DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

安iatowid wci捫 bez punkt闚.
RelacjeMecz z rezerwami Floty 安inouj軼ie nie nale篡 do tych 豉twych. Przed meczem by這 ju wiadomo, 瞠 skoro pierwszy zesp馧 gra sw鎩 mecz w sobot na w豉snym boisku to w rezerwach mo積a spodziewa si kilku zawodnik闚 wyst瘼uj帷ych w I lidze. W poprzednim sezonie rezerwy Floty na w豉snym boisku zwyci篹a造 w dziesi璚iu z pi皻nastu meczy strzelaj帷 w tych spotkaniach 56 bramek, co daje imponuj帷 鈔edni 5,6 bramki na mecz.

Od pierwszego gwizdka s璠ziego do ataku ruszyli gospodarze. Ju w 鏀mej minucie spotkania na bramk 這beskiego MLKS-u bardzo gro幡ie uderza Christian Ndubuisi Nnamani. Jednak pi趾a po odbiciu si od jednego z obro鎍闚 go軼i zmieni豉 kierunek i nie trafi豉 w 鈍iat這 bramki. Chwil p騧niej ponownie zaatakowali gospodarze, tym razem rewelacyjnie w bramce go軼i spisa si Micha Tchurz. W szesnastej minucie zawodnicy Floty maj rzut ro積y. Mocno bita pi趾a w pole karne pi豉 odbija si od zawodnika gospodarzy na ok. 25 metr od bramki go軼i. Dobiega do niej kolejny zawodnik Floty, mocno do鈔odkowuje wprost na nog Paw豉 Bieleckiego a ten z ok. 3 metr闚, pomimo asysty 這beskiego stopera, pakuje j do siatki. Bramkarz nawet nie drgn掖. Gospodarze nie zwalniali tempa i ju pi耩 minut p騧niej prowadzili 2:0. Prostopad貫 podanie ze 鈔odka pola, zawodnik Floty wychodzi sam na sam z 這beskim bramkarzem, Tchurz k豉dzie si przed zawodnikiem gospodarzy, paruje strza na bok, ale wobec dobitki jest ju bezradny. 安iatowid pr鏏owa kontrowa dobrze zorganizowany zesp馧 gospodarzy, lecz wszystkie akcje go軼i ko鎍zy造 si w okolicach szesnastki bramki strze穎nej przez Paw豉 Wa鄂闚. W 25 minucie doskona造m prostopad造m podaniem popisa si Tomek Rokosz, z lewej strony do pi趾i wybieg ㄆkasz Niko豉jczyk, lecz bramkarz gospodarzy odpowiednio wcze郾ie wybieg z bramki i ubieg naszego pomocnika. W 27 minucie gospodarze wznowili gr rzutem z autu na wysoko軼i pola karnego go軼i. Zawodnik Floty do鈔odkowuje, napastnik strzela g這w w stron bramki i pi趾a na szcz窷cie gospodarzy mija s逝pek od zewn皻rznej strony. W 29 minucie mog這 by ju 3:0 ale pi趾 z linii bramkowej, po tym jak jeden z zawodnik闚 gospodarzy przelobowa 這beskiego bramkarza, wybija na rzut ro積y Bartek Sygnowski. W 34 minucie bardzo dok豉dne krosowe podanie z prawej strony boiska, zawodnik Floty wychodzi na czyst pozycje i jest ju 3:0. W 36 minucie bramk kontaktowa m鏬 zdoby ㄆkasz Niko豉jczyk, lecz nieczysto uderzy w pi趾 i ta min窸a bramk gospodarzy. Chwile p騧niej z kontr wychodz gospodarze, napastnik Floty podcina pi趾 lekko do g鏎y nad bramkarzem go軼i, Tchurz zdo豉 j lekko musn望 i ta trafia w s逝pek. Ponownie dobiega do niej napastnik Floty i strzela z 5 metr闚 do pustej bramki. W 37 minucie jest ju 4:0. Takim te wynikiem zako鎍zy豉 si pierwsza po這wa spotkania.

Druga po這wa to du穎 walki w 鈔odku pola i du穎 niecelnych strza堯w zar闚no z jednej jak i z drugiej strony. Pierwsza dogodn sytuacje, po b喚dzie ㄆkasza Petery, zmarnowali w 55 minucie gospodarze. Co nie uda這 si gospodarza w 55 minucie uda這 si 5 minut p騧niej, b陰d przy wyprowadzaniu pi趾i z pod w豉snej bramki przez zesp馧 go軼i bezlito郾ie wykorzystali zawodnicy ze 安inouj軼ia. W 60 minucie prowadzili ju 5:0. Kolejn szans na zdobycie bramki kontaktowej go軼ie mieli w 64 minucie, Marcin Mosi康z do鈔odkowa z prawej strony boiska, niestety ani Micha Koba ani Krzysztof Stefaniak nie zdo豉li odda strza逝 na bramk. Zawodnicy 安iatowida zacz瘭i atakowa coraz 鄉ielej, w 65 minucie Tomek Rokosz ogra trzech zawodnik闚 Floty i do鈔odkowuje wprost na g這w Ostaszewskiego. Ten drugi pr鏏uje przed逝篡 podanie na dalszy s逝pek, lecz pi趾a pada 逝pem bramkarza ze 安inouj軼ia. Minut p騧niej gospodarze wychodz z gro幡a kontr, lecz zostaj powstrzymanie przez Bojanowskiego, arbiter spotkania dopatrzy si w tym odbiorze pi趾i nieprzepisowego zagrania i ukara 這beskiego obro鎍 鄴速 kartk. 67 minuta spotkania pi趾 w 鈔odku pola otrzymuje Micha Nied德iecki. Rozpoczyna rajd w stron bramki gospodarzy, mija dw鏂h zawodnik闚, lecz zatrzymuje si na kolejnym, kt鏎y to powstrzymywa go nieczysto i za swoje zagranie ogl康a 鄴速y kartonik. W 75 minucie po raz kolejny go軼ie mieli szanse na zdobycie bramki, po wybiciu przez bramkarza gospodarzy pi趾i z pi徠ego metra ta spada wprost na g這w ㄆkasza Petery a on zagrywa j bardzo mocno w stron Krzysztofa Stefaniaka. Zawodnik 安iatowida wychodzi sam na sam z bramkarzem, lecz po jego strzale pi趾a o centymetry mija bramk Floty. W 79 minucie do prostopadle zagranej pi趾i dobiega Sebastian Kwiatkowski, wychodzi sam na sam z bramkarzem go軼i i podwy窺za wynik na 6:0. 84 minuta meczu, po rzucie ro積ym dla Floty go軼ie wychodz z kontr, pi趾 otrzymuje Stefaniak i po kr鏒kim rajdzie podaje na wolne pole do Su趾owskiego. Ten drugi wychodzi na czysta pozycj, oddaje strza, lecz pi趾a szybuje nad bramk. W 86 minucie gospodarze mogli podwy窺zy wynik, lecz wspania陰 interwencja popisa si Micha Tchurz wybijaj帷 pi趾 na rzut ro積y. S璠zia g堯wny spotkania doliczy jeszcze 3 minuty do regulaminowego czasu gry, ale 瘸den z zespo堯w nie skonstruowa ju 瘸dnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Spotkanie zako鎍zy這 si wysok wygran gospodarzy. Go軼ie ze spuszczonymi g這wami opuszczali sztuczn muraw w 安inouj軼iu. Niew徠pliwie by豉 to sroga lekcja footballu, kt鏎a obna篡豉 wszystkie braki i niedoci庵ni璚ia w grze 這beskiego 安iatowida.

安iatowid wyst徙i w sk豉dzie:
Bramkarz: Micha Tchurz
Obro鎍y: ㄆkasz Petera, Marcin Mosi康z, Mieczys豉w Bojanowski, Bartek Sygnowski
Pomocnicy: Micha Koba, ㄆkasz Niko豉jczyk, Jacek Szabunia, Micha Nied德iecki
Napastnicy: Tomasz Rokosz, Krzysztof Stefaniak
Rezerwowi: Mateusz Ostaszewski, Dariusz K瘰y, Patryk Pa鎥a, Piotrek Dryk, ㄆkasz Su趾owski

Jak by podsumowa dzisiejsze spotkanie?
Micha Nied德iecki: W tym meczu wysz造 na wierzch wszystkie nasze braki. Wysoka pora磬a na pewno boli, ale trzeba wyci庵n望 z niej jakie wnioski i poprawi s豉be strony. Jestem przekonany, 瞠 b璠zie coraz lepiej, a szczyt formy przyjdzie na 鈔odek sezonu.

Jakie nastawienie przed 鈔odowym meczem?
Micha Nied德iecki: Licz si tylko i wy陰cznie 3 punkty.

Pojawi貫 si na boisko w drugiej po這wie. Mia貫 okazj ogl康a pierwsz po這w z 豉wki, a w drugiej zmierzy si造 z rywalami na boisku. Jak oceniasz to spotkanie?
Mateusz Ostaszewski: Pierwsze 10 minut nie wygl康a這 tak 幢e w naszym wykonaniu, p騧niej gospodarze przej瘭i inicjatyw. Nie ma, co ukrywa, 瞠 byli od nas du穎 lepsi, co te pokazali na boisku. W drugiej po這wie gra naszego zespo逝 wygl康a豉 lepiej, stracili鄉y dwie bramki i stwarzali鄉y okazje do strzelenia gola. Szkoda, 瞠 nie uda這 si nam zdoby cho熲y honorowego trafienia. Trzeba wyci庵n望 wnioski i gra dalej.

Jak nastroje przed 鈔odowym spotkaniem?
Mateusz Ostaszewski: Ca造 czas mam ze sob szalik 安iatowida, mam nadzieje, 瞠 przyniesie szcz窷cie i licz na wygran.

W nast瘼nej kolejce zawodnicy z υbza zmierza si z rezerwami Chemika Police. Ju dzisiaj wiadomo, 瞠 pierwszy zesp馧 z Polic, wyst瘼uj帷y, na co dzie w III lidze, ma w tym terminie pauz i nie b璠zie to 豉twe spotkanie. Wszystkich kibic闚 pi趾i no積ej gor帷o zapraszamy na to spotkanie, kt鏎e odb璠zie si w 鈔od 29 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w υbzie przy ul. Siewnej.