DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Zła passa trwa nadal - Vielgowia - Światowid 4:1
RelacjeŚwiatowid w tym meczu wystąpił w składzie: Krystosiak, Mosiądz, Brona, Duczyński, Osiński, Koba, Iwachniuk, Grzywacz, Kulczyński, Momot i Zielonka. Na ławce znaleźli się Marczak, Zych, Ostaszewski i Michałowski.

W drużynie gospodarzy od pierwszych minut wystąpił dobrze znany kibicom łobeskim Andrzej 'Jądro' Jędrysiak. I to on w 15 minucie ładnym strzałem wyprowadził Vielgowię na prowadzenie. Po kolejnych 15 minutach Vielgowia prowadziła już 2:0, a po następnych pięciu 3:0. Nasi obrońcy w tym czasie mieli trochę problemów, żeby upilnować napastników gospodarzy, dzięki czemu wychodzili oni często na sytację sam na sam z Krystosiakiem. Po trzech bramkach Vielgowia jak by się wyciszyła i cofnęła, a Światowid w końcu zaczął przeważać. Jednak było to o wiele za mało na zmianę wyniku przed przerwą, choć była ku temu okazją, gdy mocny strzał z bliska obronił bramkarz Vielgowii. Do przerwy 3:0.

W przerwie w drużynie Światowida dochodzi do dwóch zmian: za Duczyńskiego wchodzi Ostaszewski, a za Kobę Michałowski. Początek drugiej pokazuje, ze goście się nie poddają. Nasi piłkarze przeprowadzili kilka ładnych akcji zakończonych celnymi strzałami, ale dobrze bronił dzisiaj bramkarz gospodarzy. W 75 minucie na boisku pojawił się także Zych, który zastąpił Grzywacza. Na ok 12 minut przed końcem dobrą interwencją popisuje się Krystosiak, aby po chwili skapitulować po raz czwarty. Mimo czterech straconych bramek Światowid zdołał jeszcze odpowiedzieć w 85 minucie. Gola na 4:1 strzelił Grzegorz Momot. W końcówce obie drużyny miały jeszcze swoje okazje, ale nie zdołały jej wykorzystać.

To już trzecia porażka z rzędu i mam nadzieję, że w następnym meczu z Mewą Resko Światowid w końcu przerwie tą złą passę. Zapraszamy na derby powiatu 13.10.2007.