DATA: 07.09.2013 11:44
Dzi瘯i!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zg這szeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafa, Su趾owski ㄆkasz, ζpu Kamil, Wielgus Pawe, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adam闚

MLKSLobez
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Micha Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pa鎥a, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafa Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Micha, Suty豉 Krzysztof
Obro鎍y: Brona ㄆkasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosi康z, Dawid Mosi康z, Jacek Bodys, K瘰y Dariusz
Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
By豚y kto w stanie przes豉 aktualny sk豉d na ten sezon?

DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje 瞠 jest ok bo nie bardzo wiem kto trafia z Mierzynem, na pewno Komar jedn i tak wychodzi 瞠 ma 10

DATA: 30.12.2012 22:37
zast瘼uj帷y co roczny mecz kawaler闚 i 穎natych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w og鏊e...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzyma kciuki aby trener dosta si do 24kandydat闚 na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzaj帷ych i najlepszego w nowym roku)

wida ci najwierniejsi ju wymarli...sad
szkoda...a mo積a by by這 jeszcze stworzy super doping... na pewno to by doda這 wi璚ej wiary w siebie) yes

安iatowid wci捫 bez punkt闚.
RelacjeMecz z rezerwami Floty 安inouj軼ie nie nale篡 do tych 豉twych. Przed meczem by這 ju wiadomo, 瞠 skoro pierwszy zesp馧 gra sw鎩 mecz w sobot na w豉snym boisku to w rezerwach mo積a spodziewa si kilku zawodnik闚 wyst瘼uj帷ych w I lidze. W poprzednim sezonie rezerwy Floty na w豉snym boisku zwyci篹a造 w dziesi璚iu z pi皻nastu meczy strzelaj帷 w tych spotkaniach 56 bramek, co daje imponuj帷 鈔edni 5,6 bramki na mecz.

Od pierwszego gwizdka s璠ziego do ataku ruszyli gospodarze. Ju w 鏀mej minucie spotkania na bramk 這beskiego MLKS-u bardzo gro幡ie uderza Christian Ndubuisi Nnamani. Jednak pi趾a po odbiciu si od jednego z obro鎍闚 go軼i zmieni豉 kierunek i nie trafi豉 w 鈍iat這 bramki. Chwil p騧niej ponownie zaatakowali gospodarze, tym razem rewelacyjnie w bramce go軼i spisa si Micha Tchurz. W szesnastej minucie zawodnicy Floty maj rzut ro積y. Mocno bita pi趾a w pole karne pi豉 odbija si od zawodnika gospodarzy na ok. 25 metr od bramki go軼i. Dobiega do niej kolejny zawodnik Floty, mocno do鈔odkowuje wprost na nog Paw豉 Bieleckiego a ten z ok. 3 metr闚, pomimo asysty 這beskiego stopera, pakuje j do siatki. Bramkarz nawet nie drgn掖. Gospodarze nie zwalniali tempa i ju pi耩 minut p騧niej prowadzili 2:0. Prostopad貫 podanie ze 鈔odka pola, zawodnik Floty wychodzi sam na sam z 這beskim bramkarzem, Tchurz k豉dzie si przed zawodnikiem gospodarzy, paruje strza na bok, ale wobec dobitki jest ju bezradny. 安iatowid pr鏏owa kontrowa dobrze zorganizowany zesp馧 gospodarzy, lecz wszystkie akcje go軼i ko鎍zy造 si w okolicach szesnastki bramki strze穎nej przez Paw豉 Wa鄂闚. W 25 minucie doskona造m prostopad造m podaniem popisa si Tomek Rokosz, z lewej strony do pi趾i wybieg ㄆkasz Niko豉jczyk, lecz bramkarz gospodarzy odpowiednio wcze郾ie wybieg z bramki i ubieg naszego pomocnika. W 27 minucie gospodarze wznowili gr rzutem z autu na wysoko軼i pola karnego go軼i. Zawodnik Floty do鈔odkowuje, napastnik strzela g這w w stron bramki i pi趾a na szcz窷cie gospodarzy mija s逝pek od zewn皻rznej strony. W 29 minucie mog這 by ju 3:0 ale pi趾 z linii bramkowej, po tym jak jeden z zawodnik闚 gospodarzy przelobowa 這beskiego bramkarza, wybija na rzut ro積y Bartek Sygnowski. W 34 minucie bardzo dok豉dne krosowe podanie z prawej strony boiska, zawodnik Floty wychodzi na czyst pozycje i jest ju 3:0. W 36 minucie bramk kontaktowa m鏬 zdoby ㄆkasz Niko豉jczyk, lecz nieczysto uderzy w pi趾 i ta min窸a bramk gospodarzy. Chwile p騧niej z kontr wychodz gospodarze, napastnik Floty podcina pi趾 lekko do g鏎y nad bramkarzem go軼i, Tchurz zdo豉 j lekko musn望 i ta trafia w s逝pek. Ponownie dobiega do niej napastnik Floty i strzela z 5 metr闚 do pustej bramki. W 37 minucie jest ju 4:0. Takim te wynikiem zako鎍zy豉 si pierwsza po這wa spotkania.

Druga po這wa to du穎 walki w 鈔odku pola i du穎 niecelnych strza堯w zar闚no z jednej jak i z drugiej strony. Pierwsza dogodn sytuacje, po b喚dzie ㄆkasza Petery, zmarnowali w 55 minucie gospodarze. Co nie uda這 si gospodarza w 55 minucie uda這 si 5 minut p騧niej, b陰d przy wyprowadzaniu pi趾i z pod w豉snej bramki przez zesp馧 go軼i bezlito郾ie wykorzystali zawodnicy ze 安inouj軼ia. W 60 minucie prowadzili ju 5:0. Kolejn szans na zdobycie bramki kontaktowej go軼ie mieli w 64 minucie, Marcin Mosi康z do鈔odkowa z prawej strony boiska, niestety ani Micha Koba ani Krzysztof Stefaniak nie zdo豉li odda strza逝 na bramk. Zawodnicy 安iatowida zacz瘭i atakowa coraz 鄉ielej, w 65 minucie Tomek Rokosz ogra trzech zawodnik闚 Floty i do鈔odkowuje wprost na g這w Ostaszewskiego. Ten drugi pr鏏uje przed逝篡 podanie na dalszy s逝pek, lecz pi趾a pada 逝pem bramkarza ze 安inouj軼ia. Minut p騧niej gospodarze wychodz z gro幡a kontr, lecz zostaj powstrzymanie przez Bojanowskiego, arbiter spotkania dopatrzy si w tym odbiorze pi趾i nieprzepisowego zagrania i ukara 這beskiego obro鎍 鄴速 kartk. 67 minuta spotkania pi趾 w 鈔odku pola otrzymuje Micha Nied德iecki. Rozpoczyna rajd w stron bramki gospodarzy, mija dw鏂h zawodnik闚, lecz zatrzymuje si na kolejnym, kt鏎y to powstrzymywa go nieczysto i za swoje zagranie ogl康a 鄴速y kartonik. W 75 minucie po raz kolejny go軼ie mieli szanse na zdobycie bramki, po wybiciu przez bramkarza gospodarzy pi趾i z pi徠ego metra ta spada wprost na g這w ㄆkasza Petery a on zagrywa j bardzo mocno w stron Krzysztofa Stefaniaka. Zawodnik 安iatowida wychodzi sam na sam z bramkarzem, lecz po jego strzale pi趾a o centymetry mija bramk Floty. W 79 minucie do prostopadle zagranej pi趾i dobiega Sebastian Kwiatkowski, wychodzi sam na sam z bramkarzem go軼i i podwy窺za wynik na 6:0. 84 minuta meczu, po rzucie ro積ym dla Floty go軼ie wychodz z kontr, pi趾 otrzymuje Stefaniak i po kr鏒kim rajdzie podaje na wolne pole do Su趾owskiego. Ten drugi wychodzi na czysta pozycj, oddaje strza, lecz pi趾a szybuje nad bramk. W 86 minucie gospodarze mogli podwy窺zy wynik, lecz wspania陰 interwencja popisa si Micha Tchurz wybijaj帷 pi趾 na rzut ro積y. S璠zia g堯wny spotkania doliczy jeszcze 3 minuty do regulaminowego czasu gry, ale 瘸den z zespo堯w nie skonstruowa ju 瘸dnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Spotkanie zako鎍zy這 si wysok wygran gospodarzy. Go軼ie ze spuszczonymi g這wami opuszczali sztuczn muraw w 安inouj軼iu. Niew徠pliwie by豉 to sroga lekcja footballu, kt鏎a obna篡豉 wszystkie braki i niedoci庵ni璚ia w grze 這beskiego 安iatowida.

安iatowid wyst徙i w sk豉dzie:
Bramkarz: Micha Tchurz
Obro鎍y: ㄆkasz Petera, Marcin Mosi康z, Mieczys豉w Bojanowski, Bartek Sygnowski
Pomocnicy: Micha Koba, ㄆkasz Niko豉jczyk, Jacek Szabunia, Micha Nied德iecki
Napastnicy: Tomasz Rokosz, Krzysztof Stefaniak
Rezerwowi: Mateusz Ostaszewski, Dariusz K瘰y, Patryk Pa鎥a, Piotrek Dryk, ㄆkasz Su趾owski

Jak by podsumowa dzisiejsze spotkanie?
Micha Nied德iecki: W tym meczu wysz造 na wierzch wszystkie nasze braki. Wysoka pora磬a na pewno boli, ale trzeba wyci庵n望 z niej jakie wnioski i poprawi s豉be strony. Jestem przekonany, 瞠 b璠zie coraz lepiej, a szczyt formy przyjdzie na 鈔odek sezonu.

Jakie nastawienie przed 鈔odowym meczem?
Micha Nied德iecki: Licz si tylko i wy陰cznie 3 punkty.

Pojawi貫 si na boisko w drugiej po這wie. Mia貫 okazj ogl康a pierwsz po這w z 豉wki, a w drugiej zmierzy si造 z rywalami na boisku. Jak oceniasz to spotkanie?
Mateusz Ostaszewski: Pierwsze 10 minut nie wygl康a這 tak 幢e w naszym wykonaniu, p騧niej gospodarze przej瘭i inicjatyw. Nie ma, co ukrywa, 瞠 byli od nas du穎 lepsi, co te pokazali na boisku. W drugiej po這wie gra naszego zespo逝 wygl康a豉 lepiej, stracili鄉y dwie bramki i stwarzali鄉y okazje do strzelenia gola. Szkoda, 瞠 nie uda這 si nam zdoby cho熲y honorowego trafienia. Trzeba wyci庵n望 wnioski i gra dalej.

Jak nastroje przed 鈔odowym spotkaniem?
Mateusz Ostaszewski: Ca造 czas mam ze sob szalik 安iatowida, mam nadzieje, 瞠 przyniesie szcz窷cie i licz na wygran.

W nast瘼nej kolejce zawodnicy z υbza zmierza si z rezerwami Chemika Police. Ju dzisiaj wiadomo, 瞠 pierwszy zesp馧 z Polic, wyst瘼uj帷y, na co dzie w III lidze, ma w tym terminie pauz i nie b璠zie to 豉twe spotkanie. Wszystkich kibic闚 pi趾i no積ej gor帷o zapraszamy na to spotkanie, kt鏎e odb璠zie si w 鈔od 29 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w υbzie przy ul. Siewnej.
Rozmowa z Darkiem K瘰ym - trenerem I zespo逝 安iatowida.
NewsJak oceniasz przygotowania do sezonu?

D.K: By這 by dobrze gdyby od pocz徠ku trenowa這 wi璚ej ch這pak闚. Niestety decyzja o starcie w rozgrywkach zapad豉 troch za p騧no, do tego brak funduszy i niestety nasi sparing partnerzy nie byli rywalami z g鏎nej p馧ki. Wobec tego musieli鄉y radzi sobie tak jak mogli鄉y. Przygotowanie zespo逝 oceni豚ym na 70%.

Czy kadra jest kompletna? Czy z tymi zawodnikami mo積a powalczy o dobr lokat na koniec sezonu?

D.K: Jest nie幢e. Brakuje nam na pewno bramkarza, na dzie dzisiejszy z tych trenuj帷ych mamy tylko Micha豉, i ci篹ko b璠zie rozegra sezon z jednym bramkarzem. Na pozosta造ch pozycjach nie jest najgorzej, chocia kadra jest skromna. Szczeg鏊nie, je郵i chodzi o atak naszego zespo逝.

Jak oceniasz nowego zawodnika υbeskiego 安iatowida - chodzi oczywi軼ie o "Paj彗a" czyli Krzysztofa Stefaniaka?

(na pocz徠ku troch 鄉iechu) D.K: Dobry ch這pak. Wida, 瞠 gra w wy窺zej lidze, potrafi ustawi si na boisku, odpowiednio przyj望, poda pi趾, czy te wyj嗆 na pozycj. Og鏊nie dobry zawodnik, na pewno niejednokrotnie poka瞠 swoje umiej皻no軼i na boisku i pomo瞠 w zdobywaniu ligowych punkt闚.

Wi瘯szo嗆 z tych ch這pak闚 doskonale znasz i z boiska i z 豉wki trenerskiej, ale kto zrobi na tobie najwi瘯sze wra瞠nie w trakcie przygotowa?

D.K: Najlepsze wra瞠nie jak do tej pory, z po鈔鏚 wszystkich ch這pak闚, kt鏎ych trenuj zrobi Bartek Sygnowski. Obserwowa貫m go w meczach kontrolnych i na treningach i musz przyzna, 瞠 zrobi olbrzymie post瘼y w por闚naniu do gry z poprzedniego sezonu. Ten ch這pak ca造 czas si rozwija i przede wszystkim ci篹ko pracuje. Je郵i utrzyma form przez ca造 sezon powinien sta si wa積ym zawodnikiem 安iatowida.

Gra貫 w sezonie 2010/2011 pod wodz Ryszarda Jamro瞠go, kiedy to zesp馧 awansowa do V ligi. Zarz康 klubu jednoznacznie m闚i, i gramy o najwy窺ze cele. Jak wi璚 Ty oceniasz szanse obecnej kadry na awans w tym sezonie?

D.K: My郵, i b璠zie to bardzo trudne zadanie. W lidze graj mocne zespo造, wiele z nich wzmocni這 si dobrymi zawodnikami. Na pewno b璠zie trudno, ale nie mo積a odpuszcza nikomu i trzeba walczy o ka盥y punkt do ko鎍a. B璠ziemy walczy o jak najwy窺za pozycje w tabeli, a jak b璠zie to czas poka瞠.

Je郵i rozmawiamy o miejscu w tabeli to jak my郵isz, na jakiej pozycji uplasuje si 安iatowid po rundzie jesiennej?

D.K: Uwa瘸m, 瞠 pierwsza si鏚emka to dobry rezultat, oczywi軼ie tak, aby nie straci dystansu do czo堯wki. Nie chc obiecywa pierwszej czy drugiej pozycji, ale powalczymy, aby by jak najwy瞠j. Wszyscy wiemy, 瞠 zesp馧 jest m這dy i potrzebuje do鈍iadczenia. Je郵i brak do鈍iadczenia nadrobimy ambicj to na pewno 幢e nie b璠zie.

Nie pozostaje mi nic innego jak 篡czy powodzenia w lidze i jak najlepszej pozycji w tabel.

W poprzednim sezonie, a dok豉dniej w rundzie wiosennej 鈔ednia wieku w kadrze zespo逝 wynosi豉 21 lat, jest to wiek, w kt鏎ym zawodnik wed逝g przepis闚 PZPN uznawany jest za m這dzie穎wca, a przepisy gry w pi趾 no積 zak豉daj w naszej lidze minimum dw鏂h takich zawodnik闚, to minimum stara si trzyma wi瘯szo嗆 zespo堯w, a i niekiedy pojawia si problem ze znalezieniem cho熲y tych dw鏂h. Je郵i dodamy do tego Darka K瘰ego, kt鏎y to w 14 spotkaniach rozegra 陰cznie mo瞠 90 minut to 鈔edni wiek zawodnika wro郾ie do 23 lat. Jak wida kadra jest bardzo m這da. Mam nadziej, 瞠 Darek si za to nie obrazi, ale jest najstarszym zawodnikiem zg這szonym do rozgrywek i nieco zawy瘸 鈔edni, jednocze郾ie jest te najbardziej do鈍iadczonym pi趾arzem i przy tym nazwisku wcale nie boj si u篡 s這wa pi趾arz. Przypomn mo瞠, i Darek w latach 91-98 reprezentowa barwy Chemika Police na poziomie dzisiejszej I ligi, a wcze郾iej by zawodnikiem Pogoni Szczecin. Warto doda, 瞠 jako zawodnik Pogoni gra w 闚czesnej Ekstraklasie mi璠zy innymi przeciwko takim zespo這m jak Wis豉 Krak闚 czy Widzew 鏚. Z Darkiem porozmawiamy na pewno jeszcze nie raz.
安iatowid gotowy do gry o ligowe punkty.
LigaJu w najbli窺z sobot ( 18 sierpnia ) o godzinie 17:45 na stadionie miejskim w υbzie rozlegnie si pierwszy w sezonie 2012/2013 ligowy gwizdek. Pierwszym rywalem 這beskiego 安iatowida b璠zie zesp馧 z Mierzyna, kt鏎y w ostatnim sezonie zalicza si do czo堯wki klasy okr璕owej.

Zesp馧 z Mierzyna zako鎍zy ligowe zmagania na trzeciej pozycji i tylko jednego punktu zabrak這 mu do awansu do wy窺zej ligi. W ostatnim czasie te dwa zespo造 spotka造 si dwukrotnie w sezonie 2010/2011, kiedy to 安iatowid wywalczy awans do V ligi. W obu spotkaniach nie wy這niono zwyci瞛cy, w pierwszym spotkaniu na boisku w Mierzynie pad bezbramkowy remis, w rewan簑 zespo造 podzieli造 si punktami strzelaj帷 po dwie bramki, w tym meczu do siatki rywali trafiali Micha Nied德iecki oraz ㄆkasz Petera.

安iatowid podczas przygotowa do sezonu 2012/2013 rozegra cztery mecze kontrolne. Wszystkie z tych spotka zako鎍zy造 si zwyci瘰twami zawodnik闚 z υbza, jednak najbardziej cieszy to z Pomorzaninem Nowogard 2:1, gdy by to najsilniejszy ze sparingpartner闚, a spotkanie odby這 si na obcym boisku. Podopieczni Darka K瘰ego we wszystkich meczach sparingowych zdobyli trzyna軼ie bramek, co daje 鈔edni 3,25 bramki na mecz oraz stracili pi耩, co daje 鈔edni 1,25 bramki na mecz. Najwy窺zy wynik uzyskali z zespo貫m B喚kitnych Trzyg堯w, pokonuj帷 rywali a 6:2.

Niew徠pliwie najwi瘯sz niespodzianka jest powr鏒 Micha豉 Nied德ieckiego, kt鏎y odszed wiosn tego roku do Hutnika Szczecin i przez jedn rund reprezentowa barwy broni帷ego si przed spadkiem czwartoligowca. Cieszy powr鏒 Nied德iedzia, ale cieszy tak瞠 jego skuteczno嗆, w trzech spotkaniach Micha zdoby dla 這beskiego MLKS-u trzy bramki. Cieszy tak瞠 forma Tomasza Rokosza, kt鏎y to popisa si dwoma bramkami i pi瘯nymi zagraniami do klubowych partner闚 otwieraj帷ymi drog do bramki rywali.

Micha Nied德iecki to nie jedyne wzmocnienie w letnim okienku transferowym, do υbeskiego zespo逝 do陰czy tak瞠 Krzysztof Stefaniak. Wychowanek Pogoni Szczecin, w latach 2004 - 2009 reprezentowa Chemik Police, a od 2009 do 2012 by zawodnikiem Arkonii Szczecin. W trzech rozegranych spotkaniach zdoby dla 安iatowida dwie bramki i zaliczy asyst. W dobrej formie znajduj si tak瞠 Bartosz Sygnowski i Mieczys豉w Bojanowski, defensorzy 這beskiego 安iatowida oraz pomocnik ㄆkasz Niko豉jczyk. Ten trzeci popisa si przepi瘯nym trafieniem z osiemnastu metr闚 w same okienko bramki w meczu z Pomorzaninem Nowogard.

Jak zawsze mo積a te liczy na skuteczna gr bardziej do鈍iadczonych zawodnik闚 takich jak Micha Koba, Waldemar Popielewski, ㄆkasz Petera czy Marcin Mosi康z. Optymizmem przed ligowymi zmaganiami nape軟ia tak瞠 bardzo dobra dyspozycja Micha豉 Tchurza, kt鏎y w meczach sparingowych niejednokrotnie w efektowny spos鏏 ratowa 這beski zesp馧 przed utrat bramki. Wobec powy窺zego nie pozostaje nic innego jak tylko oczekiwa ligowych zmaga przy Siewnej i zgodnie z obietnicami Zarz康u szykowa si na walk o najwy窺ze lokaty.

Sk豉d na sezon 2012/2013:

Bramkarze: Micha Tchurz, ㄆkasz Falkiewicz

Obro鎍y: Waldemar Popielewski, Marcin Mosi康z, Mieczys豉w Bojanowski, ㄆkasz Petera, Dawid Mosi康z, Tomasz G鏎ecki, Dariusz K瘰y, Patryk Pa鎥a, Bartosz Sygnowski

Pomocnicy: ㄆkasz Niko豉jczyk, Tomasz Rokosz, Mateusz Ostaszewski, Jacek Szabunia, Micha Koba, Su趾owski ㄆkasz, Micha Nied德iecki, Kamil ζpu

Napastnicy: Krzysztof Stefaniak

Sparingi:

MLKS 安iatowid 2:1 Jastrz帳 υso郾ica
Bramki: . Petera, M. Bojanowski

MLKS 安iatowid 6:2 B喚kitni Trzyg堯w
Bramki: K. Stefaniak, M. Nied德iecki, . Petera, M. Nied德iecki, . Su趾owski, junior(1998)

Pomorzanin Nowogard 1:2 MLKS 安iatowid
Bramki: M. Nied德iecki, . Niko豉jczyk

MLKS 安iatowid 3:1 Sp鎩nia 安idwin
Bramki: K. Stefaniak, T. Rokosz, T. Rokosz
Nie pojechali...
MeczeDzisiaj (28.07.2012) o godzinie 17.00 w Prusinowie mieli鄉y rozegra drugi mecz kontrolny. Tym razem naszym rywalem mia豉 by dru篡na Sparty Gryfice, kt鏎a spad豉 do A-klasy w poprzednim sezonie. Jednak nasz zesp馧 nie stawi si na to spotkanie, gdy nie uda這 si zebra sk豉du.

Rozumiem tych kt鏎zy byli w pracy, b康 mieli inne wa積e sprawy, lecz naprawd ci篹ko zrozumie to, 瞠 byli tacy kt鏎zy nie stawili si na zbi鏎k, bo byli na Sunrise w Ko這brzegu, czy tacy kt鏎ym si zwyczajnie nie chcia這. Mo瞠 nied逝go nie b璠ziemy przychodzi, bo b璠ziemy mie wizyt u kosmetyczki, na solarium itd.
Sytuacja Klubu nie jest specjalnie komfortowa i nie specjalnie czym zach璚i ale b康幟y chocia troch bardziej powa積i bo inaczej do niczego nie dojdziemy.

Przypominam, 瞠 trenujemy we wtorki, czwartki i pi徠ki o godzinie 18:00 a w weekendy b璠ziemy rozgrywali zazwyczaj sparingi.
Zmiany w zarz康zie.
KlubW poniedzia貫k 23 lipca o godzinie 18:30 w Urz璠zie Miasta i Gminy υbez odby這 si zebranie MLKS 安iatowid υbez. Obrady zaszczyci swoj obecno軼i Prezes ZZPN Jan Bednarek. Obrady przebiega造 w spokojnej atmosferze, poza jednym incydentem o kt鏎ym nawet nie warto pisa bardziej szczeg馧owo.

Zebranie w telegraficznym skr鏂ie .
- Do nowej komisji rewizyjnej wybrani zostali W這dzimierz Wr鏏lewski i Tomasz G鏎ecki
- Mateusz Ostaszewski zrezygnowa z funkcji skarbnika Klubu i cz這nkostwa w zarz康zie.
- W miejsce Mateusza do zarz康u Klubu wesz豉 Pani Gra篡na Kar這wska.
- Rezygnacja Marcina Pietrzyka z funkcji Prezesa Klubu (pozosta w zarz康zie Klubu).
- Pani Gra篡na Kar這wska zostaje wybrana na Prezesa Klubu.
- Marcin Pietrzyk zostaje v-ce Prezesem.
- Dotychczasowy v-ce prezes Artur Andrusieczko zostaje skarbnikiem Klubu.

W moim odczuciu nie jest to 瘸dna rewolucja a normalna kolej rzeczy, gdy Pani Gra篡na i tak od dawna bardzo mocno anga穎wa豉 si w sprawy Klubu i pomaga豉 w jego dzia豉lno軼i na wszelkie mo磧iwe sposoby. Natomiast Marcin od pewnego czasu uto窺amiany by przez pewne 鈔odowiska z wszelkim z貫m wi璚 chyba postanowi usun望 si w cie po to by nie dawa wody na m造n wszelkim malkontentom, konfabulantom i spiskowcom i spokojnie poczeka na rozwi您anie spraw s康owych i wyja郾ienie wszystkich stawianych mu zarzut闚. Mam nadziej, 瞠 te zmiany wyjd 安iatowidowi tylko na lepsze.

Warte odnotowania jest r闚nie to, 瞠 w zwi您ku z brakiem dotacji z Urz璠u Miejskiego zmienione zosta造 op豉ty cz這nkowskie. Dotychczasowa sk豉dka 30z za rok podniesiona zosta豉 do kwoty 600z za rok. Klub zaprasza do cz這nkostwa wszystkich kt鏎ym le篡 na sercu dobro MLKS'u gdy jedynie cz這nkowie s w stanie zabezpieczy finansowo jego bie膨c dzia豉lno嗆.

Ze spraw dotycz帷ych dru篡ny:
- Rozpocz窸y si przygotowania do sezonu 2012/2013 (Trener Dariusz K瘰y).
- Damian Mosi康z zosta wypo篡czony do IV-ligowego Sarmaty Dobra.
- Micha Nied德iedzki po p馧rocznej grze Hutniku Szczecin powr鏂i do 安iatowida υbez.
- Bracia Kulczy雟cy s kuszeni ofert ze Sparty W璕orzyno - sprawa w toku.
- Trwaj rozmowy z dwoma zawodnikami z zewn徠rz (jeden z W璕orzyna, drugi ze Szczecina) - sprawy w toku.
- Informacje na temat trening闚 w gablocie przy budynku Klubowym lub u trenera ew. cz這nk闚 zarz康u.
Mecz kontrolny
MeczeW dniu wczorajszym, na boisku bocznym stadionu w υbzie odby si pierwszy mecz kontrolny MLKS 安iatowid υbez, po przerwie letniej. Nasz 安iatowid rozegra go z dru篡n Jastrz帳 υso郾ica, na co dzie wyst瘼uj帷 w 1 grupie szczeci雟kiej B-klasy.

Zesp馧 安iatowida 安iatowida υbez odni鏀 w tym meczu zwyci瘰two 2:1. Gra naszego zespo逝 daje jeszcze sporo do 篡czenia. Zdecydowane braki wida by這 szczeg鏊nie w napadzie. Mecz toczy si pod dyktando naszej dru篡ny, lecz nie mogli鄉y udokumentowa tego strzeleniem wi瘯szej ilo軼i bramek. Dodatkow przeszkod by豉 murawa bocznego boiska. Miejmy nadzieje, 瞠 z meczu na mecz b璠zie wida popraw gry. M鎩 osobisty apel do wszystkich zawodnik闚 - trenujmy. Bez tego nie b璠zie 瘸dnego sukcesu.

21.07.2012; υbez, Stadion przy ulicy Siewnej (boisko boczne)

MLKS 安iatowid υbez - LKS Jastrz帳 υso郾ica 2:1
Graffiti 安iatowid υbez
Kibice安iatowid wci捫 mo瞠 liczy na swoich kibic闚, nawet tych nie mieszkaj帷ych ju w υbzie a bywaj帷ych tu ju tylko go軼innie. Dzi瘯uj autorowi.

Sol闚ka do podziwiania na ulicy Ogrodowej.

Wywiad z Panem K. Czmielewskim
NewsKilka dni temu na 豉mach Tygodnika υbeskiego ukaza si wywiad z Panem Kazimierzem Czmielewskim. Dotyczy on sytuacji w MLKS 安iatowid υbez widzianej z perspektywy by貫go dzia豉cza i wieloletniego kibica. Zapraszam do zapoznania si z nim. Pozwoli貫m sobie odpowiedzie r闚nie na ten wywiad gdy w jego tre軼i przywo豉no mnie do tablicy. Zapraszam do komentowania.

Tre嗆 ca這軼i uka瞠 si po rozwini璚iu:
Zmar Andrzej Belina.
KlubZ ogromn przykro軼i zawiadamiamy, 瞠 kilka dni temu, po ci篹kiej chorobie zmar w wieku 68 lat Andrzej Belina, wieloletni zawodnik, dzia豉cz, trener i prezes MLKS 安iatowid υbez.
Pozostanie w naszej pami璚i jako cz這wiek bez reszty oddany sprawom Klubu, szczeg鏊nie w jego najci篹szym okresie.
Uroczysto軼i pogrzebowe odb璠 si w dniu 27 kwietnia 2012 roku o godzinie 14:00 na Cmentarzu Komunalnym w υbzie

Andrzej Belina z kibicami na turnieju 100% Kibic闚 w Chociwlu.

Rodzinie oraz najbli窺zym Pana Andrzeja sk豉damy wyrazy szczerego wsp馧czucia. Niech spoczywa w pokoju.

Nie taki lider straszny
Relacje14 kwietnia zawodnicy 這beskiego 安iatowida wybrali si na mecz do lidera szczeci雟kiej ligi okr璕owej. R闚no o godzinie szesnastej s璠zia da gwizdkiem znak o rozpocz璚iu spotkania.

Zawodnicy gospodarzy byli pewnym faworytem i ju od pierwszych minut ruszyli do ataku. W 6 minucie, pierwsza akcja podbramkowa dla K這sa, do鈔odkowanie z prawej strony boiska i z najbli窺zej odleg這軼i Patryk 奸esi雟ki pakuje g這w pi趾 do siatki bezradnego Tchurza. Go軼ie wznawiaj gr od 鈔odka boiska i od razu przechodz do ataku. Na lewym skrzydle pi趾 dostaje Mateusz Papaj Ostaszewski, dogrywa w pole karne gospodarzy, pi趾a spada wprost na g這w nabiegaj帷ego ㄆkasza Niko豉jczyka, lecz nie trafia on czysto w pi趾 i ta przelatuje obok bramki K這sa. W 19 minucie gospodarze mieli szanse podwy窺zy wynik na 2:0, ponownie po do鈔odkowaniu z prawej strony zawodnik K這sa znajduje si z pi趾 pi耩 metr闚 od bramkarza MLKS-u, strzela nog i od utraty bramki go軼i ratuje s逝pek. W 23 minucie po dograniu pi趾i ze 鈔odka pola przed polem karnym K這sa ㄆkasz Su趾owski walczy bark w bark z obro鎍 gospodarzy i zmusza rywala do pope軟ienia b喚du. Kamil Ciesielski odbija pi趾 g這wa ta mija bramkarza i wpada do bramki daj帷 wyr闚nanie pi趾arzom MLKS-u. W 37 minucie przed polem karnym sfaulowany zostaje Tomasz Rokosz. Do pi趾i podchodzi sam poszkodowany, do鈔odkowuje wprost na g這w Micha豉 Koby, ale ten drugi niestety trafia wprost w r璚e bramkarza. Do ko鎍a po這wy utrzymuje si wynik remisowy a zawodnicy 瘸dnej z dru篡n nie potrafi skonstruowa dogodnej do strzelania bramki sytuacji.

Druga po這wa rozpoczyna si w podobnie do pierwszej. Zawodnicy lidera z Pe販zyc graj ofensywnie i pr鏏uj zainicjowa akcj bramkow. Ale to pi趾arze 這beskiego 安iatowida pierwsi dochodz do dogodnej sytuacji. W 58 minucie Jacek Szabunia dostrzeg w polu karnym K這sa niepilnowanego ㄆkasza Niko豉jczyka i dogra mu pi趾, Niko豉jczyk uderzy po ziemi lecz bramkarz z Pe販zyc zdo豉 wybi pi趾 nogami. W 60 minucie do gro幡ej sytuacji dochodzi pod bramk 這beskiego zespo逝. Z rzutu wolnego uderza jeden z zawodnik闚 K這sa ale Micha Tchurz pewnie 豉pie pi趾. W dalszej cz窷ci spotkanie go軼ie oddali inicjatyw zawodnikom K這sa, dobrze graj帷 w defensywie nie pozwolili stworzy zagro瞠nia pod w豉sn bramk i nastawili si na szybkie kontry. Pr鏏y kontrataku za ka盥ym razem przerywa s璠zia spotkania, odgwizduj帷 pozycj spalon. Spalonego s璠zia dopatrzy si tak瞠 w 83 minucie kiedy to pi趾a zagrana by豉 na wolne pole do Tomka Rokosza, kt鏎y wychodzi do niej z w豉snej po這wy. Mecz zako鎍zy si wynikiem remisowym, kt鏎y zadowala go軼i z υbza, a dla zawodnik闚 z Pe販zyc jest jak pora磬a.

安iatowid: Tchurz Micha - Petera ㄆkasz, Koba Micha, Popielewski Waldek, Mosi康z Dawid, Mosi康z Marcin (82' Kamil ζpu), Niko豉jczak ㄆkasz (78' Urba雟ki Mateusz), Szabunia Jacek, Ostaszewski Mateusz (89' Kamil Kulczy雟ki), Rokosz Tomek, Su趾owski ㄆkasz (66' Adam闚 Bartek)

Nast瘼ne spotkanie 這beskiego 安iatowida ju w najbli窺z sobot o godzinie 15:45. Na w豉snym boisku MLKS podejmie zesp馧 Morzycka Mory, kt鏎y aktualnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli.
Mecz walki.
RelacjeW sobotnie popo逝dnie 7go kwietnia, na boisku w υbzie rozegrany zosta mecz pomi璠zy miejscowym 安iatowidem υbez, a przyjezdn Uni Dolice. Pogoda zdecydowanie nie zachwyci豉, bowiem zafundowa豉 nam opady deszczu i gradu kt鏎e to uniemo磧iwi造 sk豉dne rozgrywanie pi貫k obu dru篡nom a kibicom komfortowe ogl康anie widowiska.

I po這wa zacz窸a si od walki w 鈔odkowej cz窷ci boiska i w豉郾ie te formacje mia造 najwi璚ej pracy. Lepszym zespo貫m w tej cz窷ci gry by豉 Unia, jednak dobrze w tym meczu na bramce radzi sobie Micha Tchurz, kt鏎y kilkakrotnie ratowa dru篡n 安iatowida od utraty bramki. Najgro幡iejsza by豉 sytuacja gdy ko鎍ami palc闚 wybroni strza jednego z napastnik闚 przyjezdnych. Nasi zawodnicy mieli jedn wart uwagi akcj wtedy gdy Niko豉jczyk zagra pi趾 do Ostaszewskiego, a ten do鈔odkowa j wprost na g這w Szabuni, kt鏎emu zabrak這 jednak kilku centymetr闚 by strzeli bramk.

II po這wa to zdecydowane ataki go軼i, kt鏎zy koniecznie chcieli zdoby bramk na w ich mniemaniu s豉bym 安iatowidzie. Jednak w obronie bardzo dobrze "rz康zi" Petera, kt鏎y wielokrotnie ratowa zesp馧 konkretnymi wybiciami pi貫k, czy te gdy odwa積ymi w郵izgami odzyskiwa pi趾i. Po 15 minutach drugiej ods這ny i ostrego naporu go軼i, gra si wyr闚na豉 i obie ekipy dochodz帷 na 30 metr od bramki rywala nie wiedzia造 co dalej z pi趾 zrobi. W ko鎍闚ce b陰d pope軟i dobrze dot康 graj帷y Damian Mosi康z, kt鏎y nie trafi w pi趾 kt鏎a to wyl康owa豉 u napastnika go軼i. Jednak ten kt鏎y w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem okrutnie przestrzeli. 安iatowid skupia si g堯wnie na obronie i za wszelk cen nie straci bramki dlatego te nie zagrozi specjalnie rywalom. Mo積a jedynie odnotowa strza Kulczy雟kiego, kt鏎y z 20 metr闚 uderzy wprost w bramkarza.

Jak wida gra naszego zespo逝 mimo rewolucji w sk豉dzie mo瞠 wygl康a. Trzeba przyzna, 瞠 warunki atmosferyczne zdecydowanie nie sprzyja造 ale przecie by造 takie same dla obu ekip. Wydaje mi si jednak, 瞠 walka i ambicja pomog造 naszym m這dym zawodnikom zremisowa z teoretycznie silniejszymi rywalami, a przy odrobinie szcz窷cia 安iatowid m鏬 nawet wygra ten mecz. Dru篡na lepiej ju te wygl康a pod wzgl璠em kondycyjnym dlatego z optymizmem nale篡 patrze na nast瘼ne potyczki 安iatowida.

Sk豉d: Tchurz - Popielewski - Petera -D. Mosi康z - Koba - Ostaszewski - Urba雟ki - Niko豉jczyk - Szabunia - Adam闚 - Su趾owski
Z rezerwy weszli: Rokosz, ζpu, Kulczy雟ki i G鏎ecki.

MLKS 安iatowid υbez - Unia Dolice 0:0