DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

Mamy Lidera.
KlubW niedzielne popo逝dnie 16go pa寮ziernika ekipa MLKS 安iatowid υbez rozegra豉 sw鎩 ostatni mecz w rundzie jesiennej (w ostatniej kolejce pauzujemy ze wzgl璠u na nieparzyst liczb dru篡n w grupie). Naszym rywalem by Lotnik Czarne kt鏎y podejmowa nas na boisku ze sztuczn muraw w P這tach.

Mecz w pierwszej po這wie nie uk豉da si do ko鎍a po naszej my郵i (jak to w niedziel cz瘰to bywa) bo gra by豉 momentami wyr闚nana a je郵i uwidacznia豉 si nasza przewaga to ci篹ko by這 zamieni j na gole. Nie by這 jednak a tak 幢e by nie strzeli 瘸dnego gdy trafili鄉y do bramki rywali dwukrotnie. Druga po這wa zacz窸a si do嗆 podobnie ale bez w徠pienia najlepsze czy wr璚z zab鎩cze okaza這 si ostatnie 15 minut w kt鏎ych strzelili鄉y a cztery gole a nasz bramkarz, pomi璠zy trzeci a czwart bramk, obroni rzut karny - podyktowany jak najbardziej s逝sznie.

Koniec ko鎍闚 zwyci篹yli鄉y 6:0 a komentarza kapitana Oskara Szostaka - "Dobrze, 瞠 nie przegrali鄉y"hilarious - nie nale篡 na pewno odnosi do ostatnich pi皻nastu minut meczu. Sprawdzi豉 si stara pi趾arska maksyma o tym 瞠 "gra si do ko鎍a"

Bardzo 瘸逝jemy, 瞠 nie wiedzieli鄉y o tym wcze郾iej ale dzi瘯i www.lobez24.pl - podczas ostatnich 35 minut meczu prowadzona by豉 na 篡wo relacja video. Gdyby鄉y wiedzieli na pewno wrzuciliby鄉y link do niej.