DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

Dotychczasoway lider znokautowany. Cha豉 na pag鏎kach.
RelacjeW dniu dzisiejszym dru篡na 安iatowida υbez zawita豉 do Szczecina. Ich przeciwnikiem by豉 dru篡na Jezioraka z dzielnicy Za這m.

Gospodarze nie byli zbyt go軼inni i od pocz徠ku spotkania zacz瘭i atakowa. 安iatowid mia sporo problem闚 by wyj嗆 ze sk豉dn akcj z w豉snej po這wy. Taktyka Jezioraka opiera豉 si na d逝gich pi趾ach do przodu, na ros貫go napastnika. Jedna z takich pi貫k wpad豉 w pole karne 安iatowida. Warcha這wski dogoni j na skraju pola karnego, jednak pod naciskiem jednego z napastnik闚 gospodarzy nie zdo豉 jej z豉pa (deszcz, mokra trawa itp.). Tej sytuacji Jeziorak nie zmarnowa i po strzale do pustej bramki w 13. minucie by這 1:0.
Oko這 22. minuty gospodarze wykonywali rzut ro積y. Nasz bramkarz zn闚 interweniowa do嗆 niepewnie i zawodnik Jezioraka wcisn掖 pi趾 tu przy s逝pku z najbli窺zej odleg這軼i. Po tych b喚dach Warcha這wski zosta zmieniony przez Tchurza ju w 30. minucie. Nie uchroni這 to jednak 安iatowida przed strat kolejnej bramki dziesi耩 minut p騧niej.
Pierwsza po這wa zako鎍zy豉 si wynikiem 3:0 dla Jezioraka. Zas逝瞠nie.

Pocz徠ek drugiej po這wy, to zupe軟ie inna, lepsza gra 安iatowida, co tchn窸o troch nadziei na korzystniejszy wynik. Kilka niez造ch drybling闚 Samala czy Nied德ieckiego nie przynios造 jednak zmiany rezultatu. 安iatowid przewa瘸 do 60. minuty, kiedy s璠zia podyktowa karnego dla gospodarzy (a chwil wcze郾iej nie widzia karnego dla go軼i).
4:0 to ju by nokaut, jednak 安iatowid nie poddawa si i pr鏏owa do ko鎍a, ale tego dnia nic im nie wychodzi這. W ko鎍闚ce Jeziorak przeprowadzi jeszcze jedn kontr i ustali wynik na 5:0.

Wynik wysoki, jednak potwierdzi przewag Jezioraka w tym spotkaniu, a tym samym pokaza, 瞠 w kwestii wyjazd闚 安iatowida w tym sezonie nic si nie zmieni這 i trzeba nad tym mocno popracowa. Brawo dla Jezioraka za niez陰 i skuteczn gr. Pokazali, 瞠 s dobr dru篡n i w walce o awans b璠 si liczy do ko鎍a.
安iatowid musi jeszcze troch popracowa nad wyka鎍zaniem akcji. Do tego musz by jakie wzmocnienia sk豉du i w drugiej cz窷ci sezonu walka o premiowane miejsce do samego ko鎍a. Boisko i pogoda tego dnia te im nie pomaga造, bo w kilku miejscach by造 jeziorka (nazwa zobowi您uje) i pi趾a si w nich zatrzymywa豉.

Odno郾ie drugiej cz窷ci tytu逝: kibice Jezioraka - dru篡ny wydawa by si mog這 瞠 z miasta i to wojew鏚zkiego - poziomem nie dorastali do B-klasy. Du穎 wyzwisk (szczeg鏊nie do Nied德ieckiego), obelg i krzyk闚 w kierunku nielicznej grupy z υbza. Wstyd dla klubu i Szczecina. Na prawd du穎 milej wspominam wyjazdy do 妃ierdnicy czy Wielgowa.
I jak to ma by w zwyczaju takich kibic闚 potrafi si tylko napina w sieci i m康rzy kiedy s w du瞠j grupie. 畝den z napinaczy nie mia krzty honoru by si cho熲y przywita czy podzi瘯owa za spotkanie. tyle dygresji ode mnie.

Licz jednak na lepszy w wykonaniu 安iatowida mecz rewan穎wy na wiosn i zastanawiam si ilu z tych napinaczy pojawi si w υbzie.