DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

Pogrom Radowi
MeczeDzi tj. 4 pa寮ziernika o godzinie 14.00 na stadionie XX-lecia w υbzie odby si mecz pomi璠zy 安iatowidem υbez a Radowi Radowo.

Pocz徠ek meczu bez gro幡ych dla obydwu dru篡n sytuacji. Do嗆 agresywna gra w 鈔odku boiska sprawia, 瞠 zawodnicy z Radowa Ma貫go cz瘰to s faulowani przez gospodarzy. W 10 min dochodzi do dogodnej sytuacji pod bramk go軼i - Ostaszewski kapitalnie strzela na d逝gi s逝pek czego wynikiem jest pierwsza zdobyta bramka w tym meczu. 安iatowid prowadzi 1:0. Chwil p騧niej wynik m鏬 si podwy窺zy, jednak nieporozumienie w dru篡nie sprawia, 瞠 Pawluk w ostatniej chwili zabiera spod n鏬 pi趾 nadbiegaj帷emu Kobie. W 22 min widzimy niegro幡y dla gospodarzy rzut ro積y. Nieco p騧niej kolejn sytuacj do zdobycia bramki psuj "Papaj", gdy prowadz帷 pi趾 z lewej strony za p騧no oddaje strza. Udaje mu si wywalczy tylko rzut ro積y. Pi趾a jednak trafia wprost w r璚e bramkarza. Przez kilka minut na boisku nic si nie dziej, mo積a by powiedzie, 瞠 zawodnicy 安iatowida bawi si co powoduje agresywny odzew Radowian. Dochodzi do pierwszego rzutu wolnego, jednak i tu nie udaje si strzeli gola. Rafa Zielonka wykonuje ten rzut staraj帷 si trafi w 鈍iat這 bramki, niestety nieudanie. Pi趾 dobija jeszcze Borejszo lecz uderza bardzo blisko obok s逝pka. Chwil p騧niej gor帷o robi si pod bramk go軼i, dwie dogodne sytuacj wypracowuj sobie 安iatowid jednak bez upragnionego gola. W 30 min strza貫m z dystansu Rokosz umieszcza pi趾 w bramce zawodnik闚 z Radowa podwy窺zaj帷 tym samym wynik na 2:0. Ku wielkiemu zdziwieniu chwil p騧niej to samo udaj si Kobie. W 35 min kolejny raz pr鏏uj on strza貫m z dystansu zaskoczy bramkarza Radowi jednak tym razem bramkarz go軼i przewidzia to zagranie i 鈍ietnie poradzi sobie z obron. Kilka minut p騧niej s璠zia odgwizduj jeszcze jeden rzut wolny zawodnikom 安iatowida i zn闚 w centrum uwagi znalaz si Micha Koba trafiaj帷 pi趾 w prawy s逝pek. Zabrak這 dos這wnie troch szcz窷cia do zdobycia kolejnej bramki. Chwil przed ko鎍em po raz pierwszy udaj si Radowianom uderzy w 鈍iat這 bramki, jednak bez wi瘯szego wysi趾u poradzi sobie z tym strza貫m Krystosiak. Pierwsza po這wa ko鎍zy si wynikiem 3:0.

Jak zawsze w przerwie meczu kibice, kt鏎zy zakupili bilety mieli okazj wylosowa nagrody ufundowane tym razem przez firm Provimi Polska.

Od pocz徠ku drugiej po這wy 這bescy zawodnicy stwarzaj pod bramk go軼i gro幡e sytuacj, jednak spokojni i opanowani w grze Radowianie nie pozwalaj帷 這beskim zawodnikom na zdobycie gola. W 5 min Borejszo prowadzi pi趾 przez wi瘯sz cz窷 boiska doskonale omijaj帷 zawodnik闚 Radowi. Tu przez polem karnym zostaje faulowany przez zawodnika z numerem 4., kt鏎y za ten faul otrzymuje od s璠ziego czerwony kartonik i opuszcza boisko. Rzut wolny wykonuje Zielonka jednak 鈍ietnie radzi sobie z obron bramkarz. Radowia wyprowadza kontr i ko鎍zy j pi瘯nym lecz nie celny uderzeniem z przewrotki zawodnika z numerem 3. W 12 min pi趾a niefortunnie odbija si przed r瘯oma "Krystka", przelobowuje go i wpada w siatk. To pierwszy gol dla zawodnik闚 z Radowa Ma貫go. Chwil p騧niej zawodnik z 7, z rzutu wolnego pr鏏uj zaskoczy Krystosiaka strzelaj帷 w 鈍iat這 bramki, jednak ten zdenerwowany wcze郾iejsz sytuacj radzi sobie z tym doskonale. Kilka minut p騧niej ten sam zawodnik z numerem 7 wypracowuje sobie sytuacj sam na sam z bramkarzem 安iatowida jednak i tym razem nie udaje mu si go zaskoczy. W 19 min Kazimierczak nadbiegaj帷 dostaje pi趾 pod nogi jednak nie zdobywa gola. Chwil p騧niej pope軟ia ten sam b陰d. W 29 min zawodnik z Radowa popycha Kulczy雟kiego zmierzaj帷ego z impetem do bramki Radowian i otrzymuj za to 鄴速 kartk. Kilka minut p騧niej tym razem Kulczy雟ki dostaj 鄴速y kartonik za nieprzepisowe zachowanie. W 39 min z wykonywanego przez Zielonk rzutu wolnego Andrusieczko zdobywa strza貫m z g堯wki upragnionego od wielu meczy gola. W 43 min Wojnarowski fauluj w polu karnym zawodnika z υbza i tym samym s璠zia dyktuj rzut karny. Strzela Kacprzak podwy窺zaj帷 wynik na 5:1. Po chwili spotkanie dobiega ko鎍a.

Sk豉d 安iatowida: Krystosiak, Zielonka R., Brona, Popielewski, Koba, Pawluk, Kacprzak, Rokosz - Kulczy雟ki (70'), Ostaszewski, Kazimierczak - Andrusieczko (70'), Borejszo