Strona Główna · Artykuły · Newsy · Forum 19. April 2024 19:51:56
Klub
Zarząd
Sztab szkoleniowy
Informacje o klubie
Historia klubu
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Forum
  Newsy
  Kontakt
  Szukaj
  Linki
  Galeria
  Regulamin

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
GuraalCFC
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 531
Bonusy:
Kary: 0

2) mati86slo (290 pkt.)
3) rosomak (257 pkt.)
4) bucz1988 (188 pkt.)
5) Czesiek (183 pkt.)
6) Swiatowidfans (175 pkt.)

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 254
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: darik
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

filippo
DATA: 31.03.2014 20:03
No weźcie coś róbcie. Bo Będziecie u Pani wink

MLKSLobez
DATA: 07.09.2013 14:01
Zgłoszony: Karol Adamów

stivo
DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

stivo
DATA: 03.08.2013 22:52
Niebawem pewne usprawnienia wink

MLKSLobez
DATA: 24.06.2013 15:20
Pańka 2, Niedźwiecki 1

MLKSLobez
DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

stivo
DATA: 12.06.2013 23:37
Dzięx

MLKSLobez
DATA: 12.06.2013 11:49
te dwie bramki z ?? to Komar

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

stivo
DATA: 30.10.2012 18:49
No to chyba SpamBoty mamy z głowy happy

stivo
DATA: 25.10.2012 21:17
Nie mam siły już na te SpamBoty..

GuraalCFC
DATA: 14.10.2012 11:56
Dodałem newsa, ruszać się biggrin Już powinien być na stronce biggrin

rosomak
DATA: 08.09.2012 23:29
widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Sytuacja w Klubie
KlubNiniejszy tekst powstał z inspiracji artykułem zatytułowanym "Światowid po pręgierzem słów" zamieszczonym w Tygodniku Łobeskim z którego dowiadujemy się o gorzkich słowach skierowanych do działaczy MLKS Światowid Łobez przez radnych i burmistrza Łobza.

Chcielibyśmy jednak na starcie zaznaczyć, że poniższy tekst nie jest z założenia przeciwko komukolwiek czy przeciwko czyjejś działalności bo chyba bardziej o jej braku
Nowy sezon, nowy prezes, a Światowid wciąż ten sam. Można znowu krytykować, czy wytykać błędy zarządu co robiliśmy już kilkakrotnie. Nie ma się co oszukiwać, w Światowidzie potrzebne są jakieś konkretne działania aby poprawić ogólny wizerunek klubu czy stworzyć dobrą drużynę mogącą powalczyć na początek chociażby o znalezienie się w górnej połowie tabeli ligi okręgowej.

Jako kibice chcielibyśmy dowiedzieć się czy zarząd ma pomysł na to aby wybrnąć z obecnej sytuacji klubu?


Wygląda na to, że sytuacja finansowa klubu jest godna pozazdroszczenia bo niewiele klubów z naszego regionu może dysponować kwotą którą zapewnili Światowidowi łobescy radni (136000zł). Bardzo duża w tym zasługa poprzedniego prezesa Andrzeja Beliny który dobro Światowida nosi w sercu od wielu lat i przedkłada je nawet nad własne zdrowie. Łobescy włodarze słusznie zauważyli, że możliwości pozyskania kolejnych dotacji mogących wspomóc budżet klubu nie zostały wykorzystane wcale. Nie dziwi nas to zupełnie, gdyż w klubie po prostu nie ma ludzi którzy mogliby się tym zająć czy w ogóle posiadali wiedzę na ten temat. Pan Andrzej Belina nie może robić wszystkiego. Nie możemy się wciąż wyzbyć wrażenia, że On sam zdaje sobie doskonale sprawę z tragizmu sytuacji jednakże trzyma się, chyba tylko przez koleżeńską lojalność, kurczowo swoich kolegów którzy obracają jego pracę w pył.
Obecny prezes "słup" bo inaczej go nazwać się nie da, nie może zrobić nic gdyż funkcję tę przyjął z braku jakichkolwiek innych kandydatów i nie ma pojęcia ani o funkcjonowaniu klubu nie mówiąc o tym, że nie wie nawet w którym roku klub powstał.
Sytuacja ta jest delikatnie mówiąc chora - wybory nowych władz miały przynieść konkretne zmiany a skończyło się tym, że jest tak samo lub gorzej. Wiemy o tym, że po każdym meczu drużyny oldboyów pojawiają się wciąż ciekawe pomysły mogące poprawić sytuację klubu jednakże żaden (sic!) z oldboyów na wyborach się nie pojawił.
Jednym z celów obecnego zarządu miała być współpraca z kibicami. Skończyło się tylko i wyłącznie na deklaracjach. Jednakże nie zważając na to wyszliśmy pierwsi z pomysłami. Zaproponowaliśmy proste lecz konkretne działania marketingowe, których koszt jest naprawdę symboliczny, a na których klub zarabiałby tak pieniądze jak i nieprzeliczalną poprawę wizerunku. Dyskusję z władzami klubu ciężko nazwać współpracą gdyż było to stawianie żądań czy warunków przy całkowitej negacji naszych pomysłów.
Jedna rzecz jest priorytetowa - działanie dla dobra klubu, a tego bez współpracy nie da się osiągnąć.
Najgorsze jest też to, że wielu ludzi pogodziło się z grą Światowida w okręgówce. Najczęstszym usprawiedliwieniem takiego stanu rzeczy był ten, że nie ma pieniędzy. Sarmata Dobra jest liderem V ligi, a czy ich budżet jest większy od naszego, czy ściągają tabuny zawodników z zewnątrz? Często słyszymy, że nie ma sponsorów - proponuje spojrzeć na nasze trybuny, jakie firmy sponsorowały kiedyś Światowid. Czy ktoś kiedykolwiek sporządził jakąkolwiek ofertę reklamową dla firm mogących umieścić swój wizerunek, logo na trybunach, płocie okalającym boisko, koszulkach czy dresach piłkarzy.
Być może naiwnie ale wciąż będziemy się upierali, że kilkuletnia zła polityka doprowadziła do tego, że wizerunek klubu jest na tyle słaby, że ciężko przyciągnąć do niego sponsorów czy też utrzymać utalentowanych piłkarzy. Taki stan rzeczy nie może utrzymywać się wiecznie gdyż może doprowadzić do całkowitej ruiny. Już dochodzimy do wrażenia, że klub z tradycjami mający konkretny budżet umiera.
Klubowi potrzeba w tej chwili ludzi zdolnych do rzeczowych działań mających na celu polepszenie jego wizerunku przede wszystkim. Nie będziemy ukrywali, że widzimy konkretną osobę na stanowisku prezesa klubu jednakże jest ona pracownikiem samorządowym i nie może zgodnie z prawem być prezesem stowarzyszenia finansowanego przez samorząd właśnie.
Jako kibice mamy nadzieję, że istnieje jednak jakieś wyjście z tej sytuacji mogące pomóc odbudować coś co stało się ważnym elementem naszego życia.

KIBICE MLKS ŚWIATOWID ŁOBEZ

Pragnę zaznaczyć iż nie jestem autorem tego tekstu a jedynie zredagowałem zapis pewnego chata który odbył się pomiędzy nami kibicami.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?