
Światowid Łobez       Victoria 95 Przecław
Światowid Łobez 2 : 0 Victoria 95 Przecław
Petera, Brona
30 sierpnia
Promień Mosty       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Promień Mosty 0 : 1 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
30 sierpnia
Mewa Resko       Iskra Golczewo
Mewa Resko 1 : 3 Iskra Golczewo
30 sierpnia
Intermarche - Rega Trzebiatów       Kasta Szczecin-Majowe
Intermarche - Rega Trzebiatów 3 : 4 Kasta Szczecin-Majowe
30 sierpnia, 17:00
Sparta Gryfice       GKS Mierzyn
Sparta Gryfice 1 : 1 GKS Mierzyn
4 kolejka
6 września, 11:00
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Mewa Resko
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 : 1 Mewa Resko
6 września, 11:00
Victoria 95 Przecław       Sparta Gryfice
Victoria 95 Przecław 1 : 3 Sparta Gryfice
6 września, 13:00
Ehrle Dobra Szczecińska       Światowid Łobez
Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 3 Światowid Łobez
Adamów, Bodys, Nikołajczyk
6 września, 15:00
GKS Mierzyn       Promień Mosty
GKS Mierzyn 5 : 1 Promień Mosty
6 września, 16:00
Masovia Maszewo       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Masovia Maszewo 2 : 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal
6 września, 17:00
Iskra Golczewo       Intermarche - Rega Trzebiatów
Iskra Golczewo 0 : 2 Intermarche - Rega Trzebiatów
6 września, 17:30
Wicher Brojce       Kasta Szczecin-Majowe
Wicher Brojce 1 : 2 Kasta Szczecin-Majowe
7 września, 17:00
Fagus Kołbacz       Tanowia Tanowo
Fagus Kołbacz 3 : 3 Tanowia Tanowo
5 kolejka
13 września, 15:00
Tanowia Tanowo       Masovia Maszewo
Tanowia Tanowo 3 : 3 Masovia Maszewo
13 września, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Wicher Brojce
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 0 Wicher Brojce
13 września, 16:00
Promień Mosty       Victoria 95 Przecław
Promień Mosty 2 : 2 Victoria 95 Przecław
13 września, 16:00
Mewa Resko       GKS Mierzyn
Mewa Resko 1 : 2 GKS Mierzyn
13 września, 16:00
Sparta Gryfice       Ehrle Dobra Szczecińska
Sparta Gryfice 3 : 3 Ehrle Dobra Szczecińska
13 września, 16:45
Światowid Łobez       Fagus Kołbacz
Światowid Łobez 4 : 1 Fagus Kołbacz
Komar, Brona, Borejszo, Bodys
13 września, 17:00
Intermarche - Rega Trzebiatów       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Intermarche - Rega Trzebiatów 3 : 0 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
13 września, 18:00
Kasta Szczecin-Majowe       Iskra Golczewo
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 4 Iskra Golczewo
6 kolejka
20 września, 11:00
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Kasta Szczecin-Majowe
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
20 września, 11:00
Victoria 95 Przecław       Mewa Resko
Victoria 95 Przecław 0 : 2 Mewa Resko
20 września, 12:00
Wicher Brojce       Iskra Golczewo
Wicher Brojce 0 : 0 Iskra Golczewo
20 września, 13:30
Ehrle Dobra Szczecińska       Promień Mosty
Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 2 Promień Mosty
20 września, 15:00
GKS Mierzyn       Intermarche - Rega Trzebiatów
GKS Mierzyn 4 : 4 Intermarche - Rega Trzebiatów
20 września, 16:00
Masovia Maszewo       Światowid Łobez
Masovia Maszewo 1 : 0 Światowid Łobez
20 września, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Tanowia Tanowo
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 Tanowia Tanowo
21 września, 17:00
Fagus Kołbacz       Sparta Gryfice
Fagus Kołbacz 1 : 2 Sparta Gryfice
7 kolejka
27 września
Promień Mosty       Fagus Kołbacz
Promień Mosty 3 : 0 Fagus Kołbacz
27 września
Mewa Resko       Ehrle Dobra Szczecińska
Mewa Resko 2 : 3 Ehrle Dobra Szczecińska
27 września
Intermarche - Rega Trzebiatów       Victoria 95 Przecław
Intermarche - Rega Trzebiatów 3 : 0 Victoria 95 Przecław
27 września
Iskra Golczewo       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Iskra Golczewo 3 : 1 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
27 września, 15:00
Tanowia Tanowo       Wicher Brojce
Tanowia Tanowo 2 : 1 Wicher Brojce
27 września, 16:00
Sparta Gryfice       Masovia Maszewo
Sparta Gryfice 4 : 1 Masovia Maszewo
27 września, 18:00
Kasta Szczecin-Majowe       GKS Mierzyn
Kasta Szczecin-Majowe 2 : 1 GKS Mierzyn
29 listopada
Światowid Łobez       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Światowid Łobez 5 : 0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Brona, Komar (x3), Dobrowolski (x2)
8 kolejka
4 października
Wicher Brojce       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Wicher Brojce 1 : 0 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
4 października
Victoria 95 Przecław       Kasta Szczecin-Majowe
Victoria 95 Przecław 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
4 października
Ehrle Dobra Szczecińska       Intermarche - Rega Trzebiatów
Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 5 Intermarche - Rega Trzebiatów
4 października, 15:00
Masovia Maszewo       Promień Mosty
Masovia Maszewo 3 : 1 Promień Mosty
4 października, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Sparta Gryfice
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 Sparta Gryfice
4 października, 15:00
Tanowia Tanowo       Światowid Łobez
Tanowia Tanowo 0 : 3 Światowid Łobez
Nikos (x2), Pawłowski
4 października, 16:00
GKS Mierzyn       Iskra Golczewo
GKS Mierzyn 0 : 4 Iskra Golczewo
5 października, 15:00
Fagus Kołbacz       Mewa Resko
Fagus Kołbacz 1 : 1 Mewa Resko
9 kolejka
11 października
Światowid Łobez       Wicher Brojce
Światowid Łobez 3 : 1 Wicher Brojce
Pawłowski, Brona, Petera
11 października
Promień Mosty       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Promień Mosty 2 : 0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
11 października
Mewa Resko       Masovia Maszewo
Mewa Resko 1 : 3 Masovia Maszewo
11 października
Intermarche - Rega Trzebiatów       Fagus Kołbacz
Intermarche - Rega Trzebiatów 9 : 0 Fagus Kołbacz
11 października
Kasta Szczecin-Majowe       Ehrle Dobra Szczecińska
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 2 Ehrle Dobra Szczecińska
11 października
Iskra Golczewo       Victoria 95 Przecław
Iskra Golczewo 3 : 1 Victoria 95 Przecław
11 października
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       GKS Mierzyn
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 : 1 GKS Mierzyn
11 października, 15:00
Sparta Gryfice       Tanowia Tanowo
Sparta Gryfice 3 : 0 Tanowia Tanowo
10 kolejka
18 października
Wicher Brojce       GKS Mierzyn
Wicher Brojce 4 : 0 GKS Mierzyn
18 października
Victoria 95 Przecław       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Victoria 95 Przecław 2 : 1 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
18 października
Ehrle Dobra Szczecińska       Iskra Golczewo
Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 0 Iskra Golczewo
18 października
Masovia Maszewo       Intermarche - Rega Trzebiatów
Masovia Maszewo 0 : 3 Intermarche - Rega Trzebiatów
18 października
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Mewa Resko
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 4 Mewa Resko
18 października
Tanowia Tanowo       Promień Mosty
Tanowia Tanowo 3 : 1 Promień Mosty
18 października, 15:15
Światowid Łobez       Sparta Gryfice
Światowid Łobez 4 : 1 Sparta Gryfice
Brona, Borejszo (x2), Szostak
19 października, 16:00
Fagus Kołbacz       Kasta Szczecin-Majowe
Fagus Kołbacz 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
11 kolejka
25 października
Promień Mosty       Światowid Łobez
Promień Mosty 3 : 1 Światowid Łobez
Komar
25 października
Mewa Resko       Tanowia Tanowo
Mewa Resko 2 : 1 Tanowia Tanowo
25 października
Intermarche - Rega Trzebiatów       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Intermarche - Rega Trzebiatów 3 : 0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
25 października
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Ehrle Dobra Szczecińska
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 6 : 0 Ehrle Dobra Szczecińska
25 października
GKS Mierzyn       Victoria 95 Przecław
GKS Mierzyn 4 : 1 Victoria 95 Przecław
25 października, 14:00
Sparta Gryfice       Wicher Brojce
Sparta Gryfice 4 : 1 Wicher Brojce
25 października, 15:00
Iskra Golczewo       Fagus Kołbacz
Iskra Golczewo 5 : 1 Fagus Kołbacz
25 października, 18:00
Kasta Szczecin-Majowe       Masovia Maszewo
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 Masovia Maszewo
12 kolejka
8 listopada
Wicher Brojce       Victoria 95 Przecław
Wicher Brojce 1 : 1 Victoria 95 Przecław
8 listopada
Ehrle Dobra Szczecińska       GKS Mierzyn
Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 0 GKS Mierzyn
8 listopada
Fagus Kołbacz       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Fagus Kołbacz 0 : 5 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
8 listopada
Masovia Maszewo       Iskra Golczewo
Masovia Maszewo 2 : 1 Iskra Golczewo
8 listopada
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Kasta Szczecin-Majowe
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
8 listopada
Tanowia Tanowo       Intermarche - Rega Trzebiatów
Tanowia Tanowo 2 : 2 Intermarche - Rega Trzebiatów
8 listopada
Światowid Łobez       Mewa Resko
Światowid Łobez 4 : 1 Mewa Resko
Bodys, Komar (x3)
8 listopada, 14:00
Sparta Gryfice       Promień Mosty
Sparta Gryfice 1 : 1 Promień Mosty
13 kolejka
11 listopada, 11:00
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Masovia Maszewo
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 : 2 Masovia Maszewo
11 listopada, 11:00
Victoria 95 Przecław       Ehrle Dobra Szczecińska
Victoria 95 Przecław 1 : 0 Ehrle Dobra Szczecińska
11 listopada, 12:00
Promień Mosty       Wicher Brojce
Promień Mosty 2 : 0 Wicher Brojce
11 listopada, 13:00
GKS Mierzyn       Fagus Kołbacz
GKS Mierzyn 3 : 1 Fagus Kołbacz
11 listopada, 14:00
Mewa Resko       Sparta Gryfice
Mewa Resko 2 : 1 Sparta Gryfice
11 listopada, 14:00
Intermarche - Rega Trzebiatów       Światowid Łobez
Intermarche - Rega Trzebiatów 1 : 0 Światowid Łobez
11 listopada, 14:00
Iskra Golczewo       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Iskra Golczewo 2 : 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal
11 listopada, 16:00
Kasta Szczecin-Majowe       Tanowia Tanowo
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 Tanowia Tanowo
14 kolejka
15 listopada, 11:00
Wicher Brojce       Ehrle Dobra Szczecińska
Wicher Brojce 1 : 2 Ehrle Dobra Szczecińska
15 listopada, 12:00
Tanowia Tanowo       Iskra Golczewo
Tanowia Tanowo 5 : 1 Iskra Golczewo
15 listopada, 12:00
Promień Mosty       Mewa Resko
Promień Mosty 3 : 0 Mewa Resko
15 listopada, 13:00
Sparta Gryfice       Intermarche - Rega Trzebiatów
Sparta Gryfice 1 : 1 Intermarche - Rega Trzebiatów
15 listopada, 14:00
Masovia Maszewo       GKS Mierzyn
Masovia Maszewo 3 : 0 GKS Mierzyn
15 listopada, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 0 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
15 listopada, 14:15
Światowid Łobez       Kasta Szczecin-Majowe
Światowid Łobez 3 : 1 Kasta Szczecin-Majowe
Bodys, Komar, Petera
16 listopada, 13:00
Fagus Kołbacz       Victoria 95 Przecław
Fagus Kołbacz 1 : 2 Victoria 95 Przecław
15 kolejka
22 listopada, 11:00
Victoria 95 Przecław       Masovia Maszewo
Victoria 95 Przecław 1 : 1 Masovia Maszewo
22 listopada, 13:00
Mewa Resko       Wicher Brojce
Mewa Resko 3 : 1 Wicher Brojce
22 listopada, 13:30
Ehrle Dobra Szczecińska       Fagus Kołbacz
Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 0 Fagus Kołbacz
22 listopada, 14:00
Iskra Golczewo       Światowid Łobez
Iskra Golczewo 1 : 0 Światowid Łobez
22 listopada, 15:00
Kasta Szczecin-Majowe       Sparta Gryfice
Kasta Szczecin-Majowe 3 : 4 Sparta Gryfice
23 listopada
Intermarche - Rega Trzebiatów       Promień Mosty
Intermarche - Rega Trzebiatów 8 : 0 Promień Mosty
23 listopada
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Tanowia Tanowo
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 : 2 Tanowia Tanowo
23 listopada
GKS Mierzyn       Wybrzeże Rewalskie Rewal
GKS Mierzyn 3 : 4 Wybrzeże Rewalskie Rewal
16 kolejka
13 marca, 17:30
Intermarche - Rega Trzebiatów       Mewa Resko
Intermarche - Rega Trzebiatów 1 : 0 Mewa Resko
14 marca, 11:00
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Światowid Łobez
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 : 0 Światowid Łobez
14 marca, 11:00
Wicher Brojce       Fagus Kołbacz
Wicher Brojce 2 : 1 Fagus Kołbacz
14 marca, 13:30
Ehrle Dobra Szczecińska       Masovia Maszewo
Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 3 Masovia Maszewo
14 marca, 14:00
Iskra Golczewo       Sparta Gryfice
Iskra Golczewo 0 : 0 Sparta Gryfice
14 marca, 15:00
GKS Mierzyn       Tanowia Tanowo
GKS Mierzyn 1 : 3 Tanowia Tanowo
14 marca, 15:30
Victoria 95 Przecław       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Victoria 95 Przecław 1 : 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal
14 marca, 16:00
Kasta Szczecin-Majowe       Promień Mosty
Kasta Szczecin-Majowe 2 : 2 Promień Mosty
17 kolejka
21 marca
Światowid Łobez       GKS Mierzyn
Światowid Łobez 2 : 1 GKS Mierzyn
Borejszo, Koba
21 marca
Tanowia Tanowo       Victoria 95 Przecław
Tanowia Tanowo 3 : 3 Victoria 95 Przecław
21 marca
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Ehrle Dobra Szczecińska
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 1 Ehrle Dobra Szczecińska
21 marca, 13:00
Mewa Resko       Kasta Szczecin-Majowe
Mewa Resko 6 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
21 marca, 15:00
Intermarche - Rega Trzebiatów       Wicher Brojce
Intermarche - Rega Trzebiatów 2 : 1 Wicher Brojce
21 marca, 15:00
Promień Mosty       Iskra Golczewo
Promień Mosty 2 : 6 Iskra Golczewo
21 marca, 15:00
Sparta Gryfice       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Sparta Gryfice 2 : 1 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
21 marca, 15:00
Masovia Maszewo       Fagus Kołbacz
Masovia Maszewo 1 : 2 Fagus Kołbacz
18 kolejka
28 marca
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Promień Mosty
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 7 : 1 Promień Mosty
28 marca, 13:00
Iskra Golczewo       Mewa Resko
Iskra Golczewo 6 : 1 Mewa Resko
28 marca, 14:00
Wicher Brojce       Masovia Maszewo
Wicher Brojce 1 : 2 Masovia Maszewo
28 marca, 15:00
GKS Mierzyn       Sparta Gryfice
GKS Mierzyn 4 : 0 Sparta Gryfice
28 marca, 15:00
Ehrle Dobra Szczecińska       Tanowia Tanowo
Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 3 Tanowia Tanowo
28 marca, 16:00
Victoria 95 Przecław       Światowid Łobez
Victoria 95 Przecław 3 : 1 Światowid Łobez
Borejszo
28 marca, 16:00
Kasta Szczecin-Majowe       Intermarche - Rega Trzebiatów
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 Intermarche - Rega Trzebiatów
29 marca, 16:00
Fagus Kołbacz       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Fagus Kołbacz 1 : 0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
19 kolejka
4 kwietnia, 13:00
Kasta Szczecin-Majowe       Wicher Brojce
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 2 Wicher Brojce
4 kwietnia, 13:00
Intermarche - Rega Trzebiatów       Iskra Golczewo
Intermarche - Rega Trzebiatów 4 : 2 Iskra Golczewo
4 kwietnia, 13:00
Mewa Resko       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Mewa Resko 4 : 2 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
4 kwietnia, 13:00
Promień Mosty       GKS Mierzyn
Promień Mosty 2 : 3 GKS Mierzyn
4 kwietnia, 13:00
Sparta Gryfice       Victoria 95 Przecław
Sparta Gryfice 3 : 1 Victoria 95 Przecław
4 kwietnia, 13:00
Światowid Łobez       Ehrle Dobra Szczecińska
Światowid Łobez 2 : 5 Ehrle Dobra Szczecińska
Adamów (x2)
4 kwietnia, 13:00
Tanowia Tanowo       Fagus Kołbacz
Tanowia Tanowo 0 : 1 Fagus Kołbacz
4 kwietnia, 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Masovia Maszewo
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 5 Masovia Maszewo
20 kolejka
11 kwietnia
Victoria 95 Przecław       Promień Mosty
Victoria 95 Przecław 0 : 3 Promień Mosty
11 kwietnia
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Intermarche - Rega Trzebiatów
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 : 1 Intermarche - Rega Trzebiatów
11 kwietnia, 14:00
Wicher Brojce       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Wicher Brojce 1 : 0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
11 kwietnia, 14:00
Iskra Golczewo       Kasta Szczecin-Majowe
Iskra Golczewo 2 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
11 kwietnia, 15:00
GKS Mierzyn       Mewa Resko
GKS Mierzyn 2 : 2 Mewa Resko
11 kwietnia, 16:00
Masovia Maszewo       Tanowia Tanowo
Masovia Maszewo 2 : 2 Tanowia Tanowo
12 kwietnia, 14:30
Ehrle Dobra Szczecińska       Sparta Gryfice
Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 4 Sparta Gryfice
12 kwietnia, 16:00
Fagus Kołbacz       Światowid Łobez
Fagus Kołbacz 0 : 1 Światowid Łobez
Rokosz
21 kolejka
18 kwietnia
Intermarche - Rega Trzebiatów       GKS Mierzyn
Intermarche - Rega Trzebiatów 2 : 1 GKS Mierzyn
18 kwietnia
Tanowia Tanowo       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Tanowia Tanowo 2 : 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal
18 kwietnia, 12:00
Światowid Łobez       Masovia Maszewo
Światowid Łobez 1 : 4 Masovia Maszewo
18 kwietnia, 13:00
Mewa Resko       Victoria 95 Przecław
Mewa Resko 3 : 0 Victoria 95 Przecław
18 kwietnia, 15:00
Iskra Golczewo       Wicher Brojce
Iskra Golczewo 3 : 1 Wicher Brojce
18 kwietnia, 15:00
Kasta Szczecin-Majowe       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 7 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
18 kwietnia, 16:00
Promień Mosty       Ehrle Dobra Szczecińska
Promień Mosty 1 : 0 Ehrle Dobra Szczecińska
18 kwietnia, 16:00
Sparta Gryfice       Fagus Kołbacz
Sparta Gryfice 5 : 1 Fagus Kołbacz
22 kolejka
25 kwietnia
Victoria 95 Przecław       Intermarche - Rega Trzebiatów
Victoria 95 Przecław 0 : 3 Intermarche - Rega Trzebiatów
25 kwietnia, 13:30
Ehrle Dobra Szczecińska       Mewa Resko
Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 1 Mewa Resko
25 kwietnia, 15:00
GKS Mierzyn       Kasta Szczecin-Majowe
GKS Mierzyn 7 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
25 kwietnia, 15:00
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Iskra Golczewo
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 : 3 Iskra Golczewo
25 kwietnia, 15:00
Wicher Brojce       Tanowia Tanowo
Wicher Brojce 3 : 0 Tanowia Tanowo
25 kwietnia, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Światowid Łobez
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 Światowid Łobez
25 kwietnia, 16:00
Masovia Maszewo       Sparta Gryfice
Masovia Maszewo 3 : 0 Sparta Gryfice
26 kwietnia, 17:00
Fagus Kołbacz       Promień Mosty
Fagus Kołbacz 0 : 0 Promień Mosty
23 kolejka
1 maja
Intermarche - Rega Trzebiatów       Ehrle Dobra Szczecińska
Intermarche - Rega Trzebiatów 2 : 2 Ehrle Dobra Szczecińska
1 maja, 14:00
Mewa Resko       Fagus Kołbacz
Mewa Resko 1 : 0 Fagus Kołbacz
1 maja, 15:00
Światowid Łobez       Tanowia Tanowo
Światowid Łobez 1 : 2 Tanowia Tanowo
1 maja, 15:00
Kasta Szczecin-Majowe       Victoria 95 Przecław
Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 Victoria 95 Przecław
1 maja, 16:00
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Wicher Brojce
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 : 1 Wicher Brojce
1 maja, 16:00
Sparta Gryfice       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Sparta Gryfice 1 : 3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
2 maja, 14:00
Promień Mosty       Masovia Maszewo
Promień Mosty 0 : 3 Masovia Maszewo
2 maja, 15:00
Iskra Golczewo       GKS Mierzyn
Iskra Golczewo 3 : 2 GKS Mierzyn
24 kolejka
9 maja
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Promień Mosty
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 1 Promień Mosty
9 maja
GKS Mierzyn       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
GKS Mierzyn 3 : 2 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
9 maja, 13:30
Ehrle Dobra Szczecińska       Kasta Szczecin-Majowe
Ehrle Dobra Szczecińska 5 : 2 Kasta Szczecin-Majowe
9 maja, 16:00
Tanowia Tanowo       Sparta Gryfice
Tanowia Tanowo 1 : 2 Sparta Gryfice
9 maja, 16:00
Wicher Brojce       Światowid Łobez
Wicher Brojce 3 : 0 Światowid Łobez
9 maja, 16:00
Victoria 95 Przecław       Iskra Golczewo
Victoria 95 Przecław 0 : 3 Iskra Golczewo
9 maja, 17:00
Masovia Maszewo       Mewa Resko
Masovia Maszewo 3 : 1 Mewa Resko
20 maja, 18:30
Fagus Kołbacz       Intermarche - Rega Trzebiatów
Fagus Kołbacz 1 : 5 Intermarche - Rega Trzebiatów
25 kolejka
16 maja
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Victoria 95 Przecław
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 : 0 Victoria 95 Przecław
16 maja
Intermarche - Rega Trzebiatów       Masovia Maszewo
Intermarche - Rega Trzebiatów 2 : 0 Masovia Maszewo
16 maja
Mewa Resko       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Mewa Resko 2 : 4 Wybrzeże Rewalskie Rewal
16 maja, 11:00
GKS Mierzyn       Wicher Brojce
GKS Mierzyn 3 : 1 Wicher Brojce
16 maja, 16:00
Iskra Golczewo       Ehrle Dobra Szczecińska
Iskra Golczewo 2 : 0 Ehrle Dobra Szczecińska
16 maja, 16:00
Promień Mosty       Tanowia Tanowo
Promień Mosty 1 : 4 Tanowia Tanowo
16 maja, 16:00
Sparta Gryfice       Światowid Łobez
Sparta Gryfice 3 : 0 Światowid Łobez
walkower
16 maja, 17:00
Kasta Szczecin-Majowe       Fagus Kołbacz
Kasta Szczecin-Majowe 4 : 3 Fagus Kołbacz
26 kolejka
23 maja
Victoria 95 Przecław       GKS Mierzyn
Victoria 95 Przecław 0 : 3 GKS Mierzyn
23 maja, 12:00
Światowid Łobez       Promień Mosty
Światowid Łobez 6 : 1 Promień Mosty
Mosiądz (x2), Adamów (x2), Nikołajczyk, Brona
23 maja, 13:30
Ehrle Dobra Szczecińska       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 1 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
23 maja, 15:00
Tanowia Tanowo       Mewa Resko
Tanowia Tanowo 1 : 2 Mewa Resko
23 maja, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Intermarche - Rega Trzebiatów
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 Intermarche - Rega Trzebiatów
23 maja, 17:00
Masovia Maszewo       Kasta Szczecin-Majowe
Masovia Maszewo 4 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
23 maja, 18:00
Wicher Brojce       Sparta Gryfice
Wicher Brojce 2 : 1 Sparta Gryfice
24 maja, 18:00
Fagus Kołbacz       Iskra Golczewo
Fagus Kołbacz 0 : 2 Iskra Golczewo
27 kolejka
30 maja, 15:00
GKS Mierzyn       Ehrle Dobra Szczecińska
GKS Mierzyn 2 : 1 Ehrle Dobra Szczecińska
30 maja, 15:00
Mewa Resko       Światowid Łobez
Mewa Resko 3 : 0 Światowid Łobez
wo
30 maja, 16:00
Victoria 95 Przecław       Wicher Brojce
Victoria 95 Przecław 0 : 3 Wicher Brojce
30 maja, 16:00
Promień Mosty       Sparta Gryfice
Promień Mosty 2 : 0 Sparta Gryfice
30 maja, 17:00
Kasta Szczecin-Majowe       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal
30 maja, 18:00
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Fagus Kołbacz
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 : 1 Fagus Kołbacz
30 maja, 18:00
Intermarche - Rega Trzebiatów       Tanowia Tanowo
Intermarche - Rega Trzebiatów 3 : 0 Tanowia Tanowo
31 maja, 16:00
Iskra Golczewo       Masovia Maszewo
Iskra Golczewo 2 : 1 Masovia Maszewo
28 kolejka
6 czerwca
Ehrle Dobra Szczecińska       Victoria 95 Przecław
Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 0 Victoria 95 Przecław
6 czerwca, 12:00
Światowid Łobez       Intermarche - Rega Trzebiatów
Światowid Łobez 2 : 3 Intermarche - Rega Trzebiatów
Stołowski, Knapek
6 czerwca, 15:00
Tanowia Tanowo       Kasta Szczecin-Majowe
Tanowia Tanowo 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
6 czerwca, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal       Iskra Golczewo
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 Iskra Golczewo
6 czerwca, 16:00
Wicher Brojce       Promień Mosty
Wicher Brojce 2 : 2 Promień Mosty
6 czerwca, 17:00
Sparta Gryfice       Mewa Resko
Sparta Gryfice 2 : 4 Mewa Resko
6 czerwca, 17:05
Masovia Maszewo       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Masovia Maszewo 3 : 0 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
7 czerwca, 18:00
Fagus Kołbacz       GKS Mierzyn
Fagus Kołbacz 2 : 2 GKS Mierzyn
29 kolejka
13 czerwca
Victoria 95 Przecław       Fagus Kołbacz
Victoria 95 Przecław 0 : 3 Fagus Kołbacz
13 czerwca
GKS Mierzyn       Masovia Maszewo
GKS Mierzyn 1 : 1 Masovia Maszewo
13 czerwca
Iskierka Szczecin-Śmierdnica       Wybrzeże Rewalskie Rewal
Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 : 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal
13 czerwca
Intermarche - Rega Trzebiatów       Sparta Gryfice
Intermarche - Rega Trzebiatów 7 : 1 Sparta Gryfice
13 czerwca
Mewa Resko       Promień Mosty
Mewa Resko 6 : 2 Promień Mosty
13 czerwca, 11:00
Iskra Golczewo       Tanowia Tanowo
Iskra Golczewo 5 : 2 Tanowia Tanowo
13 czerwca, 13:30
Ehrle Dobra Szczecińska       Wicher Brojce
Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 1 Wicher Brojce
13 czerwca, 17:00
Kasta Szczecin-Majowe       Światowid Łobez
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 4 Światowid Łobez
Mosiądz (x2), Dobrowolski (x2)
30 kolejka
20 czerwca, 17:00
Wicher Brojce       Mewa Resko
Wicher Brojce 2 : 1 Mewa Resko
20 czerwca, 17:00
Promień Mosty       Intermarche - Rega Trzebiatów
Promień Mosty 4 : 5 Intermarche - Rega Trzebiatów
20 czerwca, 17:00
Sparta Gryfice       Kasta Szczecin-Majowe
Sparta Gryfice 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
20 czerwca, 17:00
Światowid Łobez       Iskra Golczewo
Światowid Łobez 1 : 3 Iskra Golczewo
20 czerwca, 17:00
Tanowia Tanowo       Iskierka Szczecin-Śmierdnica
Tanowia Tanowo 0 : 6 Iskierka Szczecin-Śmierdnica
20 czerwca, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal       GKS Mierzyn
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 GKS Mierzyn
20 czerwca, 17:00
Masovia Maszewo       Victoria 95 Przecław
Masovia Maszewo 3 : 0 Victoria 95 Przecław
20 czerwca, 17:00
Fagus Kołbacz       Ehrle Dobra Szczecińska
Fagus Kołbacz 1 : 0 Ehrle Dobra Szczecińska
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?