Strona Główna · Artykuły · Newsy · Forum 28. May 2024 21:59:14
Klub
Zarząd
Sztab szkoleniowy
Informacje o klubie
Historia klubu
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Forum
  Newsy
  Kontakt
  Szukaj
  Linki
  Galeria
  Regulamin

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
GuraalCFC
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 531
Bonusy:
Kary: 0

2) mati86slo (290 pkt.)
3) rosomak (257 pkt.)
4) bucz1988 (188 pkt.)
5) Czesiek (183 pkt.)
6) Swiatowidfans (175 pkt.)

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 254
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: darik
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

filippo
DATA: 31.03.2014 20:03
No weźcie coś róbcie. Bo Będziecie u Pani wink

MLKSLobez
DATA: 07.09.2013 14:01
Zgłoszony: Karol Adamów

stivo
DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

stivo
DATA: 03.08.2013 22:52
Niebawem pewne usprawnienia wink

MLKSLobez
DATA: 24.06.2013 15:20
Pańka 2, Niedźwiecki 1

MLKSLobez
DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

stivo
DATA: 12.06.2013 23:37
Dzięx

MLKSLobez
DATA: 12.06.2013 11:49
te dwie bramki z ?? to Komar

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

stivo
DATA: 30.10.2012 18:49
No to chyba SpamBoty mamy z głowy happy

stivo
DATA: 25.10.2012 21:17
Nie mam siły już na te SpamBoty..

GuraalCFC
DATA: 14.10.2012 11:56
Dodałem newsa, ruszać się biggrin Już powinien być na stronce biggrin

rosomak
DATA: 08.09.2012 23:29
widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Drużyna Światowid Łobez I zwycięzcą turnieju!!!
JuniorzyDnia 15 stycznia w Hali Widowisko - Sportowej w Łobzie odbył się dość nietypowy turniej piłki halowej drużyn juniorskich w którym udział wzięły tylko dwa kluby Światowid Łobez i Drawa Drawsko Pomorskie które to wystawiły po dwa zespoły. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym.
W pierwszym meczu spotkały się Światowid I i Drawa II. Mecz ten zakończył się wynikiem 3:2. Drugi mecz to potyczka Światowida II z Drawą I zakończona wynikiem 1:2. Trzeci mecz to braterski pojedynek Światowida z którego zwycięsko wyszył ekipa Światowida I stosunkiem 3:0. Pojedynek drużyn Drawy zakończył się iście braterskim wynikiem 1:1.
W ostatnim meczu zmierzyły się Światowid I z Drawą I i dzięki wynikowi 4:1 drużyna Światowid I została zwycięzcą całej imprezy.
Wydarzenie to było bardziej serią meczów sparringowych niż turniejem. Jako, że mogli wziąć w nim prawie wszyscy zawodnicy trenujący w naszej drużynie juniorskiej oraz w świetle ogólnego zaniedbania okresu przygotowawczego ekip juniorskich obserwowanego u innych drużyn naszej ligi należy uznać owo wydarzenie za bardzo pozytywne i godne naśladowania jak i powtarzania.

Składy obu drużyn

Światowid I : Górecki, Mosiądz, Wielgus, Rokosz, Borejszo, Bucholc, Ostaszewski, Momot.

Światowid II: Marczak, Łapuć, Sygnowski, Waszkiewicz, Sułkowski, Banacki, Kulczyński, Bogdański, Zduńczyk.
Kolejny sparring na plus.
SparingiSparring Światowid Łobez - Remor Recz

W południe dnia 16 lutego na euroboisku w Drawsku Pomorskim nasz Światowid zaplanował rozegranie kolejnego meczu sparringowego, tym razem z Remorem Recz. Rozpoczęcie meczu przesunęło się ze względu na rozgrywany wcześniej mecz Sparty Węgorzyno z Błękitnymi Stargard. Około 12:30 na boisko wybiegły jedenastki Światowida i Remora. Mecz toczony był w dość szybkim tempie z atakami tak z jednej jak i drugiej strony. Pierwszą bramkę dla Światowida zdobył Grzegorz Momot, drugą po faulu na Momocie z rzutu karnego Kamil Kacprzak. Końcówka drugiej połowy obfitowała z sporą ilość sytuacji bramkowych wypracowywanych przez naszych zawodników co zmaterializowało się w postaci bramki zdobytej przez Sylwka Michałowskiego. Około pięciu minut przed zakończeniem spotkania zawodnik Remora wykonujący rzuty wolny zdobył przepiękną bramkę która biorąc pod uwagę cały mecz należała się Reczanom zdecydowanie. Jak wiadomo mecze kontrolne są po to żeby sprawdzać wszelkie ustawienia drużyny co też obaj trenerzy uczynili, dlatego też nie ma specjalnego sensu rozkładanie na czynniki pierwsze owego meczu przeze mnie kibica.
Miejmy nadzieję jedynie, że ów wynik będzie miał swój odpowiednik w lidze.

Kurs sędziowski
Badania dla zawodników
VII Memoriał im. Jerzego Machońskiego w Halowej Piłce Nożnej
Oldboje2 lutego 2008 roku w hali sportowo-widowiskowej w Łobzie odbył się VII Memoriał im. Jerzego Machońskiego w Halowej Piłce Nożnej, w którym udział wzięły zaprzyjaźnione drużyny oldbojów. Każdy mecz trwał 10 min i nie było w nim podziału na połowy. W spotkaniach sędziowali znani nam Piotr Idzik i Stefan Kujawski. W grupie A znalazły się: Sarmata Dobra, Światowid Łobez I, Drink Team Szczecin, drużyna z Kamienia Pomorskiego oraz drużyna z Niemieckiego miasteczka Rot-Weiss Prenzlau. W grupie B natomiast: Pamet Świdwin, Mewa Resko, Światowid Łobez II, Ina Ińsko oraz druga drużyna Rot-Weiss Prenzlau.

darmowy hosting obrazków


Tak wyglądały mecze w grupie A:
Sarmata Dobra - Kamień Pom. 1:0
Światowid Łobez I - Drink Team Szczecin 0:0
Rot-Weiss - Sarmata Dobra 0:7
Kamień Pom. - Światowid Łobez I 0:2
Drink Team Szczecin - Rot-Weiss 3:2
Rot-Weiss - Kamień Pom. 2:2
Światowid Łobez I - Sarmata Dobra 0:1
Drink Team Szczecin - Kamień Pom. 2:1
Światowid Łobez I - Rot-Weiss 3:0
Drink Team Szczecin - Sarmata Dobra 2:0

A tak w grupie B:
Pamet Świdwin - Mewa Resko 2:1
Światowid Łobez II - Ina Ińsko 0:0
Pamet Świdwin - Prenzlau 6:0
Światowid Łobez II - Mewa Resko 0:2
Prenzlau - Ina Ińsko 0:2
Prenzlau - Mewa Resko 1:3
Pamet Świdwin - Światowid Łobez II 2:0
Ina Ińsko - Mewa Resko 1:1
Prenzlau - Światowid Łobez II 0:1
Pamet Świdwin - Ina Ińsko 1:0


Z grupy A z dorobkiem 10 pkt do półfinału awansował Drink Team Szczecin oraz z dorobkiem 9 pkt Sarmata Dobra, natomiast z grupy B z kompletem punktów awansował Pamet Świdwin i z 7 punktami Mewa Resko. Ku wielkiemu zdziwieniu do półfinałów nie awansowała żadna drużyna łobeskiego Światowida, których zawodnicy, jak pamiętamy wygrywali ten memoriał sześć lat z rzędu.

W pierwszym półfinale zmierzyły się Drink Team Szczecin z Mewą Resko. Już w 5 minucie gry zawodnik ze Szczecina zdobywa pierwszą bramkę dla swojego zespołu. Minutę później Szczecinianie nie wykorzystują podyktowanego im rzutu karnego, jednak po chwili obrońca Mewy popełnia błąd co kosztuje ich utratę kolejnego gola. W 8 minucie pada kolejny celny strzał na bramkę Mewy. Do końca meczu nic się już nie zmienia. Końcowy wynik wygląda więc tak:
Drink Team Szczecin - Mewa Resko 3:0

Drugi półfinał pomiędzy Saramtą Dobrą a Pametem Świdwin rozgrywa się bardzo zacięcie i nerwowo jednak żadnej z drużyn nie udaje się strzelić upragnionego gola co doprowadza do rzutów karnych. Jako pierwszy do strzału podchodzi zawodnik z Pametu Świdwin, z nr 20, który nie ulega presji i celnie trafia w bramkę. Świdwinianie na 7 strzałów oddają tylko 4 celne, ich przeciwnicy natomiast trafiają do bramki rywala o jeden raz więcej co doprowadza do wyniku:
Pamet Świdwin - Sarmata Dobra 4:5

Do boju o 3 miejsce wychodzą więc Pamet Świdwin i Mewa Resko. W tym meczu tylko świdwińscy zawodnicy zdobywają bramki. Kolejno w minucie pierwszej, czwartej i ósmej. Zawodnikom Mewy się to nie udaje, gdyż bramkarz Pametu nie dał im najmniejszych szans spisując się w tym meczu bardzo dobrze. Potyczka kończy się wynikiem:
Pamet Świdwin - Mewa Resko 3:0

W meczu finałowym przeciw sobie stają Drink Team Szczecin i Sarmata Dobra. Znów w 5 minucie Szczecinianom udaje się wyjść na prowadzenie. Cały czas ich spokojną grę chcą ożywić gracze Sarmaty. Drink Team w niektórych momentach gra aż nadto spokojnie co doprowadzało zawodników z Dobrej do agresji i częstych fauli na przeciwnikach. W 7 minucie pada wyrównująca bramka i do końca spotkania wynik się nie zmienia. W rzutach karnych mimo kilku głosów niezadowolenia, że bramkarz z Dobrej przekroczył nieprzepisowo linię, wygrywają zawodnicy Sarmaty stosunkiem 3:2.

Tak wygląda klasyfikacja generalna turnieju:
1. Sarmata Dobra
2. Drink Team Szczecin
3. Pamet Świdwin
4. Mewa Resko

Każdy z zespołów biorących udział w turnieju został nagrodzony odpowiednio pucharem i dyplomem. Ponadto statuetki otrzymali Andrzej Krzywiński z Drink Team Szczecin za najlepszego zawodnika turnieju, również bramkarz z Sarmaty za miano najlepszego bramkarza turnieju i zawodnik z Prenzlau okrzyknięty Super Oldbojem. Burmistrz Łobza Ryszard Sola, Prezes Światowida Andrzej Belina, Jan Błyszko, Arkadiusz Druh, Grzegorz Pawlak, Mirosław Urbański, Andrzej Mrozowicz, Zbigniew Pudełko oraz córka pana Jerzego Machońskiego otrzymali również pamiątkowe medale za pomoc w organizacji turnieju. Nagrody oraz puchary wręczyli m.in. Córka i wnuczka pana Machońskiego, Burmistrz miasta Łobez, przedstawicielka spółdzielni Jutrzenka, prezes Światowida Andrzej Belina, Zbigniew Pudełko. Głównymi sponsorami oraz organizatorami turnieju byli: Światowid Łobez, Starostwo i urząd powiatowy w Łobzie, spółdzielnia Jutrzenka, Nadleśnictwo Łobez oraz Jan Błyszko.
Na koniec głos zabrał jeden z naszych zachodni przyjaciół, który obiecał, że następnym razem postarają się oni zagrać lepiej. I tym miłym akcentem zakończył się tegoroczny memoriał.
Kursokonferencja trenerów piłki nożnej ZZPN
W dniach 1-2 marca br. (sobota i niedziela) ZZPN wspólnie z Gimnazjum Sportowym nr 1 przy ZCE oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Szkolenia Piłkarskiego organizuje kursokonferencję szkoleniową dla trenerów i szkoleniowców z naszego województwa. Podczas dwudniowego spotkania odbędzie się cykl bardzo interesujących wykładów i zajęć praktycznych prowadzonych przez znanych szkoleniowców.

Swój udział potwierdzili już: trener Jerzy Engel selekcjoner naszej reprezentacji na MŚ’ 2002 w Korei, trener Michał Globisz szkoleniowiec reprezentacji młodzieżowych PZPN oraz dr Miłosz Stępiński ze szczecińskiego IKF - obecnie szef banku informacji Widzewa Łódź.

Osoby/kluby sportowe zainteresowane uczestnictwem w kursokonferencji muszą w nieprzekraczalnym terminie do 25 lutego br. przesłać wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA /poniżej/ na fax. 091 428 24 99 wg wytycznych. Zapytania prosimy kierować na email: ppodgorski@zce.szczecin.pl lub bezpośrednio do Wydziału Szkolenia ZZPN.
Informacje o kursokonferencji można zobaczyć również na str. www.zce.szczecin.pl/sport

W załączniku jest pełny program kursokonferencji oraz karta zgłoszeniowa.
Pobierz załącznik
Światowid drugi na podium w Resku
Drużyna Światowida Łobez zajęła w niedzielne popołudnie II miejsce Halowych Mistrzostwach Północnej Części Województwa o puchar Prezesa ZZPN. W turnieju wzięło udział 7 drużyn: Mewa Resko, Korona Stuchowo, Polonia Płoty, Jantar Dziwnów, Fala Międzyzdroje, Sarmata Dobra oraz Światowid Łobez. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym z meczem finałowym pierwszych dwóch drużyny. Światowid z 12 pkt. uplasował się na 2 pozycji tuż za Sarmatą Dobra. Oto tabela końcowa:

1. Sarmata Dobra 15pkt
2. Światowid Łobez 12pkt
3. Jantar Dziwnów 11pkt
4. Polonia Płoty 8pkt
5. Fala Międzyzdroje 5pkt
6. Korona Stuchowo 3pkt
7. Mewa Resko 2pkt

Wyniki meczów Światowida:

Światowid-Korona 3-0 (dwie samobójcze, Samal)
Światowid-Jantar 0-1
Światowid-Sarmata 2-1 (Iwachniuk, samobójcza)
Światowid-Polonia 1-2 (Ostaszewski)
Światowid-Fala 2-1 (Momot, Iwachniuk)

Finał:

W finale Światowid zmierzył się z Sarmatą Dobra (która w rundzie zasadniczej przegrała właśnie ze Światowidem w stosunku 1-2). Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla MLKSu kiedy to Iwachniuk wyłożył Ostaszewskiemu idealną piłkę a ten pokonał bramkarza Sarmaty płaskim strzałem, po chwili było już 2-0 dla łobeziaków kiedy to Kacprzak popisał się bardzo dobrą akcją mijając dwóch zawodników z Dobrej po czym strzałem z "dużego palca" pokonał bramkarza. Na 2,5 minuty przed końcem sędzia spotkania podjął niezrozumiałą dla wielu decyzję, dyktując rzut karny dla Dobrej, wtedy to za "gadkę" żółtą kartkę (minuta kary) ujrzał Krystosiak. Karnego niestety nie zdołał wybronić Samal. Na 30 sekund przed końcem sędzia znów się "popisał" złą decyzją kiedy to Kacprzak wybijał piłkę z autu a gracz Sarmaty zatrzymał ją ręką (w tej sytuacji nawet kibice i zawodnicy innych drużyn dziwili się, że sędzia nie zareagował!!) po czym wyszedł sam na sam z Krystosiakiem i strzelił na 2-2. Zdenerwowani zawodnicy Światowida rzucili się na sędziego co zakończyło się czerwoną kartką dla Krystosiaka ... i rzutami karnymi w których stanąć w bramce z przymusu musiał Iwachniuk. Po I serii było 1-0 dla Sarmaty (Poniewiera trafił w słupek), po drugiej dalej było 1-0 (Iwachniuk obronił mocny strzał Bonifrowskiego, ale również strzał Samala został obroniony przez bramkarza Sarmaty), gdy w III serii zawodnik Sarmaty trafił w słupek wszystko zależało od Kacprzaka. Ten niestety nie trafił w bramkę i zawodnicy Sarmaty cieszyli się ze zwycięstwa.

Podsumowując drużyna MLKS Światowid Łobez pokazała się z dobrej strony niewiele ustępując zwycięzcom turnieju.
Prośba do piłkarzy MLKS
Szanowni piłkarze.

Jako, że zima w pełni i nuda straszna - spełnijcie naszą prośbę i wypełnijcie ankiety które wam dostarczyliśmy tak byśmy mogli je sobie spokojnie opracować i zamieścić na portalu. Myślę, że będzie to ciekawe urozmaicenie czasu oczekiwania na rozpoczęcie rundy rewanżowej. Ogarnijcie się w temacie i przekazujcie wypełnione ankiety tam gdzie trzeba.
Plan przygotowań zima 2008
SparingiPlan przygotowań klubu do rozgywek wiosennych w sezonie 2007/2008 przedstawia się następująco:

19.01. Turniej halowy w Resku g. 13:00
26.01. Radovia Radowo Małe - ŚWIATOWID
03.02. Ina Ińsko - ŚWIATOWID
09.02. WOLNY TERMIN
16.02. ŚWIATOWID - Remor Recz
20.02. ŚWIATOWID - Polonia Płoty
23.02. WOLNY TERMIN
01.03. Remor Recz - ŚWIATOWID
08.03. ŚWIATOWID - Ina Ińsko

Godziny oraz miejsca sparingów zostaną jeszcze dokładnie ustalone i podane w póżniejszym terminie. Wolne terminy czekają na chętnych.
Juniorzy pora trenowac!!:D
JuniorzyChcialem serdecznie przypomniec wszystkim zawodnikom juniorów o tym, że 7 stycznia jest trening o 17:30 na hali. Bramkarze muszą przyjśc o 16:45, ponieważ oni mają trening bramkarski, a potem pobronią w gierce biggrin (jak taka będzie) biggrin. Wszyscy liczymy, że przyjdzie nas(juniorów) jak najwięcej na trening, ponieważ to już jest ten okres kiedy trzeba się przygotowac jak najlepiej do rundy rewanżowej. To Pozdrowienia i walimy jak najliczniejszą grupą na trening ten 7 stycznia i na pozostałe wszystkie!!
WWW.SWIATOWID.BLOGSPOT.COM
KibicePowstała nowa strona o Światowidzie. Pod adresem www.swiatowid.blogspot.com znajdziecie wszystko, a nawet jeszcze wiecej happy


Strona 33 z 39 << < 30 31 32 33 34 35 36 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?