DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

Nie taki lider straszny
Relacje14 kwietnia zawodnicy 這beskiego 安iatowida wybrali si na mecz do lidera szczeci雟kiej ligi okr璕owej. R闚no o godzinie szesnastej s璠zia da gwizdkiem znak o rozpocz璚iu spotkania.

Zawodnicy gospodarzy byli pewnym faworytem i ju od pierwszych minut ruszyli do ataku. W 6 minucie, pierwsza akcja podbramkowa dla K這sa, do鈔odkowanie z prawej strony boiska i z najbli窺zej odleg這軼i Patryk 奸esi雟ki pakuje g這w pi趾 do siatki bezradnego Tchurza. Go軼ie wznawiaj gr od 鈔odka boiska i od razu przechodz do ataku. Na lewym skrzydle pi趾 dostaje Mateusz Papaj Ostaszewski, dogrywa w pole karne gospodarzy, pi趾a spada wprost na g這w nabiegaj帷ego ㄆkasza Niko豉jczyka, lecz nie trafia on czysto w pi趾 i ta przelatuje obok bramki K這sa. W 19 minucie gospodarze mieli szanse podwy窺zy wynik na 2:0, ponownie po do鈔odkowaniu z prawej strony zawodnik K這sa znajduje si z pi趾 pi耩 metr闚 od bramkarza MLKS-u, strzela nog i od utraty bramki go軼i ratuje s逝pek. W 23 minucie po dograniu pi趾i ze 鈔odka pola przed polem karnym K這sa ㄆkasz Su趾owski walczy bark w bark z obro鎍 gospodarzy i zmusza rywala do pope軟ienia b喚du. Kamil Ciesielski odbija pi趾 g這wa ta mija bramkarza i wpada do bramki daj帷 wyr闚nanie pi趾arzom MLKS-u. W 37 minucie przed polem karnym sfaulowany zostaje Tomasz Rokosz. Do pi趾i podchodzi sam poszkodowany, do鈔odkowuje wprost na g這w Micha豉 Koby, ale ten drugi niestety trafia wprost w r璚e bramkarza. Do ko鎍a po這wy utrzymuje si wynik remisowy a zawodnicy 瘸dnej z dru篡n nie potrafi skonstruowa dogodnej do strzelania bramki sytuacji.

Druga po這wa rozpoczyna si w podobnie do pierwszej. Zawodnicy lidera z Pe販zyc graj ofensywnie i pr鏏uj zainicjowa akcj bramkow. Ale to pi趾arze 這beskiego 安iatowida pierwsi dochodz do dogodnej sytuacji. W 58 minucie Jacek Szabunia dostrzeg w polu karnym K這sa niepilnowanego ㄆkasza Niko豉jczyka i dogra mu pi趾, Niko豉jczyk uderzy po ziemi lecz bramkarz z Pe販zyc zdo豉 wybi pi趾 nogami. W 60 minucie do gro幡ej sytuacji dochodzi pod bramk 這beskiego zespo逝. Z rzutu wolnego uderza jeden z zawodnik闚 K這sa ale Micha Tchurz pewnie 豉pie pi趾. W dalszej cz窷ci spotkanie go軼ie oddali inicjatyw zawodnikom K這sa, dobrze graj帷 w defensywie nie pozwolili stworzy zagro瞠nia pod w豉sn bramk i nastawili si na szybkie kontry. Pr鏏y kontrataku za ka盥ym razem przerywa s璠zia spotkania, odgwizduj帷 pozycj spalon. Spalonego s璠zia dopatrzy si tak瞠 w 83 minucie kiedy to pi趾a zagrana by豉 na wolne pole do Tomka Rokosza, kt鏎y wychodzi do niej z w豉snej po這wy. Mecz zako鎍zy si wynikiem remisowym, kt鏎y zadowala go軼i z υbza, a dla zawodnik闚 z Pe販zyc jest jak pora磬a.

安iatowid: Tchurz Micha - Petera ㄆkasz, Koba Micha, Popielewski Waldek, Mosi康z Dawid, Mosi康z Marcin (82' Kamil ζpu), Niko豉jczak ㄆkasz (78' Urba雟ki Mateusz), Szabunia Jacek, Ostaszewski Mateusz (89' Kamil Kulczy雟ki), Rokosz Tomek, Su趾owski ㄆkasz (66' Adam闚 Bartek)

Nast瘼ne spotkanie 這beskiego 安iatowida ju w najbli窺z sobot o godzinie 15:45. Na w豉snym boisku MLKS podejmie zesp馧 Morzycka Mory, kt鏎y aktualnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli.