DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

Ina I雟ko w υbzie
MeczeUdaj帷 si w 鈔od do υbza zawodnicy Iny zapowiadali, 瞠 przywioz do I雟ka punkty. Na nic zda造 si przemeblowania w sk豉dzie, w miejsce Rados豉wa Drozda wskoczy Jacek Wasielewski, Witold Klym zosta przesuni皻y do linii pomocy a par stoper闚 tworzyli Pawe Lisiecki i Micha Furman.

Ina zosta豉 rozpracowana przez by貫go trenera Iny a obecnie Prezesa 安iatowida Janusza Skrobi雟kiego. W zespole gospodarzy grali tak瞠 Tomasz Skibi雟ki i Rafa Zielonka, kt鏎zy jeszcze nie tak dawno byli zawodnikami Iny. I w豉郾ie najbardziej do鈍iadczony na boisku Skibi雟ki otworzy konto strzeleckie 安iatowida. Ju w 8 minucie Jakub Furman wypi御tkowa pi趾 wprost pod nogi niepilnowanego napastnika, kt鏎y bez d逝窺zego namys逝 uderzy i wyprowadzi gospodarzy na prowadzenie.

W 24 minucie Ina mia豉 doskona豉 sytuacj do wyr闚nania. Akcj zapocz徠kowa bramkarz Iny, z pi趾 min掖 si Petera i oto Piotr Olechowski stan掖 oko w oko z Marczakiem. Niestety g鏎 z tego pojedynku wyszed bramkarz 安iatowida i Ina zmarnowa豉 jak si p騧niej okaza這 jedyn w tym meczu stuprocentow okazj do zdobycia gola.

Druga cz窷 spotkania mog豉 si lepiej u這篡 dla go軼i. Ju po kilku chwilach Ernest Marcinkowski powinien otrzyma drug 鄴速 kartk za ostry faul na przeciwniku, jednak s璠zia Piotr Dykiert oszcz璠zi zawodnika 安iatowida. Po 2 minutach s豉bo graj帷y skrzyd這wy opu軼i plac gry. Im bli瞠j ko鎍a meczu tym 鄉ielsze i gro幡iejsze by造 ataki 安iatowida. Iwachniuk i Samal sprawdzali form Jakuba Furmana. W 82 minucie kibice doczekali si kolejnej - pi瘯nej bramki. Artur Samal z woleja uderzy z ok 25 metr闚 nie do obrony. Kilka minut p騧niej zrobi這 si ju 3:0 kiedy to do鈔odkowanie z rzutu wolnego strza貫m g這w wyko鎍zy zupe軟ie niepilnowany ㄆkasz Brona. Ina natomiast w drugiej po這wie mia豉 wi璚ej rzut闚 ro積ych ni strza堯w na bramk.

安iatowid odni鏀 po raz kolejny zwyci瘰two ma w豉snym boisku, miejmy nadziej, 瞠 w najbli窺z sobot b璠zie podobnie.

安iatowid υbez - Ina I雟ko 3 - 0
1:0 - Tomasz Skibi雟ki
2:0 - Artur Samal
3:0 - ㄆkasz Brona