DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Pogrom Radowi
MeczeDziś tj. 4 października o godzinie 14.00 na stadionie XX-lecia w Łobzie odbył się mecz pomiędzy Światowidem Łobez a Radowią Radowo.

Początek meczu bez groźnych dla obydwu drużyn sytuacji. Dość agresywna gra w środku boiska sprawia, że zawodnicy z Radowa Małego często są faulowani przez gospodarzy. W 10 min dochodzi do dogodnej sytuacji pod bramką gości - Ostaszewski kapitalnie strzela na długi słupek czego wynikiem jest pierwsza zdobyta bramka w tym meczu. Światowid prowadzi 1:0. Chwilę później wynik mógł się podwyższyć, jednak nieporozumienie w drużynie sprawia, że Pawluk w ostatniej chwili zabiera spod nóg piłkę nadbiegającemu Kobie. W 22 min widzimy niegroźny dla gospodarzy rzut rożny. Nieco później kolejną sytuację do zdobycia bramki psuję "Papaj", gdyż prowadząc piłkę z lewej strony za późno oddaje strzał. Udaje mu się wywalczyć tylko rzut rożny. Piłka jednak trafia wprost w ręce bramkarza. Przez kilka minut na boisku nic się nie dzieję, można by powiedzieć, że zawodnicy Światowida bawią się co powoduje agresywny odzew Radowian. Dochodzi do pierwszego rzutu wolnego, jednak i tu nie udaje się strzelić gola. Rafał Zielonka wykonuje ten rzut starając się trafić w światło bramki, niestety nieudanie. Piłkę dobija jeszcze Borejszo lecz uderza bardzo blisko obok słupka. Chwilę później gorąco robi się pod bramką gości, dwie dogodne sytuację wypracowuję sobie Światowid jednak bez upragnionego gola. W 30 min strzałem z dystansu Rokosz umieszcza piłkę w bramce zawodników z Radowa podwyższając tym samym wynik na 2:0. Ku wielkiemu zdziwieniu chwilę później to samo udaję się Kobie. W 35 min kolejny raz próbuję on strzałem z dystansu zaskoczyć bramkarza Radowi jednak tym razem bramkarz gości przewidział to zagranie i świetnie poradził sobie z obroną. Kilka minut później sędzia odgwizduję jeszcze jeden rzut wolny zawodnikom Światowida i znów w centrum uwagi znalazł się Michał Koba trafiając piłką w prawy słupek. Zabrakło dosłownie trochę szczęścia do zdobycia kolejnej bramki. Chwilę przed końcem po raz pierwszy udaję się Radowianom uderzyć w światło bramki, jednak bez większego wysiłku poradził sobie z tym strzałem Krystosiak. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:0.

Jak zawsze w przerwie meczu kibice, którzy zakupili bilety mieli okazję wylosować nagrody ufundowane tym razem przez firmę Provimi Polska.

Od początku drugiej połowy łobescy zawodnicy stwarzają pod bramką gości groźne sytuację, jednak spokojni i opanowani w grze Radowianie nie pozwalając łobeskim zawodnikom na zdobycie gola. W 5 min Borejszo prowadzi piłkę przez większą część boiska doskonale omijając zawodników Radowi. Tuż przez polem karnym zostaje faulowany przez zawodnika z numerem 4., który za ten faul otrzymuje od sędziego czerwony kartonik i opuszcza boisko. Rzut wolny wykonuje Zielonka jednak świetnie radzi sobie z obroną bramkarz. Radowia wyprowadza kontrę i kończy ją pięknym lecz nie celny uderzeniem z przewrotki zawodnika z numerem 3. W 12 min piłka niefortunnie odbija się przed rękoma "Krystka", przelobowuje go i wpada w siatkę. To pierwszy gol dla zawodników z Radowa Małego. Chwilę później zawodnik z 7, z rzutu wolnego próbuję zaskoczyć Krystosiaka strzelając w światło bramki, jednak ten zdenerwowany wcześniejszą sytuacją radzi sobie z tym doskonale. Kilka minut później ten sam zawodnik z numerem 7 wypracowuje sobie sytuację sam na sam z bramkarzem Światowida jednak i tym razem nie udaje mu się go zaskoczyć. W 19 min Kazimierczak nadbiegając dostaje piłkę pod nogi jednak nie zdobywa gola. Chwilę później popełnia ten sam błąd. W 29 min zawodnik z Radowa popycha Kulczyńskiego zmierzającego z impetem do bramki Radowian i otrzymuję za to żółtą kartkę. Kilka minut później tym razem Kulczyński dostaję żółty kartonik za nieprzepisowe zachowanie. W 39 min z wykonywanego przez Zielonkę rzutu wolnego Andrusieczko zdobywa strzałem z główki upragnionego od wielu meczy gola. W 43 min Wojnarowski fauluję w polu karnym zawodnika z Łobza i tym samym sędzia dyktuję rzut karny. Strzela Kacprzak podwyższając wynik na 5:1. Po chwili spotkanie dobiega końca.

Skład Światowida: Krystosiak, Zielonka R., Brona, Popielewski, Koba, Pawluk, Kacprzak, Rokosz - Kulczyński (70'), Ostaszewski, Kazimierczak - Andrusieczko (70'), Borejszo