DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Fatalna gra Swiatowida...
MeczeWczoraj tzn. 12.09.2009 o godzinie 16 w Łobzie naszemu Światowidowi przyszło się zmierzyć z silnym przeciwnikiem jakim jest Masovia Maszewo. Do tej pory ekipa gości zdobyła 11 punktów i była na 4 miejscu, a Światowid z dorobkiem 8 punktów plasował się na 8 miejscu. Faworytem tego spotkania była Masovia, a na dodatek w naszym zespole z powodu choroby nie mógł zagrać jego kapitan Artur Samal.

I połowa to bardzo fatalna gra Światowida. Od samego początku meczu Masovia narzuciła własny styl gry gospodarzom, którzy przez jakiś czas nie umieli wyjść z własnej połowy. Pierwsze poważne zagrożenie bramki zostało spowodowane błędem Brodowicza, który nie chwycił piłki, a ta odbijając się od niego trafiła pod nogi zawodnika gości, który na pustą bramkę nie umiał oddać celnego strzału. Chwilę potem Brodowicza ratuje słupek i dobrze że piłka odbita od niego poleciała na bok, bo żaden z naszych zawodników nie asekurował tego strzału. Takiego szczęścia gospodarze już nie mieli w 30 minucie kiedy to zawodnik gości dośrodkował idealnie na głowę niepilnowanego napastnika, który bez problemu umieścił futbolówkę w siatce MLKS-u. Najgroźniejsza sytuacja ze strony Światowida nastąpiła za sprawą Michała Koby, który jednak zamiast oddać strzał z szesnastki wdał się w drybling i stracił piłkę. Do końca połowy wynik nie uległ zmianie.

Początek II połowy był kluczowym momentem gry, bo w jego pierwszych 10 minutach goście zdobyli dwie bramki, które dobiły zawodników Światowida. W 48 minucie strzał zawodnika Masovi odbija się od naszego obrońcy i wpada do bramki. Gdyby Brodowicz wstał wcześniej to wybiłby piłkę zmierzającą do bramki, bo ta leciał bardzo wolno. W 52 minucie kibice przeżyli szok bo Światowid przegrywał już 3:0. Niestety nie pamiętam jak ta bramka padła. Chwilę potem mogło być 4:0 lecz strzał z 25 metrów minimalnie przeleciał obok bramki. Od tej pory do głosu dochodził Światowid. Lecz ataki gospodarzy nie stwarzały zagrożenia pod bramką gości. Do 84 minuty gdy to Łukasz Zielonka zdobył jak się potem okazało honorową bramkę dla MLKS-u. Minutę potem ten sam zawodnik mógł strzelić drugą bramkę jednak minimalnie przestrzelił. Gdyby to wpadło ostatnie 5 minut byłoby naprawdę ciekawe, ponieważ Masovia już "siadła" i nie miała sił na końcówkę meczu. Lecz możemy tylko gdybać, a mecz zakończył się drugą porażką Światowida w tej rundzie.

Nic nie przyniosła przemowa przedmeczowa trenera, który mówił by nie grać tak jak Reprezentacja Polski, a żeby grać twardo i przede wszystkim "zapierdzielać" na boisku. Niestety nasi piłkarze nie zastosowali się do tych słów i oddali ten mecz bez walki. Zagrali tak samo jak Polska w meczu ze Słowenią. Nasi zawodnicy nie pokazali, że mają chęci wygrania tego meczu, nie biegali. I połowa i początek II połowy były przestane co bezlitośnie wykorzystała Masovia. Cieszyć może postawa Łukasza Zielonki, Rafała Zielonki i Remigiusza Borejszo, którzy weszli na plac gry na początku II połowy i biegali, starali się, lecz sami w trójkę tego meczu nie mogli wygrać...

Skład: Brodowicz-Mosiądz(46'Zielonka Rafał)-Brona-Popielewski-Iwachniuk-Koba-Grzywacz(55'Kacprzak)-Rokosz(46'Zielonka Łukasz)-Chodyna(46'Borejszo)-Dudek-Kulczyński oraz Górecki,Zych i Rajca.

Światowid Łobez - Masovia Maszewo - 1:3