DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

Pogrom w wykonaniu 安iatowida!
Mecze10 listopada w bardzo ch這dne popo逝dnie MLKS 安iatowid υbez podejmowa na Siewnej Jeziorak Za這m Szczecin. Ten mecz mia jeden ciekawy podtekst, bowiem dwa sezony temu w豉郾ie dzi瘯i wygranej z Jeziorakiem MLKS cieszy si z awansu do V ligi. Zesp馧 go軼i na pewno chcia si odegra za tamte spotkanie.

I po這wa meczu to ci庵貫 ataki go軼i. Nasza dru篡na nie potrafi豉 "sklepa" 瘸dnej akcji a rzadkie ataki ko鎍zy造 si zazwyczaj 30 metr闚 od bramki. Jeziorak natomiast raz po razie oddawa strza造 na bramk Micha豉 Tchurza, jednak瞠 by造 one niecelne, b康 nie sprawia造 Micha這wi problemu. Tak by這 gdy zawodnik go軼i odda strza z ostrego k徠a, ale nasz goalkeeper popisa si 鈍ietn interwencj i wybi pi趾 poza boisko. Pierwsza konkretniejsza akcja 安iatowida to oko這 20 minuta meczu - z 16 metr闚 strzela Micha Koba, jednak wprost w bramkarza. W 27 minucie by這 ju 1:0... dla Jezioraka. Z豉 komunikacja przy wykonaniu rzutu wolnego i z貫 ustawienie obrony 安iatowida go軼ie wykorzystali bezlito郾ie. Mateusz Chlibyk dosta podanie i znalaz si sam na sam z Micha貫m Tchurzem, kt鏎y by bezradny w tej sytuacji. na szcz窷cie pod koniec pierwszej po這wy 安iatowid si przebudzi. Wynikiem tej pobudki by rzut ro積y. Du瞠 zamieszanie w polu karnym po rzucie ro積ym wykorzysta Micha Koba strzelaj帷 wyr闚nuj帷 bramk. Chwil p騧niej gro幡ie zaatakowali go軼ie, ale nie przynios這 to 瘸dnego efektu wi璚 s璠zia zako鎍zy t po這w.

II po這wa to ju zdecydowanie odmieniony 安iatowid. Od razu na samym pocz徠ku, bo ju w 46 minucie meczu do鈔odkowanie z prawej strony boiska wykorzystuje Micha Koba, uderzaj帷 pi趾 z g這wy - nie do obrony. Jeziorak chcia natychmiast odpowiedzie jednak strza z 20 metr闚 by bardzo niecelny. 安iatowid poszed za ciosem i od tego momentu punktowa zesp馧 go軼i bezlito郾ie. W 55 minucie na samotn akcj zdecydowa si Micha Nied德iecki, kt鏎y odda strza z lewej strony boiska, a pi趾a odbijaj帷 si od s逝pka wpad豉 do bramki. To nie by koniec dobrej gry w wykonaniu gospodarzy, bo ju 2 minuty p騧niej cieszyli si oni z kolejnego zdobytego gola. Zawodnicy z υbza wywarli na tyle dobry pressing na go軼iach, 瞠 ci nie maj帷 innego wyj軼ia podali pi趾 do bramkarza, a ten wybijaj帷 pi趾 nabi ㄆkasza Niko豉jczyka tak niefortunnie, 瞠 pi趾a wpad豉 do siatki. 安iatowid od tej pory si cofn掖 i m康rze gra w defensywie. Przypomina這 to troch pierwsz po這w, gdzie Jeziorak by nie do powstrzymania, jednak teraz gospodarze grali du穎 m康rzej. W 83 minucie Tchurz wybija pi趾 z w豉snej szesnastki, ta przelatuje wszystkich po czym dobiega do niej Micha Bia貫cki kt鏎y strzela z g堯wki ponad wychodz帷ym bramkarzem go軼i i mamy ju 5:1. Do ko鎍a meczu nic ciekawego si ju nie dzieje i po gwizdku 安iatowid cieszy si z kolejnych 3 punkt闚 na koncie.

Takiego meczu dawno nie widzieli鄉y w wykonaniu 安iatowida. Dawno nie by這 takiej passy (6 wygranych z rz璠u). Mecz dw鏂h r騜nych po堯wek: w pierwszej 安iatowid jakby jedynie asystowa Jeziorakowi i druga, gdzie odmieniony 安iatowid bezlito郾ie mia盥篡 zesp馧 go軼i. Nareszcie wszystko zagra這 tak jak powinno.

Sk豉d MLKS 安iatowid υbez: Tchurz- Mosi康z D.(83' Szabunia)- Petera- Mosi康z M.- Sygnowski(45' Pa鎥a)- Popielewski- Stefaniak- Nied德iecki- Niko豉jczyk(71' Ostaszewski)-Koba- Bia貫cki(85' Wielgus) oraz Deuter, K瘰y

MLKS 安iatowid υbez - Jeziorak Szczecin Za這m 5:1

0:1 - Mateusz Chlibyk
1:1 - Micha Koba
2:1 - Micha Koba
3:1 - Micha Nied德iecki
4:1 - ㄆkasz Niko豉jczyk
5:1 - Micha Bia貫cki