Tylko zalogowani mog± dodawaæ posty w shoutboksie.
Mecz z Liderem
Ju¿ w najbli¿sz± sobotê na ³obeski stadion zawita obecny lider rozgrywek ligi okrêgowej czyli Pomorzanin Nowogard. Kibice chcieliby aby ten mecz wygl±da³ jak walka równorzêdnych dru¿yn o co niestety mo¿na mieæ s³uszne obawy patrz±c na pozycje obu dru¿yn w ligowej tabeli.
Nowogardzianie po rzadko spotykanej serii dwudziestu kilku pora¿ek z rzêdu i spadku w poprzednim sezonie z V ligi przeprowadzili w klubie rewolucjê. Jak widaæ przynios³a po¿±dane efekty bo dru¿yna po zaledwie jednym sezonie wraca do V ligi z werw± i nadziej± na dalsze sukcesy.
£obeska dru¿yna od kilku sezonów plasuje siê w dolnych rejonach tabeli a koñcówka ka¿dego sezonu jest bardzo nerwowa. Podobnie jest i w tym sezonie a przed nami mecze z nieobliczalnymi dru¿ynami Pogoni II Szczecin, Floty II ¦winouj¶cie czy choæby Promienia Mosty. Wiele wskazuje na to, ¿e i w £obzie jedynie rewolucja jest w stanie przynie¶æ jakiekolwiek efekty bo nie przynios³y ich ani pseudo-wybory do w³adz, ani zwiêkszona dotacja na dzia³alno¶æ czy nawet wzmocnienia samej dru¿yny.
Zazwyczaj mecze ¦wiatowida i Pomorzanina nie nale¿± do nudnych wiêc najprawdopodobniej mimo przepa¶ci dziel±cej obie ekipy wszystkim przyby³ym na ³obeski stadion przyjdzie obejrzeæ ciekawe widowisko.
Zapraszamy kibiców obu dru¿yn a, ¿e odleg³o¶æ dziel±ca obie miejscowo¶ci jest niewielka nale¿y siê spodziewaæ sporej liczby widzów w £obzie.
¦wiatowid £obez - Pomorzanin Nowogard 09.05.2009; Stadion przy ulicy Siewnej w £obzie; godzina 16:00
Zapraszamy równie¿ na przedmecz dru¿yn juniorskich który zapowiada siê arcyciekawie bo spotkaj± siê dwie mocne ekipy. Start 13:30
Aktualizacja:
Sytuacja ¦wiatowida jaka jest ka¿dy wie, ale to nie oznacza, ¿e MY kibice
mo¿emy sobie odpu¶ciæ. Nie raz ju¿ udowodnili¶my, ¿e kibicowsko gramy
ligê albo dwie wy¿ej od pi³karzy. Ostatnio niestety zni¿amy siê
do poziomu okrêgówki lub ni¿ej. Mecz z Pomorzaninem jest doskona³± okazj±, aby pokazaæ,
¿e z kibicami w £obzie nie jest, a¿ tak ¼le. Na ten mecz wybieraj± siê kibice z Nowogardu,poka¿my im ¿e nie zapomnieli¶my jak siê dopinguje W £obzie.
WSZYSCY W SOBOTÊ NA STADION!
ZABIERAJCIE ZNAJOMYCH!
I JAZDA Z DOPINGIEM!
/edit by filippo/
GuraalCFCdnia 05. maj 2009 18:45
¦wiatowid ostatnio do³uje, ale my¶lê ¿e to brak wykoñczenia jak zwykle jest przyczyn± tych poraz¿ek. Mam nadziejê ¿e siê podnios±
Swiatowidfansdnia 07. maj 2009 22:41
Bogu20 m±dre s³owa w sobote koniecznie trzeba dopingowac!!!
mati86slodnia 08. maj 2009 02:12
Bogu20 by przeciez tego nie wymy¶li³ :lol::lol::lol: a malan¿ trwaa..
Bogu20dnia 08. maj 2009 07:09
no nie wszystko to moje slowa
Lvskadnia 09. maj 2009 13:21
To siê nazywa konkretna korekta
GuraalCFCdnia 09. maj 2009 14:54
wiêkszo¶æ to s³owa filippo, ale to nic nie chodzi o to kto tylko o to by by³o jak najwiêcej wiary.
Dodaj komentarz
Zaloguj siê, ¿eby móc dodawaæ komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostêpne tylko dla zalogowanych U¿ytkowników.
Proszê siê zalogowaæ lub zarejestrowaæ, ¿eby móc dodawaæ oceny.