Strona Główna · Artykuły · Newsy · Forum 16. July 2024 17:45:56
Klub
Zarząd
Sztab szkoleniowy
Informacje o klubie
Historia klubu
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Artykuły
  Forum
  Newsy
  Kontakt
  Szukaj
  Linki
  Galeria
  Regulamin

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
GuraalCFC
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 531
Bonusy:
Kary: 0

2) mati86slo (290 pkt.)
3) rosomak (257 pkt.)
4) bucz1988 (188 pkt.)
5) Czesiek (183 pkt.)
6) Swiatowidfans (175 pkt.)

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 254
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: darik
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

filippo
DATA: 31.03.2014 20:03
No weźcie coś róbcie. Bo Będziecie u Pani wink

MLKSLobez
DATA: 07.09.2013 14:01
Zgłoszony: Karol Adamów

stivo
DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

stivo
DATA: 03.08.2013 22:52
Niebawem pewne usprawnienia wink

MLKSLobez
DATA: 24.06.2013 15:20
Pańka 2, Niedźwiecki 1

MLKSLobez
DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

stivo
DATA: 12.06.2013 23:37
Dzięx

MLKSLobez
DATA: 12.06.2013 11:49
te dwie bramki z ?? to Komar

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

stivo
DATA: 30.10.2012 18:49
No to chyba SpamBoty mamy z głowy happy

stivo
DATA: 25.10.2012 21:17
Nie mam siły już na te SpamBoty..

GuraalCFC
DATA: 14.10.2012 11:56
Dodałem newsa, ruszać się biggrin Już powinien być na stronce biggrin

rosomak
DATA: 08.09.2012 23:29
widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Karty członkowskie dla kibiców.
Od ZarząduZarząd Klubu MLKS Światowid Łobez oferuje kibicom Karty Członkowskie. Koszt takiej karty to 30PLN za rok. Opłatę można sobie rozłożyć. Posiadacz ważnej karty ma możliwość czynnego uczestniczenia w zebraniach klubowych; jest oficjalnym członkiem klubu.

Czasami także (po ustaleniach zarządu), taka karta upoważnia jego właściciela do bezpłatnego wejścia na mecze pokazowe, okazjonalne.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Prezesem A. Beliną.
II miejsce łobeskich oldboi
OldbojeW sobotę w hali sportowo - widowiskowej odbył sie turniej piłki halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy pana Ryszrda Soli . W zawodach startowało dziewięć ekip z pierwszej i drugiej ligi pomorskiej oldbojów. Wśród najlepszych znalazła się drużyna Światowida , która po serii rzutów karnych uległa w finale Zrywowi Kretomino. Wcześniej zespół z Łobza pokonał kolejno Mewę Resko 2:0, Inę Ińsko 1:0, Sokoła Karlino 2:1, Pamet Świdwin 3:1.

Drużyna łobeska była reprezentowana przez : Mirosława Urbańskiego, Arkadiuszów Drucha i Koguta, Mariuszów Zajaczkowskiego, Poniewierę i Włodarza, Grzegorza Pawlaka, Tadeusza Sikorę i Andrzeja Jabłońskiego
Poszukiwany, poszukiwana.
Od ZarząduPoszukiwani są chętni, którzy chcieliby się zająć spikerowaniem podczas meczów naszego Światowida. Nie musi to być absolutnie jedna osoba. Nawet wskazanym byłoby, żeby to były przynajmniej dwie osoby.

Jedna zajmowałaby się zbieraniem informacji o zespołach grających (składy, sztab szkoleniowy, najlepsi strzelcy w drużynie, kontuzje, kartki itp.) w danym dniu a druga przekazywałaby te informacje publiczności zebranej na stadionie.

Jesteś chętny? A może znasz kogoś, kto mógłby/chciałby się tym zająć. Czekamy na wszelkie sygnały. Sprawa jest dość pilna bo liga rusza niebawem.
Rejestracja
Ogłoszenia AdministracjiOstatnio w portalu wystąpiły problemy z rejestracją nowych użytkowników, o których dowiedziałem się dzisiaj (thx to Saperitosan). Jednak wszystko już jest w porządku. Z góry przepraszam tych, którym nie udało się zarejestrować w ostatnim czasie.

Jednak następnym razem prosiłbym o takich błędach informować mnie od razu (mailowo czy przez komunikatory). O bugach i usterkach mozecie też pisać na forum.
Dresy dla juniorów!
JuniorzyTuż przed ostatnim meczem w tej rundzie juniorzy otrzymali długo wyczekiwane nowe dresy. Pierwsza próba zamówienia owych strojów nie doszła do skutku, ponieważ w tamtym okresie można je było nabyć wyłącznie w jasnym kolorze (białym), który jest bardzo niepraktyczny ze względu na to, że szybko się brudzi. W związku z tym chłopcy musieli poczekać na nie troszkę dłużej.

Po upływie około trzech tygodni firma "Rawa Sport" wywiązała się z umowy i dostarczyła komplet ciemnogranatowych ortalionów. Z tego co wiem juniorzy są bardzo zadowoleni z tego prezentu i pragną serdecznie podziękować wszystkim tym którzy się do tego przyczynili. Inicjatorem i jednym z głównych sponsorów całej akcji był trener naszych mistrzów Stanisław Przybylak. Inicjatywę wspomogli także inni sponsorzy w osobach Arkadiusza Drucha i Bogdana Przybyły oraz Zdzisław Urbański który przekazał środki z budżetu Gminy Łobez. Od początku do końca sprawę pilotował Grzegorz Sygnowski któremu również należą się podziękowania.
Miejmy nadzieję, że będą dobrze służyły.

darmowy hosting obrazków
Mistrzostwa Oldboyów w Piłce Nożnej Halowej w Łobzie.
OldbojeZawodnicy I ligowej drużyny Pomorskiej Ligi Olboyów Światowid Łobez wraz z Halą Sportowo-Widowiskową w Łobzie organizują turniej Oldboyów na który zapraszają wszystkie chętne drużyny z regionu.

Impreza odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej mieszczącej się przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Łobzie. Zawody odbędą się dnia 8-12-2007 a start pierwszego meczu zaplanowano na godzinę 9:30. W zawodach mogą brać udział zawodnicy urodzeni do 1973 roku włącznie czyli 34-letni i starsi. Wpisowe wynosi 100zł od drużyny przeznaczone na poczęstunek, nagrody, obsługę zawodów.

Drużyny które zajmą miejsca 1-4 otrzymają okolicznościowe puchary, dodatkowo przewidziano nagrody dla najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza oraz najstarszego zawodnika.
Szczegółowy regulamin zawodów otrzymają drużyny które zgłoszą swój udział w turnieju.
Nieprzekraczalny termin zgłaszania drużyn to 30-11-2007 (piątek).

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem:

Zdzisław Urbański
Tel: 091 397 09 51
Tel kom: 697 379 567
e-mail: hala@lobez.pl
Ostatnia kolejka przeniesiona
MeczeUWAGA! Mecz ostatniej kolejki z Fagusem Kołbacz został przeniesiony na wiosnę. Zmiana ma związek z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Przeniesione zostały mecze we wszystkich ligach od IV w dół.

Czeka więc nasz dłuższa przerwa zimowa..
Turniej kibiców.
KibiceSzanowni Koleżanki i Koledzy.
Taaa na pewno. To przecież żadne oficjalne pismo. Chyba za dużo siedzę w biurze.

Nasi przyjaciele z Sarmaty Dobra wpadli na bardzo dobry pomysł zorganizowania turnieju piłkarskiego kibiców z okolicy. Wszystko póki co jest w fazie organizacji i załatwiania, jednakże pewne szczegóły są już znane a inne półoficjalne informacje gotowe do przedstawienia.

Turniej ów miałby się odbyć 9-go grudnia (niedziela) na hali sportowej w Chociwlu o możliwie wczesnej godzinie tak by mecze zakończyć do godziny 12 w południe i mieć czas na imprezę. Jak dotąd swój udział zadeklarowali kibice Sarmaty Dobra, Piasta Chociwel, Zorzy Dobrzany, Masovii Maszewo oraz Światowida Łobez. Być może patronat medialny obejmie portal Ligowiec.net który również wystawi swoją drużynę. W dalszym ciągu trwają ustalenia o tym czy zapraszać więcej ekip i które spośród nich. Myślimy także o pewnej niespodziance.

Impreza ta będzie miała za zadanie zintegrować środowisko kibicowskie w naszym regionie co na pewno pomoże we wzajemnych kontaktach na trybunach naszych miasteczek w przyszłości. Poza tym jest świetna okazja by się poznać, pośmiać (bo ja w piłkę grać nie umiem) i pobawić. Zdaje się, że będą to ekipy sześcioosobowe ale można zgłaszać dowolną liczbę zawodników. Dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania swojego uczestnictwa tak tu na stronie jak i na privy do mnie oraz do jednomyślnie wybranej kapitan naszej ekipy czyli Lvśki (jednomyślnie bo sam jeden tak pomyślałem i tak jest, a kto ma coś przeciwko niech się wyżali pod nr Tel 501 997 666)

Jeśli macie również jakieś pomysły i sugestie związane z tym turniejem to czekamy na odzew. Nie obiecujemy że spełnimy jakiekolwiek prośby ale spróbować nie zaszkodzi.

Darz Bór młodej parze.

UWAGA! AKTUALIZACJA!

Uwaga zainteresowani! Wyjazd o godzinie 7:25 z dworca PKP w Łobzie. Do Chociwla docieramy o 7:50. Powrót uzależniony jest od długości imprezy.
Bilet weekendowy w obie strony kosztuje ok. 11 PLN. Oprócz tego nalezy wziąć ze sobą 20PLN na składkę. Pieniądze te przeznaczone są na wpisowe, kiełbasę, chleb, wodę i inne napoje wink Stroje gwarantuje klub, ale obuwie na halę każdy załatwia we własnym zakresie.

Jakby ktoś się zaplątał w Szczecinie to wyjazd z dworca głównego pociągiem o 7:35.

Nie zapomnijcie swoich szalików! Mati - flagi.


Gdzie ten lider?
RelacjePrzyjeżdżając na mecz do Śmierdnicy miałem nadzieję zopbaczyć dobry mecz z udziałem lidera - Iskierki ze Światowidem. Jednak spotkanie stało na poziomie środka tabeli, a zwłaszcza Iskierka nie zachwyciła.

Początek pierwszej połowy to było badanie przeciwnika zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Towarzyszył temu lekko chaotyczne rozgrywanie akcji. W pierwszych 45 minutach żadna z ekip nie stworzyła sobie dość dogodnej sytuacji, by otworzyć wynik.

Druga połowa to kolejne próby konstruowania akcji. Jednak moim zdaniem o wiele lepsze i bardziej dokładne. Najgrożniejsze akcje w wykonaniu drużyny z Łobza miały miejsce pod koniec meczu, kiedy sam na sam z bramkarzem przegrał Kulczyński, a chwilę później nad bramką strzelał Momot.
Warta podkreślenia jest bardzo dobra w tym meczu gra obrony Światowida, gdyż dobrze sobie radzili z napastnikami Iskierki, a jeśli któremuś się udało przejśc to zatrzymywał ich Paweł Krystosiak, który popisał się kilkoma niezłymi obronami.

Widać było, że obie ekipy walczyły o jak najlepszy rezultat, ale coś im nie wychodziło. W kilku przypadkach przeszkodziło nierówne i mokre boisko, a kilka razy sędzia, bądź też brak jego interwencji. Wg mnie bardziej zajęty był naszym trenerem niż tym co się dzieje na boisku.

Doping dla drużyny Światowida zaczął się około 40minuty pierwszej połowy, kiedy to juniorzy klubu w końcu się zebrali i zaczęli śpiewać. Także cała druga połowa to nieustanny ich doping i skandowanie nazwisk kilku piłkarzy. Ze strony kibiców Iskierky można było tylko usłyszeć porykiwania lub wyzwiska w stronę Światowida. Nie był to jakiś zorganizowany doping.

Światowid wystąpił w składzie: Krystosiak, Osiński, Brona, Mosiądz, Koba, Grzywacz, Momot, Kulczyński, Kacprzak, Borejszo (46' Rokosz), Iwachniuk (74' Wielgus) oraz Marczak, Łań i Zielonka.
Przed meczem z liderem
MeczeJuż w najbliższą sobotę drużyny szczecińskiej okręgówki rozegrają pierwszą kolejkę wiosennej rundy rozgrywkowej. Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej zabezpiecza się w ten sposób przed ewentualnym przesunięciem rozpoczęcia rundy wiosennej ze względu na aurę.
Pogody nie sposób przewidzieć z dużym wyprzedzeniem więc pomysł wydaje się słuszny lecz przy głębszym zastanowieniu wydaje się on co najmniej dyskusyjnym. Już teraz z kibicowskiego punktu widzenia oglądanie meczów nie należy do specjalnie przyjemnych gdyż stanie na przy silnie wiejącym wietrze czy padającym deszczu przez dwie, czy cztery godziny w przypadku kibiców piłki juniorskiej, jest nie lada wyczynem. Przerwa pomiędzy rundami jest dla niektórych kibiców nieznośna gdyż ponad 4 miesiące bez ukochanego hobby jest jak najgorsza kara. Poza tym wszystkim rozgrywanie aż tylu meczów na jesieni (dochodzą także pucharowe) często odbija się na samych zawodnikach i ich zdrowiu. Argumentów jest po obu stronach bez umiaru lecz dylemat chyba pozostaje jeden - granie na błocie późną jesienią czy na śniegu wczesną wiosną.

Jest jednak nadzieja, że już niedługo problemy pogodowe choć w niektórych miejscowościach przestaną być przyczyną odwoływania meczów. Stanie się tak za sprawą 10 kolejnych boisk ze sztuczną nawierzchnią, które powstaną do 2010 roku w naszym województwie. W tym także w Łobzie.

Łobeski Światowid ma za sobą dwa pojedynki derbowe z rywalami zza miedzy, Spartą Węgorzyno i Radovią Radowo Małe, w których odniósł remisy (odpowiednio 0:0 i 1:1). Drużyna trenera Mariusza Poniewiery boryka się od początku sezonu z jednym praktycznie problemem. Jest nim nieskuteczność. Ilość wypracowywanych sytuacji bramkowych jest naprawdę imponująca, lecz brak jest w drużynie skutecznych ich egzekutorów. Szybki i dobry technicznie Wielgus, najlepszy snajper Światowida w poprzednim sezonie Iwachniuk i ciężko wypracowujący sytuacje Kulczyński nie mogą w tym sezonie znaleźć optymalnej drogi do bramki rywali. Pozostali zawodnicy także wiedzą jak się kopie piłkę do bramki jednak sztuka ta jest wciąż domeną nielicznych spośród nich.

W najbliższym meczu Światowid czeka bardzo trudne zadanie jakim bez wątpienia jest mecz wyjazdowy z mistrzem jesieni. Łobescy piłkarze nie zdobywają w tym sezonie punktów na wyjazdach praktycznie wcale. Sztuka ta udała się jedynie w Dobrej Szczecińskiej i w ostatniej kolejce w Radowie gdzie wywalczyli remisy. Sądząc po wpisach łobeskich kibiców odnosi się wrażenie iż liczą oni mocno na to, że kolejne wyjazdowe punkty przyjadą do Łobza. Oby ich życzenia zostały spełnione przez ich pupili. Szczerze powiedziawszy moja wiedza na temat Iskierki z podszczecińskiej Śmierdnicy jest niewielka. Drużyna ta w tym sezonie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i wydaje się, że obok Sarmaty jest najpoważniejszym kandydatem do awansu. Jako jedyna nie doznała jeszcze goryczy porażki. Wydaje się być przede wszystkim drużyną solidną i skuteczną przez co zajmowana pozycja nie jest przypadkową.

Łobescy kibice zapowiadają swój przyjazd do Śmierdnicy miejmy więc nadzieję, że ubarwią swoją obecnością ów mecz i jak zwykle bez względu na wynik wrócą do domu zadowoleni z kolejnego wyjazdowego meczu swojej ukochanej drużyny.

Zapraszamy również na przedmecz drużyn juniorskich. Łobescy juniorzy od dłuższego czasu zasiadają na fotelu lidera swojej ligi mając 43 punkty, siedmiopunktową przewagę na drugą Vielgowią, bilans bramkowy 61-11 i jeden jedyny remis na koncie. Taka postawa młodych piłkarzy Światowida rokuje bardzo dobrze na przyszłość oraz staje się przyczyną do dyskusji na temat ich startu w wyższej lidze juniorskiej od przyszłego sezonu rozgrywkowego.
Trening Juniorów!!
JuniorzyMyślę, że od czasu do czasu można by opisywac treningi zarówno seniorów jak i juniorów.Wię przechodze do sedna sprawy.

Pierwszy trening juniorów odbył się wczoraj (poniedziałek) na hali o godzinie 17:30. Jak to powiedział trener juniorów pan Stanisław "Jak ciepło to przychodzicie". I tak było.
Na treningu zjawiło się dużo osób, około 18. Na początku była "mała" rozgrzewka, a każdy kto trenował pod okiem p. Stanisława wie, że te rozgrzewki nie są takie łatwe, jest w nich dużo przyśpieszeń, rozciągniec i wiele innych rzeczy.
Po rozgrzewce przyszedł czas na mecze. Było 4 bramkarzy (wtym i ja po raz pierwszy od 3 miesięcy). Podzieleni zostaliśmy na 3 zespoły po 6 zawodników. Mecze były bardzo emocjonujące, każdy bramkarz wpuścił po jakiejś bramce a za najlepszego na treningu uważam Remka Borejszo, który pięknie dogrywał i zwodził rywali, zaś drugi był Rosa. Jak każdy chyba wie oni trenują już w seniorach i z nich się zapowiadają nieżli zawodnicy.
Szkoda tylko że po treningu nie było wody dla juniorów, ale mniejsza z tym.happy
Strona 34 z 39 << < 31 32 33 34 35 36 37 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?