Strona G堯wna · Artyku造 · Newsy · Forum 20. Wrzesie 2017 21:59:14
Klub
Zarz康
Sztab szkoleniowy
Informacje o klubie
Historia klubu
I dru篡na
Sk豉d
Tabela ligi
Terminarz ligi
Puchar Polski
Nawigacja
Portal
  Strona G堯wna
  Artyku造
  Forum
  Newsy
  Kontakt
  Szukaj
  Linki
  Galeria
  Regulamin

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
GuraalCFC
Avatar

Punktacja:
Og鏊ne: 531
Bonusy:
Kary: 0

2) mati86slo (290 pkt.)
3) rosomak (257 pkt.)
4) bucz1988 (188 pkt.)
5) Czesiek (183 pkt.)
6) Swiatowidfans (175 pkt.)

U篡tkownik闚 Online
Go軼i Online: 1
Brak U篡tkownik闚 Online

Zarejestrowanych U篡tkownik闚: 254
Nieaktywowany U篡tkownik: 56145
Najnowszy U篡tkownik: darik
Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

filippo
DATA: 31.03.2014 20:03
No we嬈ie co r鏏cie. Bo B璠ziecie u Pani wink

MLKSLobez
DATA: 07.09.2013 14:01
Zg這szony: Karol Adam闚

stivo
DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

stivo
DATA: 03.08.2013 22:52
Niebawem pewne usprawnienia wink

MLKSLobez
DATA: 24.06.2013 15:20
Pa鎥a 2, Nied德iecki 1

MLKSLobez
DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

stivo
DATA: 12.06.2013 23:37
Dzi瞡

MLKSLobez
DATA: 12.06.2013 11:49
te dwie bramki z ?? to Komar

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

stivo
DATA: 30.10.2012 18:49
No to chyba SpamBoty mamy z g這wy happy

stivo
DATA: 25.10.2012 21:17
Nie mam si造 ju na te SpamBoty..

GuraalCFC
DATA: 14.10.2012 11:56
Doda貫m newsa, rusza si biggrin Ju powinien by na stronce biggrin

rosomak
DATA: 08.09.2012 23:29
wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

Terminarz ligi
1 kolejka
15 sierpnia, 17:00
Sparta Gryfice       Iskra Golczewo
Sparta Gryfice 0 : 1 Iskra Golczewo
16 sierpnia
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Victoria 95 Przec豉w
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 3 : 0 Victoria 95 Przec豉w
16 sierpnia
Tanowia Tanowo       GKS Mierzyn
Tanowia Tanowo 3 : 2 GKS Mierzyn
16 sierpnia
安iatowid υbez       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
安iatowid υbez 2 : 0 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Petera, Komar
16 sierpnia
Promie Mosty       Kasta Szczecin-Majowe
Promie Mosty 2 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
16 sierpnia
Mewa Resko       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Mewa Resko 1 : 1 Intermarche - Rega Trzebiat闚
16 sierpnia, 16:00
Masovia Maszewo       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Masovia Maszewo 3 : 0 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
17 sierpnia, 17:00
Fagus Ko豚acz       Wicher Brojce
Fagus Ko豚acz 2 : 1 Wicher Brojce
2 kolejka
23 sierpnia, 11:00
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Sparta Gryfice
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 2 : 0 Sparta Gryfice
23 sierpnia, 13:30
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 3 : 0 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
23 sierpnia, 16:00
Kasta Szczecin-Majowe       Mewa Resko
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 Mewa Resko
23 sierpnia, 17:00
Iskra Golczewo       Promie Mosty
Iskra Golczewo 4 : 1 Promie Mosty
23 sierpnia, 17:00
Victoria 95 Przec豉w       Tanowia Tanowo
Victoria 95 Przec豉w 0 : 3 Tanowia Tanowo
24 sierpnia, 17:00
Fagus Ko豚acz       Masovia Maszewo
Fagus Ko豚acz 4 : 1 Masovia Maszewo
26 sierpnia, 18:00
GKS Mierzyn       安iatowid υbez
GKS Mierzyn 5 : 3 安iatowid υbez
Petera, Bodys, Koba
27 sierpnia, 18:00
Wicher Brojce       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Wicher Brojce 0 : 5 Intermarche - Rega Trzebiat闚
3 kolejka
30 sierpnia
Masovia Maszewo       Wicher Brojce
Masovia Maszewo 0 : 1 Wicher Brojce
30 sierpnia
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Fagus Ko豚acz
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 2 : 0 Fagus Ko豚acz
30 sierpnia
Tanowia Tanowo       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Tanowia Tanowo 2 : 1 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
30 sierpnia
安iatowid υbez       Victoria 95 Przec豉w
安iatowid υbez 2 : 0 Victoria 95 Przec豉w
Petera, Brona
30 sierpnia
Promie Mosty       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Promie Mosty 0 : 1 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
30 sierpnia
Mewa Resko       Iskra Golczewo
Mewa Resko 1 : 3 Iskra Golczewo
30 sierpnia
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Kasta Szczecin-Majowe
Intermarche - Rega Trzebiat闚 3 : 4 Kasta Szczecin-Majowe
30 sierpnia, 17:00
Sparta Gryfice       GKS Mierzyn
Sparta Gryfice 1 : 1 GKS Mierzyn
4 kolejka
6 wrze郾ia, 11:00
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Mewa Resko
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 2 : 1 Mewa Resko
6 wrze郾ia, 11:00
Victoria 95 Przec豉w       Sparta Gryfice
Victoria 95 Przec豉w 1 : 3 Sparta Gryfice
6 wrze郾ia, 13:00
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       安iatowid υbez
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 2 : 3 安iatowid υbez
Adam闚, Bodys, Niko豉jczyk
6 wrze郾ia, 15:00
GKS Mierzyn       Promie Mosty
GKS Mierzyn 5 : 1 Promie Mosty
6 wrze郾ia, 16:00
Masovia Maszewo       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Masovia Maszewo 2 : 2 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
6 wrze郾ia, 17:00
Iskra Golczewo       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Iskra Golczewo 0 : 2 Intermarche - Rega Trzebiat闚
6 wrze郾ia, 17:30
Wicher Brojce       Kasta Szczecin-Majowe
Wicher Brojce 1 : 2 Kasta Szczecin-Majowe
7 wrze郾ia, 17:00
Fagus Ko豚acz       Tanowia Tanowo
Fagus Ko豚acz 3 : 3 Tanowia Tanowo
5 kolejka
13 wrze郾ia, 15:00
Tanowia Tanowo       Masovia Maszewo
Tanowia Tanowo 3 : 3 Masovia Maszewo
13 wrze郾ia, 16:00
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Wicher Brojce
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 0 : 0 Wicher Brojce
13 wrze郾ia, 16:00
Promie Mosty       Victoria 95 Przec豉w
Promie Mosty 2 : 2 Victoria 95 Przec豉w
13 wrze郾ia, 16:00
Mewa Resko       GKS Mierzyn
Mewa Resko 1 : 2 GKS Mierzyn
13 wrze郾ia, 16:00
Sparta Gryfice       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Sparta Gryfice 3 : 3 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
13 wrze郾ia, 16:45
安iatowid υbez       Fagus Ko豚acz
安iatowid υbez 4 : 1 Fagus Ko豚acz
Komar, Brona, Borejszo, Bodys
13 wrze郾ia, 17:00
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Intermarche - Rega Trzebiat闚 3 : 0 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
13 wrze郾ia, 18:00
Kasta Szczecin-Majowe       Iskra Golczewo
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 4 Iskra Golczewo
6 kolejka
20 wrze郾ia, 11:00
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Kasta Szczecin-Majowe
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
20 wrze郾ia, 11:00
Victoria 95 Przec豉w       Mewa Resko
Victoria 95 Przec豉w 0 : 2 Mewa Resko
20 wrze郾ia, 12:00
Wicher Brojce       Iskra Golczewo
Wicher Brojce 0 : 0 Iskra Golczewo
20 wrze郾ia, 13:30
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Promie Mosty
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 1 : 2 Promie Mosty
20 wrze郾ia, 15:00
GKS Mierzyn       Intermarche - Rega Trzebiat闚
GKS Mierzyn 4 : 4 Intermarche - Rega Trzebiat闚
20 wrze郾ia, 16:00
Masovia Maszewo       安iatowid υbez
Masovia Maszewo 1 : 0 安iatowid υbez
20 wrze郾ia, 16:00
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Tanowia Tanowo
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 3 : 2 Tanowia Tanowo
21 wrze郾ia, 17:00
Fagus Ko豚acz       Sparta Gryfice
Fagus Ko豚acz 1 : 2 Sparta Gryfice
7 kolejka
27 wrze郾ia
Promie Mosty       Fagus Ko豚acz
Promie Mosty 3 : 0 Fagus Ko豚acz
27 wrze郾ia
Mewa Resko       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Mewa Resko 2 : 3 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
27 wrze郾ia
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Victoria 95 Przec豉w
Intermarche - Rega Trzebiat闚 3 : 0 Victoria 95 Przec豉w
27 wrze郾ia
Iskra Golczewo       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Iskra Golczewo 3 : 1 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
27 wrze郾ia, 15:00
Tanowia Tanowo       Wicher Brojce
Tanowia Tanowo 2 : 1 Wicher Brojce
27 wrze郾ia, 16:00
Sparta Gryfice       Masovia Maszewo
Sparta Gryfice 4 : 1 Masovia Maszewo
27 wrze郾ia, 18:00
Kasta Szczecin-Majowe       GKS Mierzyn
Kasta Szczecin-Majowe 2 : 1 GKS Mierzyn
29 listopada
安iatowid υbez       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
安iatowid υbez 5 : 0 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Brona, Komar (x3), Dobrowolski (x2)
8 kolejka
4 pa寮ziernika
Wicher Brojce       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Wicher Brojce 1 : 0 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
4 pa寮ziernika
Victoria 95 Przec豉w       Kasta Szczecin-Majowe
Victoria 95 Przec豉w 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
4 pa寮ziernika
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 1 : 5 Intermarche - Rega Trzebiat闚
4 pa寮ziernika, 15:00
Masovia Maszewo       Promie Mosty
Masovia Maszewo 3 : 1 Promie Mosty
4 pa寮ziernika, 15:00
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Sparta Gryfice
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 3 : 0 Sparta Gryfice
4 pa寮ziernika, 15:00
Tanowia Tanowo       安iatowid υbez
Tanowia Tanowo 0 : 3 安iatowid υbez
Nikos (x2), Paw這wski
4 pa寮ziernika, 16:00
GKS Mierzyn       Iskra Golczewo
GKS Mierzyn 0 : 4 Iskra Golczewo
5 pa寮ziernika, 15:00
Fagus Ko豚acz       Mewa Resko
Fagus Ko豚acz 1 : 1 Mewa Resko
9 kolejka
11 pa寮ziernika
安iatowid υbez       Wicher Brojce
安iatowid υbez 3 : 1 Wicher Brojce
Paw這wski, Brona, Petera
11 pa寮ziernika
Promie Mosty       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Promie Mosty 2 : 0 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
11 pa寮ziernika
Mewa Resko       Masovia Maszewo
Mewa Resko 1 : 3 Masovia Maszewo
11 pa寮ziernika
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Fagus Ko豚acz
Intermarche - Rega Trzebiat闚 9 : 0 Fagus Ko豚acz
11 pa寮ziernika
Kasta Szczecin-Majowe       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 2 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
11 pa寮ziernika
Iskra Golczewo       Victoria 95 Przec豉w
Iskra Golczewo 3 : 1 Victoria 95 Przec豉w
11 pa寮ziernika
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       GKS Mierzyn
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 2 : 1 GKS Mierzyn
11 pa寮ziernika, 15:00
Sparta Gryfice       Tanowia Tanowo
Sparta Gryfice 3 : 0 Tanowia Tanowo
10 kolejka
18 pa寮ziernika
Wicher Brojce       GKS Mierzyn
Wicher Brojce 4 : 0 GKS Mierzyn
18 pa寮ziernika
Victoria 95 Przec豉w       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Victoria 95 Przec豉w 2 : 1 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
18 pa寮ziernika
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Iskra Golczewo
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 1 : 0 Iskra Golczewo
18 pa寮ziernika
Masovia Maszewo       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Masovia Maszewo 0 : 3 Intermarche - Rega Trzebiat闚
18 pa寮ziernika
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Mewa Resko
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 2 : 4 Mewa Resko
18 pa寮ziernika
Tanowia Tanowo       Promie Mosty
Tanowia Tanowo 3 : 1 Promie Mosty
18 pa寮ziernika, 15:15
安iatowid υbez       Sparta Gryfice
安iatowid υbez 4 : 1 Sparta Gryfice
Brona, Borejszo (x2), Szostak
19 pa寮ziernika, 16:00
Fagus Ko豚acz       Kasta Szczecin-Majowe
Fagus Ko豚acz 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
11 kolejka
25 pa寮ziernika
Promie Mosty       安iatowid υbez
Promie Mosty 3 : 1 安iatowid υbez
Komar
25 pa寮ziernika
Mewa Resko       Tanowia Tanowo
Mewa Resko 2 : 1 Tanowia Tanowo
25 pa寮ziernika
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Intermarche - Rega Trzebiat闚 3 : 0 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
25 pa寮ziernika
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 6 : 0 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
25 pa寮ziernika
GKS Mierzyn       Victoria 95 Przec豉w
GKS Mierzyn 4 : 1 Victoria 95 Przec豉w
25 pa寮ziernika, 14:00
Sparta Gryfice       Wicher Brojce
Sparta Gryfice 4 : 1 Wicher Brojce
25 pa寮ziernika, 15:00
Iskra Golczewo       Fagus Ko豚acz
Iskra Golczewo 5 : 1 Fagus Ko豚acz
25 pa寮ziernika, 18:00
Kasta Szczecin-Majowe       Masovia Maszewo
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 Masovia Maszewo
12 kolejka
8 listopada
Wicher Brojce       Victoria 95 Przec豉w
Wicher Brojce 1 : 1 Victoria 95 Przec豉w
8 listopada
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       GKS Mierzyn
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 3 : 0 GKS Mierzyn
8 listopada
Fagus Ko豚acz       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Fagus Ko豚acz 0 : 5 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
8 listopada
Masovia Maszewo       Iskra Golczewo
Masovia Maszewo 2 : 1 Iskra Golczewo
8 listopada
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Kasta Szczecin-Majowe
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 2 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
8 listopada
Tanowia Tanowo       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Tanowia Tanowo 2 : 2 Intermarche - Rega Trzebiat闚
8 listopada
安iatowid υbez       Mewa Resko
安iatowid υbez 4 : 1 Mewa Resko
Bodys, Komar (x3)
8 listopada, 14:00
Sparta Gryfice       Promie Mosty
Sparta Gryfice 1 : 1 Promie Mosty
13 kolejka
11 listopada, 11:00
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Masovia Maszewo
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 1 : 2 Masovia Maszewo
11 listopada, 11:00
Victoria 95 Przec豉w       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Victoria 95 Przec豉w 1 : 0 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
11 listopada, 12:00
Promie Mosty       Wicher Brojce
Promie Mosty 2 : 0 Wicher Brojce
11 listopada, 13:00
GKS Mierzyn       Fagus Ko豚acz
GKS Mierzyn 3 : 1 Fagus Ko豚acz
11 listopada, 14:00
Mewa Resko       Sparta Gryfice
Mewa Resko 2 : 1 Sparta Gryfice
11 listopada, 14:00
Intermarche - Rega Trzebiat闚       安iatowid υbez
Intermarche - Rega Trzebiat闚 1 : 0 安iatowid υbez
11 listopada, 14:00
Iskra Golczewo       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Iskra Golczewo 2 : 1 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
11 listopada, 16:00
Kasta Szczecin-Majowe       Tanowia Tanowo
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 Tanowia Tanowo
14 kolejka
15 listopada, 11:00
Wicher Brojce       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Wicher Brojce 1 : 2 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
15 listopada, 12:00
Tanowia Tanowo       Iskra Golczewo
Tanowia Tanowo 5 : 1 Iskra Golczewo
15 listopada, 12:00
Promie Mosty       Mewa Resko
Promie Mosty 3 : 0 Mewa Resko
15 listopada, 13:00
Sparta Gryfice       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Sparta Gryfice 1 : 1 Intermarche - Rega Trzebiat闚
15 listopada, 14:00
Masovia Maszewo       GKS Mierzyn
Masovia Maszewo 3 : 0 GKS Mierzyn
15 listopada, 14:00
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 1 : 0 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
15 listopada, 14:15
安iatowid υbez       Kasta Szczecin-Majowe
安iatowid υbez 3 : 1 Kasta Szczecin-Majowe
Bodys, Komar, Petera
16 listopada, 13:00
Fagus Ko豚acz       Victoria 95 Przec豉w
Fagus Ko豚acz 1 : 2 Victoria 95 Przec豉w
15 kolejka
22 listopada, 11:00
Victoria 95 Przec豉w       Masovia Maszewo
Victoria 95 Przec豉w 1 : 1 Masovia Maszewo
22 listopada, 13:00
Mewa Resko       Wicher Brojce
Mewa Resko 3 : 1 Wicher Brojce
22 listopada, 13:30
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Fagus Ko豚acz
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 3 : 0 Fagus Ko豚acz
22 listopada, 14:00
Iskra Golczewo       安iatowid υbez
Iskra Golczewo 1 : 0 安iatowid υbez
22 listopada, 15:00
Kasta Szczecin-Majowe       Sparta Gryfice
Kasta Szczecin-Majowe 3 : 4 Sparta Gryfice
23 listopada
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Promie Mosty
Intermarche - Rega Trzebiat闚 8 : 0 Promie Mosty
23 listopada
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Tanowia Tanowo
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 1 : 2 Tanowia Tanowo
23 listopada
GKS Mierzyn       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
GKS Mierzyn 3 : 4 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
16 kolejka
13 marca, 17:30
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Mewa Resko
Intermarche - Rega Trzebiat闚 1 : 0 Mewa Resko
14 marca, 11:00
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       安iatowid υbez
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 3 : 0 安iatowid υbez
14 marca, 11:00
Wicher Brojce       Fagus Ko豚acz
Wicher Brojce 2 : 1 Fagus Ko豚acz
14 marca, 13:30
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Masovia Maszewo
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 0 : 3 Masovia Maszewo
14 marca, 14:00
Iskra Golczewo       Sparta Gryfice
Iskra Golczewo 0 : 0 Sparta Gryfice
14 marca, 15:00
GKS Mierzyn       Tanowia Tanowo
GKS Mierzyn 1 : 3 Tanowia Tanowo
14 marca, 15:30
Victoria 95 Przec豉w       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Victoria 95 Przec豉w 1 : 1 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
14 marca, 16:00
Kasta Szczecin-Majowe       Promie Mosty
Kasta Szczecin-Majowe 2 : 2 Promie Mosty
17 kolejka
21 marca
安iatowid υbez       GKS Mierzyn
安iatowid υbez 2 : 1 GKS Mierzyn
Borejszo, Koba
21 marca
Tanowia Tanowo       Victoria 95 Przec豉w
Tanowia Tanowo 3 : 3 Victoria 95 Przec豉w
21 marca
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 0 : 1 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
21 marca, 13:00
Mewa Resko       Kasta Szczecin-Majowe
Mewa Resko 6 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
21 marca, 15:00
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Wicher Brojce
Intermarche - Rega Trzebiat闚 2 : 1 Wicher Brojce
21 marca, 15:00
Promie Mosty       Iskra Golczewo
Promie Mosty 2 : 6 Iskra Golczewo
21 marca, 15:00
Sparta Gryfice       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Sparta Gryfice 2 : 1 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
21 marca, 15:00
Masovia Maszewo       Fagus Ko豚acz
Masovia Maszewo 1 : 2 Fagus Ko豚acz
18 kolejka
28 marca
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Promie Mosty
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 7 : 1 Promie Mosty
28 marca, 13:00
Iskra Golczewo       Mewa Resko
Iskra Golczewo 6 : 1 Mewa Resko
28 marca, 14:00
Wicher Brojce       Masovia Maszewo
Wicher Brojce 1 : 2 Masovia Maszewo
28 marca, 15:00
GKS Mierzyn       Sparta Gryfice
GKS Mierzyn 4 : 0 Sparta Gryfice
28 marca, 15:00
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Tanowia Tanowo
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 1 : 3 Tanowia Tanowo
28 marca, 16:00
Victoria 95 Przec豉w       安iatowid υbez
Victoria 95 Przec豉w 3 : 1 安iatowid υbez
Borejszo
28 marca, 16:00
Kasta Szczecin-Majowe       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 Intermarche - Rega Trzebiat闚
29 marca, 16:00
Fagus Ko豚acz       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Fagus Ko豚acz 1 : 0 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
19 kolejka
4 kwietnia, 13:00
Kasta Szczecin-Majowe       Wicher Brojce
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 2 Wicher Brojce
4 kwietnia, 13:00
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Iskra Golczewo
Intermarche - Rega Trzebiat闚 4 : 2 Iskra Golczewo
4 kwietnia, 13:00
Mewa Resko       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Mewa Resko 4 : 2 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
4 kwietnia, 13:00
Promie Mosty       GKS Mierzyn
Promie Mosty 2 : 3 GKS Mierzyn
4 kwietnia, 13:00
Sparta Gryfice       Victoria 95 Przec豉w
Sparta Gryfice 3 : 1 Victoria 95 Przec豉w
4 kwietnia, 13:00
安iatowid υbez       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
安iatowid υbez 2 : 5 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Adam闚 (x2)
4 kwietnia, 13:00
Tanowia Tanowo       Fagus Ko豚acz
Tanowia Tanowo 0 : 1 Fagus Ko豚acz
4 kwietnia, 13:00
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Masovia Maszewo
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 1 : 5 Masovia Maszewo
20 kolejka
11 kwietnia
Victoria 95 Przec豉w       Promie Mosty
Victoria 95 Przec豉w 0 : 3 Promie Mosty
11 kwietnia
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 2 : 1 Intermarche - Rega Trzebiat闚
11 kwietnia, 14:00
Wicher Brojce       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Wicher Brojce 1 : 0 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
11 kwietnia, 14:00
Iskra Golczewo       Kasta Szczecin-Majowe
Iskra Golczewo 2 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
11 kwietnia, 15:00
GKS Mierzyn       Mewa Resko
GKS Mierzyn 2 : 2 Mewa Resko
11 kwietnia, 16:00
Masovia Maszewo       Tanowia Tanowo
Masovia Maszewo 2 : 2 Tanowia Tanowo
12 kwietnia, 14:30
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Sparta Gryfice
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 0 : 4 Sparta Gryfice
12 kwietnia, 16:00
Fagus Ko豚acz       安iatowid υbez
Fagus Ko豚acz 0 : 1 安iatowid υbez
Rokosz
21 kolejka
18 kwietnia
Intermarche - Rega Trzebiat闚       GKS Mierzyn
Intermarche - Rega Trzebiat闚 2 : 1 GKS Mierzyn
18 kwietnia
Tanowia Tanowo       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Tanowia Tanowo 2 : 2 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
18 kwietnia, 12:00
安iatowid υbez       Masovia Maszewo
安iatowid υbez 1 : 4 Masovia Maszewo
18 kwietnia, 13:00
Mewa Resko       Victoria 95 Przec豉w
Mewa Resko 3 : 0 Victoria 95 Przec豉w
18 kwietnia, 15:00
Iskra Golczewo       Wicher Brojce
Iskra Golczewo 3 : 1 Wicher Brojce
18 kwietnia, 15:00
Kasta Szczecin-Majowe       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Kasta Szczecin-Majowe 1 : 7 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
18 kwietnia, 16:00
Promie Mosty       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Promie Mosty 1 : 0 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
18 kwietnia, 16:00
Sparta Gryfice       Fagus Ko豚acz
Sparta Gryfice 5 : 1 Fagus Ko豚acz
22 kolejka
25 kwietnia
Victoria 95 Przec豉w       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Victoria 95 Przec豉w 0 : 3 Intermarche - Rega Trzebiat闚
25 kwietnia, 13:30
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Mewa Resko
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 0 : 1 Mewa Resko
25 kwietnia, 15:00
GKS Mierzyn       Kasta Szczecin-Majowe
GKS Mierzyn 7 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
25 kwietnia, 15:00
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Iskra Golczewo
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 1 : 3 Iskra Golczewo
25 kwietnia, 15:00
Wicher Brojce       Tanowia Tanowo
Wicher Brojce 3 : 0 Tanowia Tanowo
25 kwietnia, 16:00
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       安iatowid υbez
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 3 : 0 安iatowid υbez
25 kwietnia, 16:00
Masovia Maszewo       Sparta Gryfice
Masovia Maszewo 3 : 0 Sparta Gryfice
26 kwietnia, 17:00
Fagus Ko豚acz       Promie Mosty
Fagus Ko豚acz 0 : 0 Promie Mosty
23 kolejka
1 maja
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Intermarche - Rega Trzebiat闚 2 : 2 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
1 maja, 14:00
Mewa Resko       Fagus Ko豚acz
Mewa Resko 1 : 0 Fagus Ko豚acz
1 maja, 15:00
安iatowid υbez       Tanowia Tanowo
安iatowid υbez 1 : 2 Tanowia Tanowo
1 maja, 15:00
Kasta Szczecin-Majowe       Victoria 95 Przec豉w
Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 Victoria 95 Przec豉w
1 maja, 16:00
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Wicher Brojce
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 1 : 1 Wicher Brojce
1 maja, 16:00
Sparta Gryfice       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Sparta Gryfice 1 : 3 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
2 maja, 14:00
Promie Mosty       Masovia Maszewo
Promie Mosty 0 : 3 Masovia Maszewo
2 maja, 15:00
Iskra Golczewo       GKS Mierzyn
Iskra Golczewo 3 : 2 GKS Mierzyn
24 kolejka
9 maja
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Promie Mosty
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 4 : 1 Promie Mosty
9 maja
GKS Mierzyn       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
GKS Mierzyn 3 : 2 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
9 maja, 13:30
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Kasta Szczecin-Majowe
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 5 : 2 Kasta Szczecin-Majowe
9 maja, 16:00
Tanowia Tanowo       Sparta Gryfice
Tanowia Tanowo 1 : 2 Sparta Gryfice
9 maja, 16:00
Wicher Brojce       安iatowid υbez
Wicher Brojce 3 : 0 安iatowid υbez
9 maja, 16:00
Victoria 95 Przec豉w       Iskra Golczewo
Victoria 95 Przec豉w 0 : 3 Iskra Golczewo
9 maja, 17:00
Masovia Maszewo       Mewa Resko
Masovia Maszewo 3 : 1 Mewa Resko
20 maja, 18:30
Fagus Ko豚acz       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Fagus Ko豚acz 1 : 5 Intermarche - Rega Trzebiat闚
25 kolejka
16 maja
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Victoria 95 Przec豉w
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 3 : 0 Victoria 95 Przec豉w
16 maja
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Masovia Maszewo
Intermarche - Rega Trzebiat闚 2 : 0 Masovia Maszewo
16 maja
Mewa Resko       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Mewa Resko 2 : 4 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
16 maja, 11:00
GKS Mierzyn       Wicher Brojce
GKS Mierzyn 3 : 1 Wicher Brojce
16 maja, 16:00
Iskra Golczewo       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Iskra Golczewo 2 : 0 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
16 maja, 16:00
Promie Mosty       Tanowia Tanowo
Promie Mosty 1 : 4 Tanowia Tanowo
16 maja, 16:00
Sparta Gryfice       安iatowid υbez
Sparta Gryfice 3 : 0 安iatowid υbez
walkower
16 maja, 17:00
Kasta Szczecin-Majowe       Fagus Ko豚acz
Kasta Szczecin-Majowe 4 : 3 Fagus Ko豚acz
26 kolejka
23 maja
Victoria 95 Przec豉w       GKS Mierzyn
Victoria 95 Przec豉w 0 : 3 GKS Mierzyn
23 maja, 12:00
安iatowid υbez       Promie Mosty
安iatowid υbez 6 : 1 Promie Mosty
Mosi康z (x2), Adam闚 (x2), Niko豉jczyk, Brona
23 maja, 13:30
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 1 : 1 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
23 maja, 15:00
Tanowia Tanowo       Mewa Resko
Tanowia Tanowo 1 : 2 Mewa Resko
23 maja, 16:00
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 1 : 1 Intermarche - Rega Trzebiat闚
23 maja, 17:00
Masovia Maszewo       Kasta Szczecin-Majowe
Masovia Maszewo 4 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
23 maja, 18:00
Wicher Brojce       Sparta Gryfice
Wicher Brojce 2 : 1 Sparta Gryfice
24 maja, 18:00
Fagus Ko豚acz       Iskra Golczewo
Fagus Ko豚acz 0 : 2 Iskra Golczewo
27 kolejka
30 maja, 15:00
GKS Mierzyn       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
GKS Mierzyn 2 : 1 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
30 maja, 15:00
Mewa Resko       安iatowid υbez
Mewa Resko 3 : 0 安iatowid υbez
wo
30 maja, 16:00
Victoria 95 Przec豉w       Wicher Brojce
Victoria 95 Przec豉w 0 : 3 Wicher Brojce
30 maja, 16:00
Promie Mosty       Sparta Gryfice
Promie Mosty 2 : 0 Sparta Gryfice
30 maja, 17:00
Kasta Szczecin-Majowe       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
30 maja, 18:00
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Fagus Ko豚acz
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 3 : 1 Fagus Ko豚acz
30 maja, 18:00
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Tanowia Tanowo
Intermarche - Rega Trzebiat闚 3 : 0 Tanowia Tanowo
31 maja, 16:00
Iskra Golczewo       Masovia Maszewo
Iskra Golczewo 2 : 1 Masovia Maszewo
28 kolejka
6 czerwca
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Victoria 95 Przec豉w
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 3 : 0 Victoria 95 Przec豉w
6 czerwca, 12:00
安iatowid υbez       Intermarche - Rega Trzebiat闚
安iatowid υbez 2 : 3 Intermarche - Rega Trzebiat闚
Sto這wski, Knapek
6 czerwca, 15:00
Tanowia Tanowo       Kasta Szczecin-Majowe
Tanowia Tanowo 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
6 czerwca, 16:00
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       Iskra Golczewo
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 3 : 2 Iskra Golczewo
6 czerwca, 16:00
Wicher Brojce       Promie Mosty
Wicher Brojce 2 : 2 Promie Mosty
6 czerwca, 17:00
Sparta Gryfice       Mewa Resko
Sparta Gryfice 2 : 4 Mewa Resko
6 czerwca, 17:05
Masovia Maszewo       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Masovia Maszewo 3 : 0 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
7 czerwca, 18:00
Fagus Ko豚acz       GKS Mierzyn
Fagus Ko豚acz 2 : 2 GKS Mierzyn
29 kolejka
13 czerwca
Victoria 95 Przec豉w       Fagus Ko豚acz
Victoria 95 Przec豉w 0 : 3 Fagus Ko豚acz
13 czerwca
GKS Mierzyn       Masovia Maszewo
GKS Mierzyn 1 : 1 Masovia Maszewo
13 czerwca
Iskierka Szczecin-妃ierdnica       Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
Iskierka Szczecin-妃ierdnica 2 : 1 Wybrze瞠 Rewalskie Rewal
13 czerwca
Intermarche - Rega Trzebiat闚       Sparta Gryfice
Intermarche - Rega Trzebiat闚 7 : 1 Sparta Gryfice
13 czerwca
Mewa Resko       Promie Mosty
Mewa Resko 6 : 2 Promie Mosty
13 czerwca, 11:00
Iskra Golczewo       Tanowia Tanowo
Iskra Golczewo 5 : 2 Tanowia Tanowo
13 czerwca, 13:30
Ehrle Dobra Szczeci雟ka       Wicher Brojce
Ehrle Dobra Szczeci雟ka 1 : 1 Wicher Brojce
13 czerwca, 17:00
Kasta Szczecin-Majowe       安iatowid υbez
Kasta Szczecin-Majowe 0 : 4 安iatowid υbez
Mosi康z (x2), Dobrowolski (x2)
30 kolejka
20 czerwca, 17:00
Wicher Brojce       Mewa Resko
Wicher Brojce 2 : 1 Mewa Resko
20 czerwca, 17:00
Promie Mosty       Intermarche - Rega Trzebiat闚
Promie Mosty 4 : 5 Intermarche - Rega Trzebiat闚
20 czerwca, 17:00
Sparta Gryfice       Kasta Szczecin-Majowe
Sparta Gryfice 3 : 0 Kasta Szczecin-Majowe
20 czerwca, 17:00
安iatowid υbez       Iskra Golczewo
安iatowid υbez 1 : 3 Iskra Golczewo
20 czerwca, 17:00
Tanowia Tanowo       Iskierka Szczecin-妃ierdnica
Tanowia Tanowo 0 : 6 Iskierka Szczecin-妃ierdnica
20 czerwca, 17:00
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal       GKS Mierzyn
Wybrze瞠 Rewalskie Rewal 3 : 0 GKS Mierzyn
20 czerwca, 17:00
Masovia Maszewo       Victoria 95 Przec豉w
Masovia Maszewo 3 : 0 Victoria 95 Przec豉w
20 czerwca, 17:00
Fagus Ko豚acz       Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Fagus Ko豚acz 1 : 0 Ehrle Dobra Szczeci雟ka
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這

Zapami皻aj mnie



Rejestracja
Zapomniane has這?