Strona Główna · Artykuły · Newsy · Forum 16. July 2024 18:08:26
Klub
Zarząd
Sztab szkoleniowy
Informacje o klubie
Historia klubu
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Forum
  Newsy
  Kontakt
  Szukaj
  Linki
  Galeria
  Regulamin

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
GuraalCFC
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 531
Bonusy:
Kary: 0

2) mati86slo (290 pkt.)
3) rosomak (257 pkt.)
4) bucz1988 (188 pkt.)
5) Czesiek (183 pkt.)
6) Swiatowidfans (175 pkt.)

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 254
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: darik
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

filippo
DATA: 31.03.2014 20:03
No weźcie coś róbcie. Bo Będziecie u Pani wink

MLKSLobez
DATA: 07.09.2013 14:01
Zgłoszony: Karol Adamów

stivo
DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

stivo
DATA: 03.08.2013 22:52
Niebawem pewne usprawnienia wink

MLKSLobez
DATA: 24.06.2013 15:20
Pańka 2, Niedźwiecki 1

MLKSLobez
DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

stivo
DATA: 12.06.2013 23:37
Dzięx

MLKSLobez
DATA: 12.06.2013 11:49
te dwie bramki z ?? to Komar

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

stivo
DATA: 30.10.2012 18:49
No to chyba SpamBoty mamy z głowy happy

stivo
DATA: 25.10.2012 21:17
Nie mam siły już na te SpamBoty..

GuraalCFC
DATA: 14.10.2012 11:56
Dodałem newsa, ruszać się biggrin Już powinien być na stronce biggrin

rosomak
DATA: 08.09.2012 23:29
widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Wyjaśnienia Prezesa do kibiców.
KlubSzanowni Internauci oraz Kibice.
Jako Prezes Klubu MLKS "ŚWIATOWID" pragnę podzielić się z Wami wyjaśnieniem na pewne zarzuty co do działalności Zarządu. Pragnę też odpowiedzieć tym Internautom którzy mówią że są Kibicami Światowida. Są to Internauci o pseudonimach "Sygnat" "Sylwmar" i Mati86slo.
Panie SYGNAT pisze Pan, że członek Zarządu Pan Eugeniusz Krekora.zrezygnował z
działalności w Klubie dlatego, że w Zarządzie źle się dzieje. Otóż P. "SYGNAT" Pan kłamie. Pan Krekora jest w dalszym ciągu członkiem zarządu, a zrezygnował jedynie z funkcji skarbnika, na jego miejsce został powołany M. Szyjka.
Następnie P. SYLWMAR jeżeli Pan chce pisać o historii Klubu to sprawa prosta. Proszę zasięgnąć informacji u źródła a najlepiej u Pana Bogdanowicza, gdyż pisze on całą dokumentację od powstania Klubu do dnia dzisiejszego.
Druga sprawa to byli zawodnicy Światowida którzy grają w innych Klubach.
Pisze Pan, że trzeba coś zrobić żeby "nasi" dawni zawodnicy grali w Światowidzie. No to niech Pan poda jakiś pomysł, bo ja wiem co zrobić aby powrócili. Trzeba tym zawodnikom dać lepsze premie za mecze ,ot i cała tajemnica. W chwili obecnej w klubie Światowid żaden zawodnik nie otrzymuje premii za mecze, grają gratis i dla własnej przyjemności i za to im chwała. Jest dobry zwiastun. Do drużyny powrócili Sławek Nowak oraz Norbert Kazimierczak a będzie powrotów więcej.
Następna sprawa to to, że nie każdy dobry piłkarz jest dobrym działaczem a dodam i trenerem, i tu się zgadzamy w 100%. Zapewniam, że cały zarząd dobrze widzi i patrzy oraz ma świadomość o pozycji drużyny w tabeli. Zrobimy wszystko aby drużyna poprawiła pozycję w tabeli.
Proponuje P. Panie "Sylwmar" aby Zarząd podał się do dymisji. Nic trudnego, zapraszam "MŁODE WILKI" do działania w Klubie. Jeżeli są tacy chętni to zarząd w ciągu miesiąca przygotuje nadzwyczajne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. A na tym zebraniu w demokratycznych wyborach wybierzemy Młodych do Zarządu. Ja będę pierwszy który złoży nowemu Zarządowi gratulację z wyborów oraz będę życzył sukcesów.
Natomiast Pan Mati86slo pisze, że jest Kibicem i ja tak go widzę tylko mówienie, że gdyby nie był kibicem piłkarskim to na żaden mecz Światowida by nie przyszedł. Panie Mati86slo jak ktoś nie jest kibicem piłkarskim to na mecze piłkarskie nie chodzi ani nie ogląda. Pan się szczyci tym, że na meczu z Darzborem było bluzganie zrywanie flag łamanie
kijów na garbach i to robi uczestnik meczy który nazywa siebie kibicem?
Pewnego razu zrobił Pan wywiad na który od razu się zgodziłem dlatego, że uznałem, że należy być blisko Kibiców i dalej tak uważam. Wywiad ukazał się w lokalnej prasie. Zrobił Pan jako prawdziwy kibic bardzo dobrą robotę. Nie wiem czy Pan pamięta co na końcu tak prywatnie powiedziałem. Powiedziałem żeby nasze kontakty odbywały się częściej oraz, że należy takie spotkania robić z zawodnikami, działaczami, władzami oraz kibicami. Wiem że już Pan nie pracuje w gazecie ale mimo to może warto jest powrócić do tych wywiadów. Pisze P. też, że w zarządach są ci sami ludzie tylko funkcje się zmieniają i sami siebie na rautach odznaczamy. Ten rzekomy raut to było 45 -lecie "ŚWIATOWIDA" i odznaczenia w postaci odznak złotej, srebrnej oraz brązowej przyznał Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej a wręczał je jego szef p. Jan Bednarek. Ja jako Prezes nie otrzymałem żadnej choć mi
proponowano.
A teraz mam odwagę Panu wytłumaczyć i odtajnić zmowy jak Pan to nazwa "KLIKI". Co do zadłużenia Klubu to dług zaczął rosnąć od roku 2001 rok gdy budżet Klubu z dotacją wynosił 66000 zł na rok. Dotacja w tej wysokości była taka sama do 2007 roku. Przykład jak dług zaczął rosnąć? Wynajęcie autobusu na wyjazd do Szczecina na mecz w 2001 roku kosztowało Klub 100-110 zł. W 2007 kosztowało już około 600-800zł. Trójka sędziów i obserwator kosztował klub 200-230zł, natomiast teraz jest to suma 800-1000zł. Pisze Pan, że rozmawiał Pan z zawodnikiem który gra w innej drużynie i strzela gole do naszej bramki i stawia Pan pytanie czy ten zawodnik gra tam za większe pieniądze? Może i nie Panie Mati86slo, ale W KLUBIE ŚWIATOWID ZAWODNICY GRAJĄ ZA DARMO. Dam przykład:
Były wychowanek naszego klubu odszedł na okres nauki do Drawy Drawsko. Po nauce napisał podanie, że chce grać w Światowidzie. Zażądano za niego 2000 zł. Po negocjacjach ustaliliśmy, że zapłacimy 1200zł ale zawodnik nie pojawił się w klubie ani się nie wytłumaczył lecz odnalazł się w Sarmacie Dobra. Jego podanie dalej leży. Teraz zawodnik który nie gra w Światowidzie to ten który nie dostał butów?
Szanowny Panie Mati86slo zapewniam Pana, że w Klubie nigdy nie było sytuacji by zabrakło obuwia piłkarskiego. W tym roku przed rundą wiosenną Zarząd dla zawodników zakupił ponad 45 par obuwia piłkarskiego, 40 nowych toreb wysokiej klasy, 2 komplety strojów piłkarskich. Mieli zagrać w nich w pierwszym meczu ale Goście wystąpili w takim samym kolorze więc premierę przełożono. Zakupiliśmy 35 piłek do treningu oraz 6 piłek meczowych. Czy to jest mało? W tym miejscu niech Pan nie płacze się nie śmieje tylko trochę pomyśli skąd zdobywać prawdziwe informacje.
Na koniec prośba: niech Pan jak najszybciej powróci do robienia wywiadów z rożnymi ludźmi którym sport jest bliski. Robiłby Pan świetną robotę na korzyść sportu a szczególnie dla łobeskiej piłki nożnej. Przytoczę też Pana zdanie które napisał Pan na koniec swojego artykułu cytuję: Z MAGII ŚWIATOWIDA NIE ZOSTAŁO WIELE ALE GDY KIBICE SIĘ ODWRÓCĄ, PRZESTANĄ WIERZYĆ, NIE ZOSTANIE JUŻ NIC" koniec cytatu.
A więc Panie Mati86slo PRAWDZIWY KIBIC NIE OPUŚCI SWOJEJ DRUŻYNY NAWET WTEDY KIEDY JEGO DRUŻYNA GRA W NAJNIŻSZEJ KLASIE Przykład - Pogoń Szczecin. Głęboko wierzę, że Światowid Łobez też takich kibiców ma.
Życzę panu pomyślnych spraw w życiu osobistym oraz więcej fotek ze znanymi Piłkarzami. Znakomite hobby, aby tak dalej.

Ze sportowym pozdrowieniem
Prezes MLKS Światowid Łobez
Andrzej Belina


Dalsza część polemiki autorstwa Mati'ego


„Zapewniam, że cały zarząd dobrze widzi i patrzy oraz ma świadomość o pozycji drużyny w tabeli.” – Cieszy mnie, ze zarząd wie o aktualnej pozycji Światowida. „Wiedzieć” oznacza, bowiem dla ludzi mających jakiekolwiek pojecie o marketingu „popełniać mniej błędów i zwiększać skuteczność decyzji”. Jeżeli dla kogoś słowo marketing to jakiś termin z kosmosu w skrócie postaram się przybliżyć, na czym to polega.
- odnajdowanie i ocenianie możliwości rynkowych, prowadzących do zaspokojenia potrzeb określonych odbiorców (nabywców) oraz dokładne ustalenie tych potrzeb
- opracowywanie w oparciu o tę wiedzę produktu oraz strategii jego dystrybucji
- przygotowanie odpowiedniej strategii ceny i promocji
- reklama i informacja o produkcie

„Trzeba tym zawodnikom dać lepsze premie za mecze,ot i cała tajemnica”. To ja się zapytam gdzie sponsorzy? I jakie kroki były podjęte w celu znalezienia ich? Czy zrobiliście cokolwiek, aby wypromować, zareklamować produkt, jakim w tym przypadku jest klub piłkarski „Światowid Łobez”? Czy zrobiliście cokolwiek, aby przyciągnąć na trybuny więcej kibiców?
„Natomiast Pan Mati86slo pisze, że jest Kibicem i ja tak go widzę tylko mówienie, że gdyby nie był kibicem piłkarskim to na żaden mecz Światowida by nie przyszedł. Panie Mati86slo jak ktoś nie jest kibicem piłkarskim to na mecze piłkarskie nie chodzi ani nie ogląda.” - Kibic piłkarski to dla mnie osoba która raczej nie kibicuje aktywnie żadnej drużynie, tylko lubi oglądać piłkę nożną w dobrym wydaniu. Ja chodzę na mecze, ponieważ jestem kibicem Światowida.

„Pan się szczyci tym, że na meczu z Darzborem było bluzganie zrywanie flag łamanie
kijów na garbach i to robi uczestnik meczy który nazywa siebie kibicem?”
- Nie wiem gdzie Pan przeczytał, ze ja się tym szczycę.

Chciałbym zaznaczyć, ze szanuje Pana jako człowieka, który dla Światowida zrobił wiele. Ale na dzień dzisiejszy wydaje mi się, ze nie ma Pan pomysłu na poprawienie sytuacji w klubie, choć nie kwestionuje tego że chce Pan dla Światowida jak najlepiej. Tyle, że same chęci nie wystarczą. Faktom Pan nie zaprzeczy, a dzisiaj łobeski klub zajmuje ostatnie miejsce w okręgówce. Woli Pan być zapamiętany jako wybitny piłkarz czy jako prezes za kadencji, którego Światowid sięgnął dna?

Pozdrawiam Mati

Komentarze
GuraalCFC dnia 02. April 2008 13:48
Dobre wytłumaczenie tego jaką pozycję zajmuję Światowid. aa o tym podaniu że zawodnik chciał grac u nas a gra gdzie indziej nie wiedziałem. Mam nadzieję, że Światowid nie będzie długo okupywał tej pozycji w tabeli, która jest!! Trzeba się wziaśc do roboty!!happy
skuter dnia 02. April 2008 14:16
Ja mam dwa pytania:
1. Czy wszystkie firmy których banery reklamowe są na trybunach sponsorują Światowid? Czy może któraś sie już wykruszyła i trzeba by było ściągnąć jej reklame..
2. Czy jest w klubie osoba która kontaktuje się z jakimiś firmami i zachęca je do sponsorowania klubu a przy okazji reklamowania swojej firmy...
płot do okoła boiska jest duży, niech wieszają sobie nawet po pare reklam!
wierny kibic dnia 02. April 2008 15:16
najprawdopodobniej te reklamy służą do tego aby jakoś trybuny wyglądały... i dla przyjezdnych ze mamy sponsora. he he pozdrawia
GuraalCFC dnia 02. April 2008 16:06
Mnie tylko dziwiła jedna rzecz: buty piłkarskie 45 par. prawda, ale dlaczego jak seniorzy wzieli buty piłkarskie za około 250 zł i została się reszta to dlaczego juniorzy tej reszty nie dostali, tylko zostały one odesłane i kupione jakieś buty wrtości 65 zł max!! Nawet używane byty po seniorach, które oni oddali są lepsze niz te nowe, które dostali juniorzy. Po co zamawiac te 45 par jeżeli potem czesc jest odsyłana, a piłkarze nie sa nimi obdarowywani. To mnie dziwi!!
skuter dnia 02. April 2008 17:24
Branych jest więcej butów możliwie po to aby każdy dopasował sobie jakieś.. cool
GuraalCFC dnia 02. April 2008 20:27
No tak, ale jeżeli pewna czesc zostaje to nie można ich dac junioromhappy
markiz dnia 02. April 2008 23:52
Z tego co wiem to Światowid ma jeden z większych budżetów to nie stać na jakąś skromną gratyfikacje dla piłkarzy? Jeżeli w Węgorzynie potrafią już nawet bez Adamusa zatrzymać piłkarzy to dlaczego u nas w Łobzie nie?
markiz dnia 03. April 2008 00:01
Mam jeszcze jedno pytanko do Prezesa co Pan zrobi aby nasz Światowid poprawił pozycję w tabeli? Jeżeli do tej pory nic nie zostało zrobione to tym bardziej teraz. Robić to trzeba było już w zeszłym sezonie, jak Światowid doły klepał a nie teraz jak widmo degradacji jest tuż tuż. Kibice mają rację zadając Panu pytania w w/w liście na które Pan odpowiada, bo nic się nie robi w naszym klubie od kilku lat. Światowid po równi pochyłej ku dołowi spada.
Życzę Panu aby obietnice, które Pan składa spełniły się. Bo nikt nie chce oglądać naszego Światowida w A klasie.
diabel dnia 03. April 2008 21:04
Szanowny Panie prezesie wielka nie prawda jest to aby wszyscy pilkarze -łobeziacy grajacy w sasiednich klubach brali jakie kolwiek pieniadze za gre( fakt jest takich dwoch gora trzech) ale nie wszyscy a skopmeltowac by bylo mozna z nich co najmniej jedenastke. problem jest w tym ze w Swiatowidzie poprostu ich nie chciano i tyle. teraz trudno im wrocil ze wzegleu na dawne urazy jak i to ze sie zadomowili tam gdzie graja i czuja sie docenieni tam. Wbrew pozorom trudno sie przyjezdza na Siewną w innym stroju niz bialo-niebieskim ale lepsze to niz granie w co trzecim meczu po 10 min. Ja z calego serca zycze by Światowid wydostal sie z tego marazmu choc na to trzeba czasu i cierpliwości...ze sportowym pozdrowieniem
eazy dnia 07. April 2008 08:50
Prezes ma wiele racji w tym co mówi o dotacji z gminy. Od lat nie ulegała ona zmianie a koszta funkcjonowania sekcji stale wzrastały. Z dotacji gminy nie można płacić zawodnikom, ponieważ po pierwsze nie starczyłoby na to kasy a po drugie musiał to być zrobione w sposób formalny , czyli musiałaby istnieć umowa prawna ( umowa o pracę podobnie jak z trenerami). Jedyna szansą są pieniądze od sponsorów , ale tak na prawdę to nikt już nie chce wykładać na klubik w okręgówce. Trafiają się drobni sponsorzy , ale tylko okazyjnie a i kasa starcza na zakup toreb czy ortalionów ( patrz juniorzy).
Co do odznaczeń Pana Prezesa, to ile można ich dostawać za zasługi z czasów gry( było już 20, 30 ,40 lecie i zawsze jakaś blacha).
Panie Prezesie trzeba sie wziąć za porządną robotę, bo to Pan się wybrał na Prezesa i dobrał sobie ludzi.Trzeba zacząć myśleć i pracować tak jak to robi się w XXI wieku a nie żyć jak w latach 60 - tych ubiegłego wieku, i pomiatać ludźmi.
Czasy się zmieniają ludzie też, więcej szacunku i pokory to może chłopaki wrócą na stare śmieci. Z ludźmi trzeba umieć rozmawiać w sposób partnerski a nie stawiać sie ponad nimi i w formie rozkazowo- nakazowej wydawać werdykty.
mlody68 dnia 07. April 2008 16:49
juniorzy dostali tylko buty które juz niektórym graczom sie pomału rozwalają i dostali tylko torby a ortaliony były kupione z własnej kieszeni a część dorzuciła gmina(nie pamiętam ile dorzuciła więc piszę że część) i one nie są kupione za klubowe pieniadze
zyniek dnia 07. April 2008 17:30
A może Pan szanowny Prezes odniesie sie do mojej sytuacji. Cały czas reprezentowałem barwy Światowida. Grałem najlepiej jak tylko mogłem, ale jak doznałem kontuzji to nikt mi nie pomogł. A Pan Prezes nawet nie porozmawia ze mna ile razy go mijam traktuje mnie jakby mnie nie znał. Istnieje możliwość wyleczenia mojej kontuzji i możliwość powrotu do gry. Ale pewnie Światowida nie stać na wydanie pieniędzy na operacje. Czy mogłby Pan Prezes odnieś sie do mojej sytuacji.
GuraalCFC dnia 11. April 2008 18:57
Ta, prezes gdy widzi, że trzeba tracic kase na zawodnika(by mu pomoc) to ucieka.Racja Zyniek, też bym chiał wiedziec co by na twoja sytuację powiedziałhappy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?