DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Derby dla Światowida...
MeczeW sobotnie popołudnie łobeski Światowid pojechał po punkty na swój najbliższy i zarazem derbowym pojedynek z Mewą Resko. Wyprawa ta udała się nadzwyczaj udanie. Oto jej szczegóły.

Początek meczu to ataki groźne ataki oby drużyn. Najpierw groźnie zaatakowała Mewa, jednak strzał z 7 metra przechodzi obok bramki. Chwilę potem gorąco zrobiło się pod bramką zawodników Mewy, jednak strzał zawodnika Światowida był niecelny. W około 15 minucie meczu piłkę dośrodkowaną przez Piotra Kulczyńskiego ładnie opanowuje Piotr Wawrzkiewicz i umieszcza ją w bramce gospodarzy. Niesamowita radość Wawrzkiewicza po zdobyciu bramki, której nie ma się co dziwić, ponieważ był to jego debiut w drużynie seniorów. Chwilę potem mogło być 1:1 jednak bardzo dobrze interweniuje Paweł Krystosiak. W 30 minucie Światowid prowadzi już 2:0, gdy przepięknym strzałem w samo okienko bramki, z rzutu wolnego popisuje się Kulczyński. Mewa próbowała strzelić jeszcze bramkę przed przerwą, lecz w tym dniu bardzo dobrze dysponowany był bramkarz Światowida. Światowid mógł podwyższyć wynik, jednak 100% sytuacji nie umiał wykorzystać Remigiusz Borejszo. Światowid na przerwę schodził prowadząc 2:0.

Po wznowieniu gry Mewa rzuciła się do odrabiania strat. Już 5 minut po gwizdku sędziego Mewa strzela bramkę, która teoretycznie nie powinna wpaść. Ewidentny błąd Krystosiaka. Światowid nie umiał rozegrać dobrze piłki, co powodowało groźne ataki gospodarzy. Mewa w 55 minucie zdobywa druga bramkę jednak zawodnik strzelający znajdował się na pozycji spalonej przez co bramki nie uznano. Po tej sytuacji zawodnicy Światowida obudzili się i przeszli do konstruowania groźnych ataków. Tak jak w pierwszej połowie tak teraz 100% sytuację marnuje Borejszo, który oddaje niecelny strzał w sytuacji sam na sam. Chwilę potem sędzia dyktuje rzut karny dla Światowida po odbiciu piłki ręką po strzale Kulczyńskiego. Pewnie wykonany rzut karny przez wyżej wymienionego Kulczyńskiego i MLKS prowadził już 3:1. Po tym momencie piłkarze z Łobza przejęli inicjatywę, której nie oddali do końca meczu. Podwyższyć wynik mogli: Borejszo, który znów marnuje "setkę" i Wawrzkiewicz, który chciał minąć bramkarza , lecz mu się to nie udało.

Mecz zakończył się sprawiedliwym zwycięstwem Światowida nad Mewą która wydaje się być w niezłych tarapatach.

Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Światowida, lecz nie bezbłędne oczywiście. Nasuwa się też pytanie jak potoczyłyby się losy meczu jeśli sędzia nie podniósłby chorągiewki i nie odgwizdał spalonego gdy Mewa strzeliła bramkę na 2:2. Można tylko gdybać ale przyznać należy że w tym meczu Światowid umiał wykorzystać chociaż połowę sytuacji, które miał i wystarczyło to na słabo grającą w tym sezonie Mewę. Bardzo udany występ okraszony golem zaliczył debiutant Piotr Wawrzkiewicz. Dla niego należą się brawa i oby taką tendencję utrzymał.

Skład: Krystosiak - Mosiądz - Brona - Popielowski - Mosiądz D.- Iwachniuk- Samal -Kulczyński( Koba 70') - Dudek (Chodyna 80') - Borejszo (Rokosz 72') - Wawrzkiewicz (Zielonka Ł. 75') oraz Górecki i Zych.

Mewa Resko - Światowid Łobez - 1:3