DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

Fatalna gra Swiatowida...
MeczeWczoraj tzn. 12.09.2009 o godzinie 16 w υbzie naszemu 安iatowidowi przysz這 si zmierzy z silnym przeciwnikiem jakim jest Masovia Maszewo. Do tej pory ekipa go軼i zdoby豉 11 punkt闚 i by豉 na 4 miejscu, a 安iatowid z dorobkiem 8 punkt闚 plasowa si na 8 miejscu. Faworytem tego spotkania by豉 Masovia, a na dodatek w naszym zespole z powodu choroby nie m鏬 zagra jego kapitan Artur Samal.

I po這wa to bardzo fatalna gra 安iatowida. Od samego pocz徠ku meczu Masovia narzuci豉 w豉sny styl gry gospodarzom, kt鏎zy przez jaki czas nie umieli wyj嗆 z w豉snej po這wy. Pierwsze powa積e zagro瞠nie bramki zosta這 spowodowane b喚dem Brodowicza, kt鏎y nie chwyci pi趾i, a ta odbijaj帷 si od niego trafi豉 pod nogi zawodnika go軼i, kt鏎y na pust bramk nie umia odda celnego strza逝. Chwil potem Brodowicza ratuje s逝pek i dobrze 瞠 pi趾a odbita od niego polecia豉 na bok, bo 瘸den z naszych zawodnik闚 nie asekurowa tego strza逝. Takiego szcz窷cia gospodarze ju nie mieli w 30 minucie kiedy to zawodnik go軼i do鈔odkowa idealnie na g這w niepilnowanego napastnika, kt鏎y bez problemu umie軼i futbol闚k w siatce MLKS-u. Najgro幡iejsza sytuacja ze strony 安iatowida nast徙i豉 za spraw Micha豉 Koby, kt鏎y jednak zamiast odda strza z szesnastki wda si w drybling i straci pi趾. Do ko鎍a po這wy wynik nie uleg zmianie.

Pocz徠ek II po這wy by kluczowym momentem gry, bo w jego pierwszych 10 minutach go軼ie zdobyli dwie bramki, kt鏎e dobi造 zawodnik闚 安iatowida. W 48 minucie strza zawodnika Masovi odbija si od naszego obro鎍y i wpada do bramki. Gdyby Brodowicz wsta wcze郾iej to wybi豚y pi趾 zmierzaj帷 do bramki, bo ta lecia bardzo wolno. W 52 minucie kibice prze篡li szok bo 安iatowid przegrywa ju 3:0. Niestety nie pami皻am jak ta bramka pad豉. Chwil potem mog這 by 4:0 lecz strza z 25 metr闚 minimalnie przelecia obok bramki. Od tej pory do g這su dochodzi 安iatowid. Lecz ataki gospodarzy nie stwarza造 zagro瞠nia pod bramk go軼i. Do 84 minuty gdy to ㄆkasz Zielonka zdoby jak si potem okaza這 honorow bramk dla MLKS-u. Minut potem ten sam zawodnik m鏬 strzeli drug bramk jednak minimalnie przestrzeli. Gdyby to wpad這 ostatnie 5 minut by這by naprawd ciekawe, poniewa Masovia ju "siad豉" i nie mia豉 si na ko鎍闚k meczu. Lecz mo瞠my tylko gdyba, a mecz zako鎍zy si drug pora磬 安iatowida w tej rundzie.

Nic nie przynios豉 przemowa przedmeczowa trenera, kt鏎y m闚i by nie gra tak jak Reprezentacja Polski, a 瞠by gra twardo i przede wszystkim "zapierdziela" na boisku. Niestety nasi pi趾arze nie zastosowali si do tych s堯w i oddali ten mecz bez walki. Zagrali tak samo jak Polska w meczu ze S這weni. Nasi zawodnicy nie pokazali, 瞠 maj ch璚i wygrania tego meczu, nie biegali. I po這wa i pocz徠ek II po這wy by造 przestane co bezlito郾ie wykorzysta豉 Masovia. Cieszy mo瞠 postawa ㄆkasza Zielonki, Rafa豉 Zielonki i Remigiusza Borejszo, kt鏎zy weszli na plac gry na pocz徠ku II po這wy i biegali, starali si, lecz sami w tr鎩k tego meczu nie mogli wygra...

Sk豉d: Brodowicz-Mosi康z(46'Zielonka Rafa)-Brona-Popielewski-Iwachniuk-Koba-Grzywacz(55'Kacprzak)-Rokosz(46'Zielonka ㄆkasz)-Chodyna(46'Borejszo)-Dudek-Kulczy雟ki oraz G鏎ecki,Zych i Rajca.

安iatowid υbez - Masovia Maszewo - 1:3